PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce alınır mı ?

mert helin
13 Mayıs 2011, 12:50
Uygun fiyata bir ybr buldum, arkadaşım satıyor.
1.900 lira- 800 lirası peşin 2. ve 3. ay 550şer lira..
Motor 2006 model ve 10 bin km'de.
Orjinal mi sıfırlandı mı km dediğimde ise,

orjinal 9binde tl koptu kilometre 10 bin olmuştur
cevabını aldım. Motordan çok fazla anlamadığım için üstelemedim şimdi burada size sorayım..
tl koptu ne demek ? tel koptu mu demek istemiş ? tel koptuysa eğer masrafı ne kadardır ?

Motorun resimleri bunlar :
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200754_1772328702789_1076405029_31987054_6588596_n .jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199131_1772403424657_1076405029_31987340_3173202_n .jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/164813_1684423225207_1076405029_31836051_6958066_n .jpg

ysn17
13 Mayıs 2011, 12:56
KM teli kopmus ama cok ucuz geldi fiyat, tahmini 2000-2500 civari piyasada sattiliyor sahibinden.com da fiyat araliklariboyle birde modofiye gormus sanirim bu yuzdendw fiyat dusuk olabilir ruhsata ve motor ozelliklerine iyi bak tutarsizlik olursa muayane yada trafik kontrollerinde problem yasarsin

mert helin
13 Mayıs 2011, 13:00
KM teli kopmus ama cok ucuz geldi fiyat, tahmini 2000-2500 civari piyasada sattiliyor sahibinden.com da fiyat araliklariboyle birde modofiye gormus sanirim bu yuzdendw fiyat dusuk olabilir ruhsata ve motor ozelliklerine iyi bak tutarsizlik olursa muayane yada trafik kontrollerinde problem yasarsin

evet baya modifiyeli, resimlerde de görüldüğü gibi şekilden şekle sokmuş motoru eksozunu bile değiştirmiş...
Zaten almadan önce bir ustaya gösteririm muhakkak, aksamında,çalışmasında bir problem var mı diye...
Fiyatın uygun olmasının sebebi ise, acil 800 liraya ihtiyacı varmış o yüzden satıyor..

motorcu48
13 Mayıs 2011, 13:11
km teli koptu demek motorun ön tekelreğinden aldığı ivmeyi kilometre göstergesine ileten telin kırılması demekki benim arkadaşımın motorundada kopmuştu daha 500 kilometredeydi kaç sene geçti taktırmadı satarken daha iyi olur diye halada aynı kilometrededir.bi kötü avantajı yaptığın hızıda göstermiyo :D neyse motor konusunda beğenme ihtimalini bilmiyorum ancak bana göre bir apache motoru :S kızma ama 500 tl daha ver temiz bi kullanıcıdan al bu zaten motorun heryeriyle oynamış hor kullanmıştır belli değilmi resimden bide genç bi çocuk sürüyosa ..

ysn17
13 Mayıs 2011, 13:12
Yamaha saglam motor modifiyeli kullanirim diyorsan kacirma derim fiyati cok iyi unutma ruhsat vb.ozelliklerinii iyi analiz et degisiklik.olmasin

mert helin
13 Mayıs 2011, 13:24
km teli koptu demek motorun ön tekelreğinden aldığı ivmeyi kilometre göstergesine ileten telin kırılması demekki benim arkadaşımın motorundada kopmuştu daha 500 kilometredeydi kaç sene geçti taktırmadı satarken daha iyi olur diye halada aynı kilometrededir.bi kötü avantajı yaptığın hızıda göstermiyo :D neyse motor konusunda beğenme ihtimalini bilmiyorum ancak bana göre bir apache motoru :S kızma ama 500 tl daha ver temiz bi kullanıcıdan al bu zaten motorun heryeriyle oynamış hor kullanmıştır belli değilmi resimden bide genç bi çocuk sürüyosa ..
Evet hocam motoru süren 16 yaşında. Motorun selesi dışında görünümü güzel bence, selesi de 60 lira gibi bir fiyat sanırım ...
Dediğinize katılıyorum, ancak motorun kredi kartsız taksitle satışı benim için önemli bir etken o yüzden sıcak bakıyorum bu motora.
Bu arada siz Marmaristensiniz sanırım ben de Bodrumdan :)

TanImsIz
13 Mayıs 2011, 13:25
Apaçi olmus motoru modifiyeli yaptınız ya.. 500 lira bile fazla bu motora.

