PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial 125 Mg Deluxe mi Mondial 100 Mfh mi

DarkSeleCT93
04 Ekim 2011, 18:40
arkadaşlar bu iki motor arasından hangisini önerirsiniz benim bütçe bunlara yetiyor şuanlık ve hemen motor almam lazım:cat:

warner2010
04 Ekim 2011, 18:44
Deluxe daha iyi 5 vites yalnız manuel ve o mfhlara benzemiyor ortasında depo var mfhlar scooter gibi boş eşya filan koyabilirsin veya deluxe alırsın hemde bu mfhların çok çabuk kompresör bitiyor pistonlar gidiyor asya motor'a da bak derim ama

F54
04 Ekim 2011, 19:00
mfh alma benden demesi sağı solu patlıyor git mg al hiç olmaz sa patlayacak bir yeri yok ama titreşim başına dert olur:farao:

_halil_
04 Ekim 2011, 19:43
mfh alma benden demesi sağı solu patlıyor git mg al hiç olmaz sa patlayacak bir yeri yok ama titreşim başına dert olur:farao:

+1 bencede çinli cupa hiç bulaşma çok pişman olursun mg al yada kanunilerede bakabilirsin..

DarkSeleCT93
04 Ekim 2011, 23:14
kaporta patlasın abi de sürüş konforu bide hız önemli benim için

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Deluxe daha iyi 5 vites yalnız manuel ve o mfhlara benzemiyor ortasında depo var mfhlar scooter gibi boş eşya filan koyabilirsin veya deluxe alırsın hemde bu mfhların çok çabuk kompresör bitiyor pistonlar gidiyor asya motor'a da bak derim ama

bi arkadasda var asya cup artçının koyduğu ayaklıklar falan inanılmaz titriyor o zamandan sonrada asya motordan soğudum

fehmizcan107
04 Ekim 2011, 23:19
125 mg derim...debriyajlı makinenin zevki ayrıdır..ayrıca hız dediğine göre şunu da düşün kş biri 100cc biri 125;mg daha güçlü olacaktır

DarkSeleCT93
04 Ekim 2011, 23:26
birde deluxenin amortisörler sert diyolar yumuşak yani daha esnek yapilabilir mi konfor için

_w_
05 Ekim 2011, 01:18
tabiki mg 125 ....

DarkSeleCT93
05 Ekim 2011, 20:49
mfh nin 2 yıl garantisi var onun için 2 sene idare etsin yeter alayımmı mfh şekli daha düzgün

F54
06 Ekim 2011, 01:41
alma kardeşim garanti işi caçık bende bu düşünceyle aldım ama garanti sadece kağıtta
yazıyor haberin olsun

DarkSeleCT93
06 Ekim 2011, 18:10
alma kardeşim garanti işi caçık bende bu düşünceyle aldım ama garanti sadece kağıtta
yazıyor haberin olsun

saolun bende mg125 alırım artık titreşime katlanıcaz:mrgreen:

35CJS55
07 Ekim 2011, 21:17
bnde kararsız kalmıstım ama mfh aldım bi yerde pişmanım bi yerde cok memnumum mg ler seri motor ama hızla işin yok mfh de al derim temiz kullandıktan sonra sorun yok patlar catlar bakma sen 2 arkadas birlikte aldık bnde sadece bi kaç cizik war onnkinde kırk faln cok kullanımdan :) haa bu arada mfh nin wergiside yok

DarkSeleCT93
07 Ekim 2011, 21:33
bnde kararsız kalmıstım ama mfh aldım bi yerde pişmanım bi yerde cok memnumum mg ler seri motor ama hızla işin yok mfh de al derim temiz kullandıktan sonra sorun yok patlar catlar bakma sen 2 arkadas birlikte aldık bnde sadece bi kaç cizik war onnkinde kırk faln cok kullanımdan :) haa bu arada mfh nin wergiside yok

:santa: sonunda karar kıldım cub motor alcam ne olursa olsun ama hangi marka alsam bide onu düşünüyom şimdi

dalbay444
07 Ekim 2011, 22:01
2-3 ay bekle mg al . Sorunsuz gidersin..

F54
07 Ekim 2011, 22:22
cub alma kaportasız bi model al ama balanslı al daha az titreşim olur benden demesi

kaan898
07 Ekim 2011, 23:28
hocam ben vergiyi benzini sorun ettim kafada cub aldım.pişmanım malın kötülüğünden değil idare eder ama yetmiyo yetmiyo yetmiyo o kadar .ki yeni başladım motora anla yani.benim marka takıntım yok mesela salcano wolf çok hoşuma gidiyo mondial mcx e bayılıyorum ama maddi güç meselesi tabi.debriyajlı bi makina almanı şiddetle tavsiye ederim...

DarkSeleCT93
07 Ekim 2011, 23:59
hocam ben vergiyi benzini sorun ettim kafada cub aldım.pişmanım malın kötülüğünden değil idare eder ama yetmiyo yetmiyo yetmiyo o kadar .ki yeni başladım motora anla yani.benim marka takıntım yok mesela salcano wolf çok hoşuma gidiyo mondial mcx e bayılıyorum ama maddi güç meselesi tabi.debriyajlı bi makina almanı şiddetle tavsiye ederim...

mondial 150 mg king var o nasıldır arkadaşlar çok soru sordum kusura bakmayın 2300tl sitesinde

jack hammer
08 Ekim 2011, 00:19
bu millet hala sıfır km çinlilere para veriyor bende bunu anlamıyorum.

