PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yabancıya gitmesin. Ter temiz Beverly 250

cem_hakan
06 Haziran 2011, 11:31
Yabancıya gitmesin. Temiz Beverly 250

Arkadaşım kış sezonu aldığından çok binmedi. Şimdi de tam lastik taktı ki, eşi motor ehliyetli idi ve motor istedi. Şimdi bunu satıp 2 tane sıfır Like 125 almak istiyorlar. Karı koca binmek için. Site içine 7.500 TL olacak. Yabancıya daha pahalı. işte özellikler ve arkadaşımın sahibinden.com ilanı.

"Bunu verip eşime ve kendime 2 küçük motor alacağım için satmak zorundayım. Artık 2 motora ihtiyacımız var. Aracı 6 ay önce satın aldım. 1000 km dahi sürmedim. Üstelik alır almaz J-Costa performans varyatör taktım. (orjinal varyatör takımı verilecektir) Şu an inanılmaz atak ve titreşimsiz. Yeni Michelin City Grip lastik taktım. Daha 100 km kullanmadım. Motor kazasızdır.2. sahibiyim. Tanıdık bir arkadaştan almıştım o yüzden motorun geçmişini biliyorum. Buz mavisi en güzel rengidir. Orjinal çanta ve bel desteği verilecektir. Yedek anahtar maalesef yoktur. (Ama çantanın yedek anahtarı mevcuttur). Xenon far vardır. Kazasız belasız, tertemiz, dosta gidecek kaçırılmayacak bir motordur. Yazı motorsuz geçirmeyin. Çalıştır ve git. Sorunsuz makine. Alan arkamdan dua eder, beddua etmez. Ciddi alıcılar arasın. Takas düşünmüyorum."

Telefon: 0535 3404758 (Cem Hakan)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1267518/detay/