PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sticker iz çıkarma YARDIM ACİLL

egeli03
18 Mayıs 2011, 16:45
s.a arkadaşlar mondial 100 ümdeki stickerları söktm ama iz kaldı bazı kişiler gaz yağıyla geçer dedi ama geçmedi acaba pasta(cila) sürsem geçermi YARDIM EDİN LÜTFEN TEŞEKKÜRLERR...

_halil_
18 Mayıs 2011, 16:56
stickerları nası çıkardın? bide gaz yağının işe yaraması gerek forumda maxima var onda işe yaradı bizim arkadaşta yaptı ondada işe yaradı.. gaz yağını bi beze dök bastıra bastıra sil..

myagdi
18 Mayıs 2011, 17:04
aseton çıkarır, fakat önce deneyip, boyaya zarar vermediğini görmek lazım. göze çarpmayacak bir noktada denedikten sonra kullanabilirsin.

egeli03
18 Mayıs 2011, 18:47
stickerları nası çıkardın? bide gaz yağının işe yaraması gerek forumda maxima var onda işe yaradı bizim arkadaşta yaptı ondada işe yaradı.. gaz yağını bi beze dök bastıra bastıra sil..

sticker ları sıcak su dökerek çıkardım.Dediğin gibi gaz yağını beze döktüm bastıra bastıra sildim ama çıkmadı.Acaba pasta(cila) çıkarırmı yapsak.

zeda3000
18 Mayıs 2011, 19:10
Pasta cilanin icinde solvent turu bir ucucu malzeme var. Biraz yardimci olabilir. Gaz yagi ile yumusatabilirsin. Ama cikarmak icin polish makinasina ihtiyacin var. El gucun ile etkili olamazsin

Sicak su ile yumusatmani tavsiye ederim. Hatta yikaciya git, gaz yagi yada dizel yakiti bolca sur ve gunes gormeyen bir yerde 20 dk bekle sonra yikamacinin basincili suyunu nerde ise motoruna degecek kadar yakin tut.

Etraf biraz su olabilir, ama ben koca bir arabadaki giydirme reklami boyle sokturmustum ve iz dahi kalmadi.

egeli03
18 Mayıs 2011, 19:22
Pasta cilanin icinde solvent turu bir ucucu malzeme var. Biraz yardimci olabilir. Gaz yagi ile yumusatabilirsin. Ama cikarmak icin polish makinasina ihtiyacin var. El gucun ile etkili olamazsin

Sicak su ile yumusatmani tavsiye ederim. Hatta yikaciya git, gaz yagi yada dizel yakiti bolca sur ve gunes gormeyen bir yerde 20 dk bekle sonra yikamacinin basincili suyunu nerde ise motoruna degecek kadar yakin tut.

Etraf biraz su olabilir, ama ben koca bir arabadaki giydirme reklami boyle sokturmustum ve iz dahi kalmadi.

polısh makinası var onunla denicem inş. çıkar

_halil_
18 Mayıs 2011, 20:27
sonucu bekliyoruz :)

CanTR
18 Mayıs 2011, 20:44
zeytin yağını bir pamuğa dök ve onla ovala.. aseton gaz benzin vs. cilaya zarar verir..

egeli03
18 Mayıs 2011, 21:31
sonucu bekliyoruz :)

pazar günü yapıcam:) sonucu görücez... :)