PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahibinden com cbr 250 r ilanları ile dolmuiş.

necathan
05 Ekim 2011, 23:30
Arkadaşlar nedir böyle alan satıyor. 2000 3000 kmde makineler bi hastalığımı var bunların yoksa bizim milletimiz bi almaya bide satmaya mı meraklı :queen:

zaferkarizma
05 Ekim 2011, 23:35
çoğu gereğinden yani ederin pahalı motorlarda durum bu dur. bir arızası vardır kronik bi durumu vardır ama kimsenin azını bıçak açmaz. nedenmi çünkü fiyatı düşecek piyasası düşecek ee adam almış 10 ya verecek 6-7 e hal böyle olunca adam satmaya kalkıyor.sadece bumu değil :
gücü kişi yetmemiştir
bir arıza yapmıştı basittir ama soğumuştur
taksitle almıştır nakite çevirmeye çalışıyodur
sıkışıklığı vardır ama belli etmez makina ucuza gitmesin die
yada bnm gb kıl biriidir bir kere sehpada yere düştü die binmek istemez
bunun gb nedenler işte

necathan
05 Ekim 2011, 23:49
haklısın hocam aklıma honda deyince yağ geliyor hemen :cherry: yapçak bişi yok başta çok heves ettim ama oyuncak gibi kaldı 1.86 boyuma :mrgreen:

GP500-1st
06 Ekim 2011, 00:09
Cbr250 nin ikinci elde bu kadar çok olmasının sebebinin yukarıda yazılan gibi sorunlu makine olduğunu düşünmek bence biraz ileri gitmek ve önyargılı davranmak.

Cbr125 in ne kadar kaliteli ve sorunsuz olduğu yıllardır biliniyor. Hondanın bu 250 cc lik Kawasakiye rakip olarak çıkan makinesininde cbf150 gibi bi üretim felsefesi kalitesi ve müşteri kitlesi için üretildiğini beklemekde hata. Daha fazla para daha fazla kalite ve özen olmak zorunda yoksa kimse salak değil gidip 2 katından para versin

Niye çok var ikinci elde bende bikaç olabilecek sebeb

1. Çok sattıki bu kadar 2. el var. Hiçbir 250 cc bukadar satmadı. Kawasakide bu fiyata olsa onunda ikinci eli 100-200 tane olurdu şimdiye kadar. Millet ooo abi 600 lük alırım o paraya diyemedi az yakıyor güzelde gidiyor ilgide çekiyor diye baktı motora

2. Alanlar öncelikli olarak 9000 tl para yatırdı ve kışın arabası yoksa bunu satıp alacak muhtemelen az bi para değil sonuçta.

3. Bazılarıda yeni başladığı için cahilce büyütme peşinde

4. ee kış geldi kimiside hevesini aldı motordan

5. Cbr 250 nin kullanıcı profili biraz şıpsevdi ve bilgisiz motorcu malesef( 2. elFiyatlardan belli)- sitedeki araştıran bilgi paylaşan arkadaşları tenzih ederim

Slayerrr
06 Ekim 2011, 00:24
Toplam 42 tane ilan var. Bu ilanların;
18 tanesi sıfır, yani bayi ilanı.
4 tanesi fırsatçı ilanı, motorun piyasada pek bulunmadığını öğrenip çok az kullanıp sıfırından fazla para isteyenler.
Geriye 20 tane kalıyor. Bunlar da piyasaya yeni çıkmış ve fazla sayıda olmayan bir model için belki biraz fazla ama anormal değil. Heves edip alanlar satıyor muhtemelen.

-unnamed-
06 Ekim 2011, 01:44
şu sıfırından yüksek fiyatlara satanlara ayar oluyorum..
neymiş piyasada yokmuş...
acaba piyasaya gelince ne diyecekler...

NetteTek
06 Ekim 2011, 11:24
Cbr250 nin ikinci elde bu kadar çok olmasının sebebinin yukarıda yazılan gibi sorunlu makine olduğunu düşünmek bence biraz ileri gitmek ve önyargılı davranmak.

Cbr125 in ne kadar kaliteli ve sorunsuz olduğu yıllardır biliniyor. Hondanın bu 250 cc lik Kawasakiye rakip olarak çıkan makinesininde cbf150 gibi bi üretim felsefesi kalitesi ve müşteri kitlesi için üretildiğini beklemekde hata. Daha fazla para daha fazla kalite ve özen olmak zorunda yoksa kimse salak değil gidip 2 katından para versin

Niye çok var ikinci elde bende bikaç olabilecek sebeb

1. Çok sattıki bu kadar 2. el var. Hiçbir 250 cc bukadar satmadı. Kawasakide bu fiyata olsa onunda ikinci eli 100-200 tane olurdu şimdiye kadar. Millet ooo abi 600 lük alırım o paraya diyemedi az yakıyor güzelde gidiyor ilgide çekiyor diye baktı motora
2. Alanlar öncelikli olarak 9000 tl para yatırdı ve kışın arabası yoksa bunu satıp alacak muhtemelen az bi para değil sonuçta.
3. Bazılarıda yeni başladığı için cahilce büyütme peşinde
4. ee kış geldi kimiside hevesini aldı motordan
5. Cbr 250 nin kullanıcı profili biraz şıpsevdi ve bilgisiz motorcu malesef( 2. elFiyatlardan belli)- sitedeki araştıran bilgi paylaşan arkadaşları tenzih ederim

