PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu kadarına pes..!!Benzinimi çekmişler..:(

artiiist
16 Mayıs 2011, 21:10
Arkadaşlar bilmiyorum sizinde başınıza geldi mi ama bu gün sabah baktım hava da mükemmel tüm günümü motorumla geçireyim dedim..
Bir de baktım ki motor çalışmıyor..Neyse kısa sürede depoda benzin olmadığını farkettim..Sağına soluna bakayım dedim bir de ne göreyim..!!
Benzin hortumunu vananın dibinden kesip depodaki benzinin tamamını çekmişler..
Sonra gittim benzin alayım dedim..Sinirlerim tepemde gittim benzin getirdim sonra bi baktım aaaa...!!Aküm zayıflamış..marşa yetmiyor..Geçenlerde statörüm yanmıştı değiştirmiştim..Ancak statör yanınca beraberinde konjektörü de yakmış..Neyse demem o ki bütün günüm rezil oldu..
Ama yine de Öğleden sonra güneşin keyfini çıkarabildim..
Ama hala sinirliyim....Kan hala beynimde...

_UnReaL_
16 Mayıs 2011, 21:20
Bu kadarida pes ... Cok gecmis olsun..

DaBEL
16 Mayıs 2011, 21:25
benzin = altın.. hele bi 5 lira üstüne cıksında o zaman görün..

kim
16 Mayıs 2011, 21:27
Kasap soyan hırsız gördü bu memleket,benzin hırsızı görmüş çokmu.?

sideprensi07
16 Mayıs 2011, 22:00
benim 3 kere geldi başıma,sonunda gece bekledim pencerede 1 hafta,

avatarımdaki alet ile,gece hedefe kırmızı nokta gönderir,lambası 250mt ye kadar ışıtır güzargahı,dürbün,

gelse idi elinde patlatacaktım benzini:pr:

takendy
16 Mayıs 2011, 22:04
polyannacılık oyna benzin ile kurtarmışsın...

benim de geçen grenaj vidalarımı yürütmüşler , motorun yerinde durduğuna şükredip devam ettim...

ardahakgor
16 Mayıs 2011, 22:08
geçmiş olsun :(

QM50
16 Mayıs 2011, 22:17
Y yok arkadş ya yüzsüzlüğün bukadarınada pes yani ya utanmasa motoru alcak bu insanlara nolmus boyle ya Motoru evin onune bırakıp yemek yemeye korkuyorum valaha

ardahakgor
16 Mayıs 2011, 22:37
benzin fiyatları böyle dewam ederse zatne motoru çalmaya grek yok
benzinini çalsalar yeter

!Lk£®
16 Mayıs 2011, 22:42
abi gülüyimmi ağlayımmı bilemedim yemin ederim.ne olacak bu memleketin hali yaa.
Ne hallere geldik allahım .. :)

ardahakgor
16 Mayıs 2011, 22:43
walla ben de çözemiorum bi türlü Allah bildigi gibi yapsın bizi we memleketi ne dielim

DaBEL
16 Mayıs 2011, 23:01
walla ben de çözemiorum bi türlü Allah bildigi gibi yapsın bizi we memleketi ne dielim

allah değilde insan bildiği gibi yapıyor.. yoksa arakla..

ardahakgor
16 Mayıs 2011, 23:03
hehehe o da dogru

emre_tnl
16 Mayıs 2011, 23:08
işyerinde zırt pırt camdan motoruma bakıcam diye çalışamıyorum bile ,sırf bu hırsızlar yüzünden

cbr125cbr
16 Mayıs 2011, 23:09
Bir dakika dünyanın en büyük 10 ekonomisine girmemişmiydik, benzin çalmak da neyin nesi, zaten zengin olmamız gerek... :silent:

okans.
16 Mayıs 2011, 23:23
geçmiş olsun hacı ya senide hakkaten bulmuşlar ama :D

lucky13
16 Mayıs 2011, 23:29
motor almayı planlıyorum yakın bir zamanda ama gözüm korkuyor valla. sanırım önce bi garaj yaptırmam daha mantıklı ve hesaplı olacak :P

mınçıka_35
16 Mayıs 2011, 23:37
Gerçekten geçmiş olsun,sanırım aklımdan geçenleri kelimelerle anlatamam.İyice korkmaya başladım.Bu gidişle vitesli motor almaktan vazgeçeceğim.Alacağım lpg'li siyah bir şahin,çelik jant.Sonra filmlerdeki gibi sağına soluna çivi atan,hırsıza karşı elektrik çarpan,alarm olarak küfür serenatı yapan düzenekler kurduracağım...Tövbe ya rabbim,ne günlere kaldık ya:pr:

potitocuk
16 Mayıs 2011, 23:44
Bir dakika dünyanın en büyük 10 ekonomisine girmemişmiydik, benzin çalmak da neyin nesi, zaten zengin olmamız gerek... :silent:

ülke olarak nereye giriyoruz onu bilmem ama benzinlikte bana gireni çok iyi biliyorum. Yakında bende parti reklamlarına çıkıp "benzin 5 tl HAYALDİ GERÇEK OLDU" diyeceğim sanırım

cbr125cbr
17 Mayıs 2011, 00:43
Valla bir yerlere bir şeyler giriyor ama biz mi ekonomide ilk 10 a giriyoruz yoksa ekonomi mi bize giriyor iyi düşünmek gerek... Gerçi dur ya aklıma geldi herşey güllük gülistanlık özgürlük ve şeref içinde şaibesiz yönetiliyor değil mi ?

