PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rialli iyice sinirlerimi bozdu..

QM50
12 Mayıs 2011, 15:09
Merhaba arkadaşlar geçen Cuma günü rialliden ilk alışverişimi yaptım ve 77 tl flan tuttu neyse sipariş alındı onay verildi flan herşey çok gzl derken nerdeyse 1 hafta oldu ve Hala İŞLENİYOR diyo yazdıgım 2 mesaja cvp gelmedı ne bi iletişim var ne bi bilgi mesajı kaçgün sürer bu parçaların gelmesi kafayı yiyicem motor 2 haftadır ustada duruyo ve şu an sıyırmak üzereyim bu kadar ilgisizlik olmazki

mücahit_89
12 Mayıs 2011, 15:29
kardeş böyle bi sıkıntı yaşaman tamamen şans eseri olmuş çok kez alışveriş yaptım en ufak bi sıkıntı yaşamadım telefon ve msnden destek hizmetleri bile var..msn adresini veriyim gün içinde hertürlü sorun yardım destek vs yardımcı oluyolar...

info@rialli.com - msnde kayıtlı benim şuan açık mesela:cat:

Farukxtm
12 Mayıs 2011, 15:44
bende geçen pazartesi günü akşam far ampulu beyaz ısık olandan ve kontak seti siparişi verdim salı günü kargoya vermişler bugun elime ulaştı açtım baktım kontak benimkisine göre degildi aradım söyledim durumu dediki tamam sen kontagı gönder dedim ben bunu degiştirmek istiyorum tamam gönder bakalım varmı yokmu bizde dedi bende 15 dk önce gittim verdim kargoya kargo ücreti 10.40 TL tuttu bakalım inşallah dogru olanını gönderirler arıyacagım motosikletimin modelinide söyleyeyim yanlışlık olmasın yine yoksa kargo parasından acayip girecek bana

benim motor maxi scooter bana gönderdigi mondial 151 rs nin kontagı galiba ben kontagı alınken yazıyordu 150cc scooter modelleri diye bende bunu sipariş ettim aslında sitelerine maxi scooler kontak diye ürün koyması lazım bunların

Acil112
12 Mayıs 2011, 16:18
internetten alış veriş yaparken satıcı ile telefonda görürürseniz daha iyi sonuç alırsınız. Parçayı ve fiyatı doğrulatabilir, pazarlık bile yapabilirsiniz. Mağazadan ürün almadan önce de distribütörden fiyat alarak mağazada fiyat düşürtebilirsiniz.

QM50
12 Mayıs 2011, 17:45
Çok teşekkürer msnden denicem birde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

Ah kurban oldugumunun Msnı 2 dk da haletım çok teşekkürler