Toplam 42 tane ilan var. Bu ilanların;
18 tanesi sıfır, yani bayi ilanı.
4 tanesi fırsatçı ilanı, motorun piyasada pek bulunmadığını öğrenip çok az kullanıp sıfırından fazla para isteyenler.
Geriye 20 tane kalıyor. Bunlar da piyasaya yeni çıkmış ve fazla sayıda olmayan bir model için belki biraz fazla ama anormal değil. Heves edip alanlar satıyor muhtemelen.

Güzel tespitler.

Felon
06 Ekim 2011, 11:44
125CC Kalıbında hatta 125cc nin neredeyse birebir aynı kasasında 250cc motor üretirsen böyle olur.

teknoali
06 Ekim 2011, 11:49
benim gözlemlediğim kadarıyla cbr 250 ile 125 in fren sistemleri aynı. ve 250 de durma konusunda biraz zayıf kalıyor. burada kullanan arkadaşlarım da aynısını söylüyorlar. 100 km hızdan sonra durmak gercekten uzun mesafede oldugundan söz ediliyor.

MaxiBoost
06 Ekim 2011, 12:04
bizim ülkede km takıntısı var onuda atlamayın
çoğuna göre 20 bini geçmiş makina bitiktir
saçma sapan bir takıntı işte
o yüzden insanlar satarken km düşürür ,alanda mutlu olur satanda ,herkes rahatlar böylece .

motorcu48
06 Ekim 2011, 13:55
125CC Kalıbında hatta 125cc nin neredeyse birebir aynı kasasında 250cc motor üretirsen böyle olur.

dostum seninkiside 650 ccliğinin kasasında 250 lik üretmişler
mademki 125 ile 250 arasında dağlar fark varsa 250 liklede 650 lik arasında milyonlar kadar var
st kanuni olan bence daha çok vardır baksan varsan o sitedede
hem dikkat edilirse herkez honda bayilerinin motor getirme sıkıntısından dolayı fiyatlarının kar amaçlı tok satıcılarla satıldığına işarettir

benim gözlemlediğim kadarıyla cbr 250 ile 125 in fren sistemleri aynı. ve 250 de durma konusunda biraz zayıf kalıyor. burada kullanan arkadaşlarım da aynısını söylüyorlar. 100 km hızdan sonra durmak gercekten uzun mesafede oldugundan söz ediliyor.

kardeş aynı değerler yokki hondanın sitesinde ikisinide karşılaştırırsan 250 lik fren sistemi daha milimli ve büyük kalıyor

zeronero
06 Ekim 2011, 14:31
ilandakilerin hiçbiri satılmaz, bugün bayiden sordum 8950 lira dedi. adam ikinci ele 9500 yazmış. dalga geçiyolar heralde...

Felon
06 Ekim 2011, 14:34
dostum seninkiside 650 ccliğinin kasasında 250 lik üretmişler
mademki 125 ile 250 arasında dağlar fark varsa 250 liklede 650 lik arasında milyonlar kadar var
st kanuni olan bence daha çok vardır baksan varsan o sitedede
hem dikkat edilirse herkez honda bayilerinin motor getirme sıkıntısından dolayı fiyatlarının kar amaçlı tok satıcılarla satıldığına işarettir

Bende zaten gt650r çok iyi bi motor demiyorum.gt650r da tamamen gereksiz bence.
cbr 125 parasını sonuna kadar hakeden kaliteli bir motor ama 250liliği almak çok mantıklı gelmiyo bana aynı şekilde bedava vermedikleri sürece gt650r da almam:)

acun0
06 Ekim 2011, 14:34
9 bin isteyenlere zaten sözüm yok .milleti enayi sanıyorlar gibi.
bu motor çift silindir ninja gibi güzel bir sese sahip olması yeterdi. ama su motoru gibi ses çıkarıyor. çok kötü ses kullanım zevki bu ses yüzünden kaçıyor. cbf 150 bile kullanırken çok çok zevklidir.

Felon
06 Ekim 2011, 14:39
bu motor çift silindir ninja gibi güzel bir sese sahip olması yeterdi. ama su motoru gibi ses çıkarıyor. çok kötü ses kullanım zevki bu ses yüzünden kaçıyor. cbf 150 bile kullanırken çok çok zevklidir.
eyt be efsane acun0 geri döndü hoşgeldin abi bütün yaz ortalıkta yoktun özledik seni :queen:
anti honda team kuralım bi tane :)

kurubuz
06 Ekim 2011, 14:45

Bu nasıl tükenmeyen bir nefrettir böyle :) O kadardır ki metehan bile kendisine bir TOPIC ithaf etmiştir ......:mrgreen: Aylardan sonraki ilk mesaj yine Honda karşıtı....