F54
13 Mayıs 2011, 13:31
motoru iyi durumda ise orj egsozu da verecekse al çok iyi fiyat biraz yorulmuş olabilir sonuçta ybr sıfır çin malından daha sorunsuz titreşimsizdir en azından

kingcüneyt
13 Mayıs 2011, 13:38
bence alma o motru çok kurcalamışlar onun yerine bıraz daha para biriktir orjinal ybr al tabi bu benim içimden geçen alıp almama sana kalmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:36 ----------

depo belki hariç diğer yerleri boyalı

-unnamed-
13 Mayıs 2011, 13:39
ben olsam almam bu motoru...
şekilden şekile girmiş her yeri kurcalanmış bir alet...
aynalarının olmayışındanda ne şekilde kullanıldığı açığa çıkıyor...

mınçıka_35
13 Mayıs 2011, 13:41
Motor bir garip olmuş.İnsanın aklına şöyle bir şey geliyor tabi;acaba büyük bir kazası mı var da bu hale getirdiler:silent:Fiyatı da biraz düşündürücü...Karar senin tabi.

mert helin
13 Mayıs 2011, 13:45
Teşekkürler cevaplarınız için, en iyisi bir ustaya gidip göstermek... Bakalım sorunu var derse almam zaten

motorcu48
13 Mayıs 2011, 13:52
Evet hocam motoru süren 16 yaşında. Motorun selesi dışında görünümü güzel bence, selesi de 60 lira gibi bir fiyat sanırım ...
Dediğinize katılıyorum, ancak motorun kredi kartsız taksitle satışı benim için önemli bir etken o yüzden sıcak bakıyorum bu motora.
Bu arada siz Marmaristensiniz sanırım ben de Bodrumdan :)

evet kardeşim marmaristenim aynı ildeniz :rendeer:
ödeme kolaylığı var o aşikarda arkadaşında o motoru kolay kolay satabiliceğe benzemiyor zatenanlıyorum seni yaz geldi istersen o motoruda adam edebilirsin orginale döndürüpde ancak onada para gidicek:pale:

dincer59
13 Mayıs 2011, 13:53
Yerinde olsam 200-300 daha kıyar orjinal olabileceği ihtimali daha yüksek bi motora bakardım belliki bu motor orjinal değil km telide 1000 km önce mi kopmus dediler ACABA doğru mu?

Arkadasım diyorsun ama motoruyla ilgili bişey bilmiyorsun enteresan :silent: motoruyla bu kadar oynayan bi arkadasım olsa ne şekil bi motoru vardır nedir ne değildir bilirdim herhalde belliki senin bilmediğin çok şey var bu motorla ilgili ama yinede iyice bi baktırırsan anlayan birilerine ödeme şeklide sana uyuyormus motorun şeklini de sevmişsin anlaşılan ::123434:: alabilirsin o zaman ama son olarak su apaçi motoru diyen arkadaşlara katılıyor ve bence çok fazla ödeme şekline kanıp aldanma dikkatli ol diyorum.

mert helin
13 Mayıs 2011, 13:58
Yerinde olsam 200-300 daha kıyar orjinal olabileceği ihtimali daha yüksek bi motora bakardım belliki bu motor orjinal değil km telide 1000 km önce mi kopmus dediler ACABA doğru mu?

