PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayilerdeki stok durumu ?

mert helin
12 Mayıs 2011, 21:39
Herkese iyi akşamlar :)
Bu aralar iyice kararsız kaldım motosiklet seçme konusunda ancak büyük ihtimalle cbr 125 tercih edeceğim. Yalnız bir sorum var. Biliyorsunuz şuan cbr 125'ler yurtdışından siparişle getirtiliyor ve bu süreç 2-3 ayı bulabiliyor.
Ben motoru yaz sonu (eylül sonu-ekim başı) gibi alacağım, acaba o zaman bayilerde hazırda motor olur mu yoksa ben de uzun süre bekledikten sonra mı motoruma kavuşacağım ? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa benimle de paylaşabilirler mi ? Teşekkürler şimdiden abilerim kardeşlerim

road_ends
13 Mayıs 2011, 00:46
Valla dostum 0 almayı tercih ettiysen sipariş ver rengine karar ver.Bulup bulunmamasını kimse bilemez hepside satılabilir 1 kac tane de kalabilir kimse bilemez ama madem alcaksın kesin sipariş ver hem kalırmı kalmazmı strese dusme hemde istedigin rengini al=)

Rox0ne
13 Mayıs 2011, 00:59
10 gün önce sipariş verdim temmuz başına gün verdiler :P

Nfs
13 Mayıs 2011, 01:10
İzmir vb bayileri ara sor.Ellerinde o zamanlar için öngöremezler fakat bilgi verebilirler.Mantıklı olarak önceden düşünmeye başlamışsın ama üzülme.2011 olmaz 2012 hatta Ötv %8 olmazda %0'a iner.Bilemezsin akışına bırak...Benden tavsiye....

sakinseytan
13 Mayıs 2011, 01:32
yani ne diyim sana ya ilk motorun yada biri sana sevdirmiş o motoru ben onca motor gördüm kullandım ama en sevmediğim motor o incecik yapısı bide üstüne kaportaları sacma ucuk rakamlarda bedava sıfırını getir binersem .... mondial hs ye binerim hiç deilse ondan bekledigini verir bilmiyorum onca güzel motorlar varki piyasada sahibinden coma gir bak 2.ellere sıfır alcaksan git cbf 150 al gidonu selesi rahat başlangıc olarak kullanırsın zevkler tartışılmaz ama senelerdir içindeyim işin ondan söyliyim dedim