PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KTM Adventure R - 2000 LC4

aybarssurucu
06 Temmuz 2011, 02:55
Marka: KTM
Model: KTM Adventure R - 2000 LC4
KM: 50000
Renk: Mavi / Turuncu
Fiyat: 8.000YTL
İletişim: aybarssurucu@gmail.com
https://lh4.googleusercontent.com/-TrX2LES4vOU/TQkMmekdG5I/AAAAAAAACrg/OlvxiljPUtg/s640/09092010088.jpg

Daha önce iş değişikliği sebebiyle ilan verdiğim 2000 model KTM LC4 640 Adventure R motorumu satılığa çıkardım. Böyle klasik olmuş bir makinenin elden çıkacak olması üzücü...

2 kişi daha rahat edebilecek, daha asfalt karakterli bir motorla KTM'yi takas etmek istiyorum.

Fiyatta pazarlık yoktur; motor gayet iyi durumdadır. Düzenli bakımlar ile yıllar boyu binilebilecek bir enduro. Selesi alçaltılmıştır ama alan arkadaşım 1.75 üzerindeyse sıfırdan sele yaptıracağım. Amortisörleri alçak ayardadır, 20-25dk. içinde orjinal yüksekliğe çekilebilir.

Lastikleri Pirelli MT90 Scorpion; daha sakalları duruyor. Zincir ve dişli takımı SuperSprox; yeni ama sıfır değil, takıldıktan sonra tamamı asfaltta :( 9500Km. yapmış durumda. Ki SuperSprox için sanırım bu rakam bile değil.

KTM'nin 2001'e kadar hastalığı olan göstergenin su alıp çöpe gitmesi sebebiyle yerine Vapor Trail gösterge takılmış. Dış ısı+Motor suyu sıcaklığı+devir+hız+gidilen mesafe+toplam mesafe+max. sıcaklık kayıt+max. devir kayıt bilgilerini verebiliyor. Kendinden arka led aydınlatmalı. Uyarı sıcaklığı+acil durum sıcaklığı uyarıları manuel ayarlanabiliyor. Aynı şekilde vites değiştirmek istediğiniz devir ve max. çıkılmasını istediğiniz devir uyarılarını girebiliyorsunuz.

Telefondan ziyade internetten mesaj atmanız daha iyi olacaktır. İş yerinde telefon taşıyamıyorum.

Tatilde bir sohbet esnasında, motorun işkillendiğim bir detayını uzun uzun araştırınca makinenin Istanbul'da komple yenilendiğini öğrendim. Silindir+Piston+Krank+Biyel Kolu+Sübaplar sıfırlarıyla yenilenmiş ve aynı hafta üzerindeki Vapor gösterge takılmış.

Lütfen fiyatı ve motoru bu yenileme maliyetlerini düşünerek göz önüne alın.

Mantıklı takas tekliflerine açığım. BMW650GS / Honda TransAlp veya Africa Twin / Kawasaki KLE500 - KLR650 - KLX 650 / MZ Baghira / Suzuki DR serileri - Freewind XF - Bandit 600 / Yamaha TDM 850 - XTZ 660 Tenere - Eski Seri - Yamaha XTZ750 Super Tenere - XT600 gibi makinelerle takas düşünebilirim. Teklifleriniz mail atabilirsiniz.