էሀռርለվ
17 Mayıs 2011, 11:55
Geçmiş olsun.
Aynı olay benim de başıma geldi 3 gün nöbet tuttum. :)
Türkiye'nin durumuna gelince de "Dur De Türkiye!" diyorum.
Tekrar geçmiş olsun.

cekokk
17 Mayıs 2011, 12:03
İKİ GÜN ÖNCE BİZİM KOMŞUNUN GÜNEŞ ENERJİSİNİN TANKINI ÇALMIŞLAR 5 KATLI BİNANIN ÇATISINDAN DÜŞÜNÜN İNSANLAR BU KADAR DÜŞMÜŞ ARTIK...:pr:

Sinan Aksu
17 Mayıs 2011, 12:12
Y yok arkadş ya yüzsüzlüğün bukadarınada pes yani ya utanmasa motoru alcak bu insanlara nolmus boyle ya Motoru evin onune bırakıp yemek yemeye korkuyorum valaha

Motoru çalmasi o kadar da hayret verici bi durum degil aslinda.
Çünkü bunun tereddütünü her zaman yaşiyoruz.
Aklimizin bi köşesinde motorun çalinma olasiligi her zaman var.

Fakat motorun içindeki benzinin çalinacagi kimsenin aklina gelmez.

İşi zaten hayret boyutuna getiren durum bu :)

OguzhanCBR
17 Mayıs 2011, 12:33
Çok geçmiş olsun arkadaşım, garaj şart oldu artık...

craz099
17 Mayıs 2011, 12:50
Kardeşim geçmiş olsun. Eskiden olmazdı böle Şeyler neyse ucuz atlatmışsın yine olan 20 liralık benzine olsun zaten Depoların üstü komple küflendi. Sağolasın Ak Parti Bütün araçların deposunun üstü küflendi HAYALDİ GERÇEK OLDU :queen::queen::queen:

utkan35
17 Mayıs 2011, 18:51
walla biz kucukken arabaların motorların sibop kapaklarını yürütüyorduk dikkat edin :S

artiiist
20 Mayıs 2011, 17:25
valla arkadaşlar hepinize teşekkürler..Ne kadar aciz durumlara geldik böyle..Neyse olan depodaki benzine olsun..Canım sağolsun..
Ama tabi Alarm alıp takmayı da ihmal etmedim..Dün elime geçti montajını kendim yaptım..Ve gerçekte de çok güzel..
Bakalım bir depo vakası daha olabilecek mi..:)

ozaktasi
20 Mayıs 2011, 17:49
Ne denir ..bence sadece çok ağır bi şekilde sövülür....sadece sövebiliriz..

Farukxtm
20 Mayıs 2011, 18:19
bundan 2 sene evvel benim bisikletin sibop kapagını çalmışlardı bisikleti bagladıgım yerde araç vardı bende ondan aldım oda kim bilir kimden almıştır 3 kuruşluk kapak için yaptıgımıza bak ayıp :farao:

WOLF 81
20 Mayıs 2011, 18:38
meclise mesaj yolla kardeşim utanırlar belki dicem ama bunlarda o yüz de yok motorunu algit der ler şimdi ondan sonra albaşına iş....:pr:

abolgi
20 Mayıs 2011, 18:50

ekonomi çalma çırpma ekonomisi olunca vatandaşada böyle yansıyor işte.

Raphae1
20 Mayıs 2011, 19:21
evet girdik ama sadece yukarıdakıler gerci onlarda benzin , vergi vb. şeylerden muaflar. bizim verdiğimiz vergilerle beslenıyorlar. oda yetmiyor hergün zamn üstüne zam yapıoyorlar. :pr: ::rantinp:::ranntign

Kardeşim geçmiş olsun. Eskiden olmazdı böle Şeyler neyse ucuz atlatmışsın yine olan 20 liralık benzine olsun zaten Depoların üstü komple küflendi. Sağolasın Ak Parti Bütün araçların deposunun üstü küflendi HAYALDİ GERÇEK OLDU :queen::queen::queen:
:cat::cat::cat: iliğimize kadar

Ne denir ..bence sadece çok ağır bi şekilde sövülür....sadece sövebiliriz..
abi yüzlerine tükürsen yarabbi şükür derler.

meclise mesaj yolla kardeşim utanırlar belki dicem ama bunlarda o yüz de yok motorunu algit der ler şimdi ondan sonra albaşına iş....:pr: motorunu al git derse iyi motora el koyup senide içeri almasınlarda :)

anaconda84
20 Mayıs 2011, 20:23

zenginiz zaten ama fazla mal göz çıkarmaz abi yaa yani insan ne kadar zengin olursa olsun o kadar daha çok zengin olmak istiyor parasına para katmak istiyor daha fazla değil dünyanın ilk 10una girmek ilk sırasına girsek benzin yine bize girecek:pr:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:21 ----------

walla biz kucukken arabaların motorların sibop kapaklarını yürütüyorduk dikkat edin :S

iyi yine siz sibop kapaklarını yürütüyormuşsunuz biz lastiklarin havasını indiriyorduk çok eğlenceli oluyordu :cherry: