PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 Ehliyet Alan ArkadaşLar..

KanJuiS
05 Ekim 2011, 16:37
Merhaba ArkadaşLar ßen B+A2 ßir kursa Baş Vurdum B Kazandıktan Sonra Kurs ßende A2 AnLaştıgımız Paradan Daha Çok ıstedı ßende Dosyamı ALdım ßaşka ßir Kursa Gitti Sağlık Raporunda B+A2 Diye Geçiyordu kabul ettiler Dosyamı Orda Ve ßen Sınava Girdim a2 Kazandım Ama Elımde ßu Seferde 2 Serfitika var B A2 Ayrı Sağlık Raporu B+A2 ßunu Trafige Goturdugumde Sadece B Harç Parasınımı Yatırım Yoksa Ikısınkı Ayrı Ayrımı Lutfen Yardımcı Olun..ßu SöförLer Odasımıdır nedir Randuvu Felen dıyorLar OnLar ne ßenım Arkadaş Direk Gitmiş Trafık şübesine Heç ßir Sey anLamadım Her Kafadan ßir Ses Çıkıyor ßende ßuraya yazım Dedım zamanım Yok Çalışan ßırıyım ßılgı istıyorum cunkı Ona gore izin ALcam

Hepinize Yapmış Oldugunuz YorumLardan Tşk Ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

????????????????????????

Slayerrr
05 Ekim 2011, 17:01
Her iki ehliyet için de harç yatıracaksın. Sadece ehliyet kart parasından kara geçmiş olacaksın. 70 TL civarı bir ücretti sanıyorum. Ayrıca sürücü kursuna danışırsan daha doğru bilgiler alabilirsin.

gokmenkurt
05 Ekim 2011, 18:08
slayerrr üstad haklı.
yapman gereken trafiğe gitmek trafiğin içinde vezne var vezneye b için ve a2 için ayrı ayrı harçlar yatıracaksın. ama tek bir kart parası alacak. makbuzlarınla dosyanı alıp trafiğin başka bi bölümüne yönlendirecekler dosyanı oraya teslim edeceksen. dosyanda yoksa parmak izi alacaklar. sonra gidip 1 hafta sonra gelmeni isteyecekler geldiğinde ehliyetin hazır olacak.
Sabah erken çıkarsan ve evrakların tamsa yarım günde halledersin. öğleden sonra gidersen ertesi güne kalabilir. evraklarına diikat et ama eksikse süründürüyorlar çünkü ve ekren gitmeye bak olabildiğince erken sıra beklemek ölüm çünkü.

Adana'daki mendeburlar klimanın dış bölümünü kapının üstüne koymuş. klima içeri soğuk dışarı sıcak üflüyor biz yazın sıcağında ateş gibi üfleyen o pervanenin önünde beklemiştik..

cbr125races
05 Ekim 2011, 18:12
Arkadaş yanlış anlamada türkçede cümle başındaki kelimenin baş harfi büyük olur sadece, cümledeki her kelimenin baş harfi büyük olmaz. Türkçe'yi düzgün kullanalım lütfen kolay gelsin

KanJuiS
05 Ekim 2011, 18:43
slayerrr üstad haklı.
yapman gereken trafiğe gitmek trafiğin içinde vezne var vezneye b için ve a2 için ayrı ayrı harçlar yatıracaksın. ama tek bir kart parası alacak. makbuzlarınla dosyanı alıp trafiğin başka bi bölümüne yönlendirecekler dosyanı oraya teslim edeceksen. dosyanda yoksa parmak izi alacaklar. sonra gidip 1 hafta sonra gelmeni isteyecekler geldiğinde ehliyetin hazır olacak.
Sabah erken çıkarsan ve evrakların tamsa yarım günde halledersin. öğleden sonra gidersen ertesi güne kalabilir. evraklarına diikat et ama eksikse süründürüyorlar çünkü ve ekren gitmeye bak olabildiğince erken sıra beklemek ölüm çünkü.

Adana'daki mendeburlar klimanın dış bölümünü kapının üstüne koymuş. klima içeri soğuk dışarı sıcak üflüyor biz yazın sıcağında ateş gibi üfleyen o pervanenin önünde beklemiştik..

ßende Adana Seyhan Sübeye Gitcem Eksik evrak Derken Kurstan aldıgım Dosya ve kan Grubu kartı Felen var..Diyer Yorum yazan Arkadaşımda k.b yazma tarzım ßoyle chat sayfalarında Sekıllı Dıkat ceksın dıye oyle yazardık Oylede Alıştık

safakk
05 Ekim 2011, 21:13
bu durum şehirden şehire fark eder eğer istanbuldaysanız trafik şubenin yakınında biryerde vezneden vergisini ödersiniz ancak başka şehirlerde durum farklı diye biliyorum önce vergi dairesinden vergisini falan yatırıp sonra trafiğe gidiliyor diye biliyorum

MotoRizeli
05 Ekim 2011, 22:43
Eskiden tek harçla 2 ehliyet alabiliyordun şimdi kaç ehliyet aldıysan o kadar harç yatırman gerekiyor. benim B sınıfı ehliyetim vardı Motor (a2) alırken hepsini alıyım dedim o zaman tek kartla yani 300 TL falan işi bitirecektim ama bir kanun çıktı A2 - E - D üç ehliyetten ayrı ayrı 910 TL harç parası ödedim. hala unutamıyorum evlat acısı gibi koyduydu...

gokmenkurt
05 Ekim 2011, 23:25
ßende Adana Seyhan Sübeye Gitcem Eksik evrak Derken Kurstan aldıgım Dosya ve kan Grubu kartı Felen var..Diyer Yorum yazan Arkadaşımda k.b yazma tarzım ßoyle chat sayfalarında Sekıllı Dıkat ceksın dıye oyle yazardık Oylede Alıştık

Arkadaşlar cevabı vermişler ben yinede tekrar açıklayim. Adana'da trafik şubesine gideceksin hava alanının oradaki. yolda seni takipçiler karşılayacak ilgilenmiyorum de içeri girince güvenliğe sor onlar yönlendirir ne yapman gerektiğini vs.
Son olarak ilk mesajımı atarken kafam baya dağınıktı fark etmemiştim diğer yorumlardan gördüm tepkimi koyayım. "k.b benim tarzım böyle" diye bir bahane geçerli değildir. Foruma üye olurken işaretlediğin "Forum kurallarını" gerçekten okudun mu ? Burada kesinlikle bu şekilde yazınca tepki alırsın. Neden b yerine ß yazarsınız hiç anlamıyorum.
Ayrıca Sübe, Gitcem, felen, diyer diye kelimeler Türkçe'de mevcut değil.
Gerçekten hepimiz iyi niyetle yardımcı oluyoruz ama seninde biraz taviz vermen lazım.