PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Motorum olucak

utkan35
13 Mayıs 2011, 18:27
arkadaşlar ilk motorum olucakda 2000 tl bütcem touring tipi birşeyler dusunuyorm vitesli ne onerırsınız su mondialin motorları nasıldır ?

_halil_
13 Mayıs 2011, 18:34
dostum 2000 liraya touring motor bulamassın touring uzun yol motorlarıdır örneğin : Yamaha TDM 900.. Senin söylediğin tipteki motorlar commuterdir.. Mondiale nedense hiç içim atmıyor yakın çevremde hiç mondialle ilgili iyi bişi duymadım çelik sk125-7 yada kanuni breton 125'e bakmanı tavsiye ederim..

eray_uluyazı
13 Mayıs 2011, 19:14
arkadaşım bende mondial 125 MH drfit var sıfır aldım peşin 2500 lira+ plaka masrafları.
motor çok yakışıklı ve kuvvetli ayrıca titraşim yok denecek durumda
nacizane tavsiyem bu olur.
forumunu da takip edebilirsin fikir almak için...
herkes çinliden uzak dur der ama mondialin son çıkardığı modeller gayet başarılı...

utkan35
14 Mayıs 2011, 10:27
eray kardesm ilk bende bunu dusundm ama birşey sorcktm balansör warmı bu motorda birde kanuni windy s 125 modelı hosuma gıttı balansör warmıs titreşim cok azmış birde daha ucuz driftden yoksa tabikide driftin tipi harika

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:24 ----------

birde bu windy s 125 ler kanunilerin icinde sadece bunlar turkiyede uretılıyormus montaj dgıl yanı sadece bunlar turkıyede uretılıyormus yerlı malı dıyorlar

F54
14 Mayıs 2011, 10:28
mondial alma müşteriye yaklaşımları satarken güzel fakat servis garanti işi çok kötü ben o yüzden çinli de olsa garanti işi iyi olan bi marka al derim bendede mondi var ama tavsiye etmiyorum sırf garanti dalaveresi yüzünden

utkan35
14 Mayıs 2011, 10:45
tşkkur ederım f54 herhalde kanuni windy s 125 alıcam balansör warmış titreşim cok az birde tipi ybr ye baya yakın benzın deposunu buyutseler aynı ybr
birşey sorcam benzınd eposunu sonradan değiştirebilirmiyiz ?