PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tavsiye gerekiyor...

Xetanor
06 Ekim 2011, 16:57
Merhaba ;
Malum trabzondayım ve istanbulda yaşayanların sahip olduğu avantajlardan pek faydalanamıyorum.

Bu gece istanbula gideceğim. Aslında iş için gidiyorum fakat 1 gün önceden gidip koruma ürünleri, aksesuar, motosiklet aksesuarları vs... gibi ürünleri inceleyip satın alacağım.
Sizden istediğim yardım ve tavsiye ise şu :

Kendim için alacak olduklarım
Kask - Mont - Eldiven - Sırt Koruma - Dizlik - Ayakkabı vs... gibi aksesuarları alabileceğim sizin bildiğiniz güvendiğiniz ve bana tavsiye edebileceğiniz + fiyat konusunda uygun bir yer ?

Motorum Hyo gt250r - Motorum için alacak olduklarım ;
Spor manet ve spor elcik, ön cam (siyah) , çıkma veya sıfır performans egzos, castrol zincir yağı, tank pad+depo pad+ gidon pad, artçı tutacağı vs....
Özellikle hyo yedek parçaları ve aksesuarlarını satan yerleri tavsiye ederseniz çok memnun olurum...

Not : Gidecek olduğum motorcu veya aksesuarcının yakınlığı uzaklığı hiç farketmez özel arabamız vardır. MT reklamlarındaki firmaları biliyorum ama yine de sizin tavsiyenizi alıp günümü boşa heba etmemek ve alacaklarımı alıp kafam rahat bir şekilde trabzona dönmek istiyorum.

Yardım ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler ;

takendy
06 Ekim 2011, 17:06
iyi yolculuklar , tüm bu alacaklarını nakit alacaksan parana dikkat et ve pazarlık yap , kredi kartı ile alacaksan sorun yok :) ,

az zamanda hepsini almak istiyorsan yaklaşık bulunacağın mevkiyi bildir oraya yakın tavsiyede bulunalım...

krd
06 Ekim 2011, 17:09
Kadıköy ilçesi hasanpaşa mahallesinde bu ürünleri satan birçok mağaza var oraları gezebilirsiniz (kadıköy evlendirme dairesinin karşı sokağıdan giriliyor)

Xetanor
06 Ekim 2011, 17:17
iyi yolculuklar , tüm bu alacaklarını nakit alacaksan parana dikkat et ve pazarlık yap , kredi kartı ile alacaksan sorun yok :) ,

az zamanda hepsini almak istiyorsan yaklaşık bulunacağın mevkiyi bildir oraya yakın tavsiyede bulunalım...

aslında daha çok anadolu yakasında takılacağım. bu yüzden anadolu yakasındaki her semte yakınım diyebilirim.

takendy
06 Ekim 2011, 17:20
o zaman "krd" nin dediği gibi direkt Hasanpaşa'ya gidiyorsun , başka yere bakmaya gerek yok...

vaktin olursa Fenerbahçe stadının oraları da gezebilirsin...

safakk
06 Ekim 2011, 18:05
yer konusunda yardımcı olmayacağım ama bence alacağın ekipmanlar arasında bellik de olsun hem soğukdan da koruyor ve sırt koruması bazen yetersiz kalabiliyor bu nedenle düşünmekde fayda var

Xetanor
06 Ekim 2011, 18:13
sirkeci yi çok söylüyorlar.. ne var burda ?

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

yer konusunda yardımcı olmayacağım ama bence alacağın ekipmanlar arasında bellik de olsun hem soğukdan da koruyor ve sırt koruması bazen yetersiz kalabiliyor bu nedenle düşünmekde fayda var

haklısın kardeşim.. bellik+sırtlık ilk tercihim olacak

myagdi
06 Ekim 2011, 18:19
sirkeci'de de bisiklet ve motosiklet malzemeleri satan, bir yerde toplanmış dükkanlar var. kadıköydekiler biraz daha mağaza, buradakiler ise esnaf havasında.

sirkeci'nin daha hesaplı olduğu söylenir ama, kendimce ben pek büyük bir fark göremiyorum.

Xetanor
06 Ekim 2011, 20:58
sirkeci'de de bisiklet ve motosiklet malzemeleri satan, bir yerde toplanmış dükkanlar var. kadıköydekiler biraz daha mağaza, buradakiler ise esnaf havasında.

sirkeci'nin daha hesaplı olduğu söylenir ama, kendimce ben pek büyük bir fark göremiyorum.

Dikkate aldim kardesim tesekkur ediyorum.
Bu konuda baska blgi verecek olan varmidir ?

Samet Ağır
06 Ekim 2011, 21:07
mont olarak nasıl bişey düşünüyorsun????
deri istersen elimde sıfır çok güzel bir deri mont var....full korumalı ve su geçirmez...xl beden ama 95 kg adama dar gibi duruyor.(içine kazakla olmaz sadece t-shırt le giyebildim).gerçi özelliği bu ama aldım üstüme denedim...dar diye dolabımda duruyor...kullanmayı pek düşünmüyorum açıkçası.....