PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : krediver nasıl bişey?

feliçita
11 Mayıs 2011, 21:28
bazı motosiklet bayilerinde kefilsiz senetsiz işte 36 aya kadar vade yapıyoruz diye bazı ilanlar görüyorum..bazılarında krediver tarafından motorun bedeli alınıyormuş..sizlere soracağım bu şekilde motosiklet alan arkadaşlar var mı?varsa nasıl şartlar ile aldılar..veya bu konu ile ilgili görüşleri olan varsa önerileri nelerdir..iyimidir kötümüdür..krediver bi bankamıdır yoksa başka bişey mi?:)

egelim 43
11 Mayıs 2011, 21:38
Kredi ver yabancı menşeli olduğunu tahmin ettiğim bi finans kuruluşu yaklaşık 20 gün önce Lifan Tay 100 cup model bi motosikleti kredi ver ile aldım sadece kimliğini götürüyosun bayi tc numaranı girerek motorun bedeli için kuruluştan kredi başvurusunda bulunuyor uygun görülüp görülmediği anında yanıtlanıyor onay gelmesi halindede bayi motorun ötv sini maliyeye ödeyip faturasını kesip motoru size teslim ediyor. Lakin maliyeti biraz fazla yani aynı motosikleti kredi kartıyla almış olsaydım (peşin fiyatına 12 taksit gibi v.s) pek çok kampanyadan yararlanma imkanım vardı ama (benim gibi) kredi kartı kullanımına karşıysanız yada kredi kartıyla alma imkanınız yoksa iyi bi şey tabiki...

efediyari
11 Mayıs 2011, 21:45
vay be ben bunu bılmıyourdum keşke bende boyle bırsey dusunseydım

feliçita
12 Mayıs 2011, 00:41
bankalardan daha esnek kredi veriyor demekki..faiz oranı fazla olsa da değer herhalde.

Sergeant
12 Mayıs 2011, 00:43
zamanında sıfır bi kanuni almıştım bende kocfinans kredisiyle maaşımı aldıgım banka kredi vermedi onlar vermişti 5 dakikada

feliçita
12 Mayıs 2011, 00:47
aklıma yattı bu iş.araştırmak lazım..bankalar nasıl olsa vermiyor kredi..olursa böyle olsun

egelim 43
14 Mayıs 2011, 22:53
Hakkında herhangi bir icra takibi v.s varsa kredi ver sisteminin onay vereceğini sanmıyorum:pale: ama böyle bi durumunuz varsa genede kimliğinizle gidip bi başvurun denemekte fayda var genede:cat:

Felon
14 Mayıs 2011, 23:34
Hakkında herhangi bir icra takibi v.s varsa kredi ver sisteminin onay vereceğini sanmıyorum:pale: ama böyle bi durumunuz varsa genede kimliğinizle gidip bi başvurun denemekte fayda var genede:cat:

peki hocam faizi ve vadeleri ne şekilde oluyor banka kredilerine yakın değerlermi ?
2.alabilmek için ihtiyaç kredisi gibi para alabiliyomuyuz yoksa sadece 0damı oluyor?

Deryali
14 Mayıs 2011, 23:42
Bankalardan kredi alamadığım halde, Krediver 1 günde 10bin Tl kredimi hiç bir belge istemeden onayladı ve parayı ertesi gün hesabıma yatırdı.
10bin tl için 15 ay 11.400 TL olarak geri ödüyorsun.

Felon
15 Mayıs 2011, 00:40
Bankalardan kredi alamadığım halde, Krediver 1 günde 10bin Tl kredimi hiç bir belge istemeden onayladı ve parayı ertesi gün hesabıma yatırdı.
10bin tl için 15 ay 11.400 TL olarak geri ödüyorsun.

hocam burada kendi hesap makinesi var ama çok yüksek hesaplıyor.sizin dediğiniz rakam cidden iyiymiş. http://www.krediver.com/hesaplama.aspx

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 ----------

akşam akşam aklıma takıldı şimdi. internet üzerinden başvurudada kimlik seri no bile istiyor, güvenemedim.en iyisi pazartesi kredi başvurum olumsuz olursa son ümit avcılar şubesine gitmek :) maaş bordro ve imza sirkülerim hazır,fotokopi çeker hepsine başvururum:mrgreen:

egelim 43
16 Mayıs 2011, 02:57
peki hocam faizi ve vadeleri ne şekilde oluyor banka kredilerine yakın değerlermi ?
2.alabilmek için ihtiyaç kredisi gibi para alabiliyomuyuz yoksa sadece 0damı oluyor?

Faiz oranı banka kredilerinden kredi kartlarından yüksek vade sanırım 60 aya kadar vede sadece sıfıra veriliyor sanırım

BayBilir2007
17 Temmuz 2011, 17:44
Merhaba.
Bende Buna bezner bir şey arıyordum.
Acaba Her Motosikletcide Bu Sistem varmı yoksa Büyük Şehirlerde İstanbul-Ankara da mı var.
Daha evvel buna benzer bir şey vardı Onlarda Kolayca veriyorlardı fakat;Motorun Ruhsatına Satılamaz Damgası oluyordu.
Tabi Kasko+Sigortada Oluyordu.
Son taksit bedelini ödeyince ruhsatı uzerinize alabiliyordunuz Krediverde Böyle bir mantık varmı Acaba?

Phantom264
17 Temmuz 2011, 19:08
Bende bu konuyu yeni gördüm merak ettim.

Krediver den kredi almak için gerekli koşullar neler? koşul yokmu anlayamadım :silent:

Slayerrr
17 Temmuz 2011, 19:52
Krediver den kredi almak için gerekli koşullar neler? koşul yokmu anlayamadım :silent:

En önemli koşul yüksek faize dayanıklı bir bütçe :mrgreen:

Alper Kaya
17 Temmuz 2011, 21:38
En önemli koşul yüksek faize dayanıklı bir bütçe :mrgreen:
aynen öleymiş bünyesi kuvvetli olan çekebilir şart şurt yok :D