şimdi aradan çıkan çatlak sesler olacaktır hepsine verecek cevabım vardır.

kardeşim sen hem ekonomini hemde ruh saglıgını düşünüyorsan paranla rezil olma. git bütçene uygun ikinci el kaliteli bişeler bak. bütçene uymuyorsa sabır et hedef koy.

DarkSeleCT93
08 Ekim 2011, 08:37
bu millet hala sıfır km çinlilere para veriyor bende bunu anlamıyorum.

şimdi aradan çıkan çatlak sesler olacaktır hepsine verecek cevabım vardır.

kardeşim sen hem ekonomini hemde ruh saglıgını düşünüyorsan paranla rezil olma. git bütçene uygun ikinci el kaliteli bişeler bak. bütçene uymuyorsa sabır et hedef koy.

tm denk gelirse innova fln alıcam

mz 301
16 Nisan 2012, 17:58
valla bende 125 mg deluxe var gecen sene aldım amortısor sert demıssın onun ayarı var en yumusaga al devam et. tıtresım demısler oyle abartılcak bı tıtresımde yok hanı ben bır gunde 200 km lık yola gıttım hıc bıyerımde agrımadı uyusmadı. 80 le sabıt gıdersen hondadan bı farkı yok gıbı ama 100 le gıdersen tabıkı tıtresımı hıssedıceksın ama oyle böööğğ denılecek gıbıde degıl. ve ben kuryeyım ısyerımde 2005 model honda cg 125 kullanıyorum sıze sunu garantı edebılırım hondayı aratmıyor. ve cup gıbıde hemen dagılmaz kı ben 1 senedır bınıyorum bu alete su ana kadar garantıden 1 kere eksozu degıstı baskada yag tapası harıc hıcbıryerıne anahtar surulmedı. sunuda eklıyım bunların eskı modellerı olan agk uag yada mg classıc ve ya sport modellerı deluxe gıbı degıl gerek fren olsun grekse gostergenın dogrulugu ve en onemlısı tıpı cok farklı alacaksan mondıal 125 mg deluxe al derım. ama genede karar senın.

Mengu16
16 Nisan 2012, 18:01
valla bende 125 mg deluxe var gecen sene aldım amortısor sert demıssın onun ayarı var en yumusaga al devam et. tıtresım demısler oyle abartılcak bı tıtresımde yok hanı ben bır gunde 200 km lık yola gıttım hıc bıyerımde agrımadı uyusmadı. 80 le sabıt gıdersen hondadan bı farkı yok gıbı ama 100 le gıdersen tabıkı tıtresımı hıssedıceksın ama oyle böööğğ denılecek gıbıde degıl. ve ben kuryeyım ısyerımde 2005 model honda cg 125 kullanıyorum sıze sunu garantı edebılırım hondayı aratmıyor. ve cup gıbıde hemen dagılmaz kı ben 1 senedır bınıyorum bu alete su ana kadar garantıden 1 kere eksozu degıstı baskada yag tapası harıc hıcbıryerıne anahtar surulmedı. sunuda eklıyım bunların eskı modellerı olan agk uag yada mg classıc ve ya sport modellerı deluxe gıbı degıl gerek fren olsun grekse gostergenın dogrulugu ve en onemlısı tıpı cok farklı alacaksan mondıal 125 mg deluxe al derım. ama genede karar senın.
Egzoz neden değişti ? Pas için mi yoksa egzozun içi dağıldı diye mi ?

EverHarD*
16 Nisan 2012, 18:03
125 MG al bencede

DarkSeleCT93
16 Nisan 2012, 22:44
arkadaslar ben motoru çoktan aldım şuan Asya Türkcub100-7 var ve çok memnunum

Mengu16
21 Nisan 2012, 11:05
arkadaslar ben motoru çoktan aldım şuan Asya Türkcub100-7 var ve çok memnunum
Motoru aldın foruma yazmaz oldun, gez bakalım gez sana hayat güzel kardeşim :cherry:

DarkSeleCT93
21 Nisan 2012, 12:06
Motoru aldın foruma yazmaz oldun, gez bakalım gez sana hayat güzel kardeşim :cherry:

aynen abi biraz öyle oldu ama sınavlarda bastırdı bi yandan

mz 301
18 Haziran 2012, 13:09
eksozun yan tarafında nıkelaj korumalık gıbı bıse var ıste o kendılıgınden kırıldı. garantıden degıstı ve ondan sonra bir kere daha degıstı bende yenı gelen eksozu krom ekzostla takas yaptım su an uag eksozu takılı hem daha guzel gorunuyo sımdı parlak parlak :d

DarkSeleCT93
18 Haziran 2012, 13:24
konu hort :d

Karlıyollar
18 Haziran 2012, 13:36
MONDİAL 100 MG PRİNCE son derece yakışıklı bir makine :)
125lik istersen : MONDİAL MH 125 DRİFT

oralet07
18 Haziran 2012, 13:47
çinli alacaksan mg 100 prince al vergisiz yeni modellerde de pek sorun çıkmıyormuş. yoksa ybr falan al tabi.