Arkadasım diyorsun ama motoruyla ilgili bişey bilmiyorsun enteresan :silent: motoruyla bu kadar oynayan bi arkadasım olsa ne şekil bi motoru vardır nedir ne değildir bilirdim herhalde belliki senin bilmediğin çok şey var bu motorla ilgili ama yinede iyice bi baktırırsan anlayan birilerine ödeme şeklide sana uyuyormus motorun şeklini de sevmişsin anlaşılan ::123434:: alabilirsin o zaman ama son olarak su apaçi motoru diyen arkadaşlara katılıyor ve bence çok fazla ödeme şekline kanıp aldanma dikkatli ol diyorum.
Arkadaşım ancak çok samimi değiliz, ayda yılda bir konuşursak o yani.
Teşekkürler uyarı ve tavsiyelerniz için.

evet kardeşim marmaristenim aynı ildeniz :rendeer:
ödeme kolaylığı var o aşikarda arkadaşında o motoru kolay kolay satabiliceğe benzemiyor zatenanlıyorum seni yaz geldi istersen o motoruda adam edebilirsin orginale döndürüpde ancak onada para gidicek:pale:

Evet haklısın en iyisi almayayım ben bu motoru zaten tipi de hoş değil tekrar modifiye yapsam dediğn gibi ona da masraf gidecek.

Nfs
13 Mayıs 2011, 14:38
Alma koçum..Çok oynanmış duruyor..

cesur509
13 Mayıs 2011, 14:41
Kardeş ben 2006 model bir motorun 10 bin km' de olduğuna inanmıyorum , insan bakkala gidip gelse 20 bini geçer diye düşünüyorum. Biz burda Milas'ta bir ybr sattık 2008 model gri temiz bir motordu 2.600 tl ye. Başka bi Arkadaş Aydın'dan buldu geldi 2009 ybr citiy çok çok temizdi 6000 km deydi 2750 almıştı galiba. Yani demek istediğim biraz daha bekle paranın üzerine biraz daha para koy orjinal ve temiz bir motor al:cat:

Temiz bir ybr buldunmu ömürlük kullanırsın:rendeer:

mert helin
13 Mayıs 2011, 14:45
İyi hoş söylüyorsunuz da kredi kartsız taksit yapan bir yer de bulamıyorum... Yaz gelmeden alsam iyi olurdu motoru :pr:

Blackeagletr
13 Mayıs 2011, 15:17
Sana tavsiyem böyle apaçi işi motorları alma.
Aynası sökülmüş küçük hacimli motorların çoğu sanki 600 cc gibi kullanılıp zorlanmış oluyor.
Ayrıca 2006 model bir motorun 10000 km olduğunu inanmıyorum heleki bunun hiç.
Hiç bulaşma derim. Sabret daha temiz bişey al.

sideprensi07
13 Mayıs 2011, 15:37
yaz bitsin kış gelsin bu fiyata bu imkanı babayın oğlu vermez,

2004 model e bundan daha fazla istiyorlar,
götür iyi bir ustaya bakıt göster,yanlız mobilet ustasına deyil işin erbabı olan ustaya götür baktır,

şahsen ben 1600tl ye kuba almadan şu motoro görsem anında alırım,marka mı ölüsü bile para eder:cat:

tarcan
13 Mayıs 2011, 15:51
yahu bu motora modifiye yapıcam diye ne hale sokmuşlar yazık olmuş :farao:

tavsiyem böyle motorlardan uzak durman :wiinkk:

c3nk
13 Mayıs 2011, 16:24
ben olsam almazdım dostum, neden diye soracak olursan. motorla çok uğraşılmış; rengi, egsozu, aynaları yok ayrıca istenilen fiyatta piyasasının aşasında buda ister istemez insanı kuşkulandırıyor. Senin yerinde olsam internetten kapsamlı bi araştırma yapıp başka bi motosiklet tercih ederdim.

ardahakgor
16 Mayıs 2011, 22:20
walla sorarsan benim içime sinmedi bu resimdeki

MuTLu.
16 Mayıs 2011, 23:46

Ya ben buna binerken utanırım sırf böyle düşünecekler diye..

Katılıyorum ayrıca çok hor kullandığı izlemini veriyor + 16 yaşındaymış arkadaş.. :cat:

anılbel
18 Mayıs 2011, 00:08
apaçi motoru . Alma , git oynanmamışını al sonra kendin oynarsın istersen.