PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mt ailesi değil ! benim ailem :)

piyanist_irf
09 Mayıs 2011, 21:58
selam sevgili motosiklet dostları hani hep deriz ya motosiklet ailesi diye , hani bazı insanlar vardır sen motorcumusun bilader diye sorarlar :)
biraz mizahi birazda dolaylı bir cavap olsun o soran arkadaşlara :)

maksat tabiki muhabbet olsun bunlarda motosiklet . net ailesi değil öz ve öz kendi ailem :)

motosiklet ruhunun bana nerden geldiğini anlamanız babında :)

hepimizde en az 5 yıllık motosiklet ehliyeti sahibiyiz bu arada sanırım ehliyetsiz gezen kardeşlerimize vesile olur :)
guruba ne gerek var bilader al sana gurup işte dermişim :P
soldan sağa... erkek kardeşim, babam, kız kardeşim ve bendeniz :)

http://ressim.net/s/upload/9ea7864a.jpg (http://www.ressim.net)
http://ressim.net/s/upload/1443f6c5.jpg (http://www.ressim.net)

buda benim küheylan arada onuda kaynattım :cherry:
http://ressim.net/s/upload/fafd0cb0.jpg (http://www.ressim.net)
http://ressim.net/s/upload/0fbad929.jpg (http://www.ressim.net)
yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim onlar benim ailem ama sizde ailedensiniz unutmayın :cat:

Alper41
09 Mayıs 2011, 22:13
abi sen karamursellimisin ? , eger karamurselliysen biz neden hala tanismadik neden hala beraber surmedik yahu :))

maxi97
09 Mayıs 2011, 22:15
benim babamla abim değil motosiklet almak, bakkala gitmek için arkama bile binmez...

piyanist_irf
09 Mayıs 2011, 22:17
abi sen karamursellimisin ? , eger karamurselliysen biz neden hala tanismadik neden hala beraber surmedik yahu :))

ah be kardeşlim be yarın sabah gel adalı ekmek fırınına bir çay ısmarlayayım böle forum larda mı tanışacağız valla helal bize :P

havalar düzeliyor inşallah beraberde gezeriz :) ama yukardaki söylediğimde ciddiyim şu an gece vardiyasındayım yani gündüz yokum ...

Alper41
09 Mayıs 2011, 22:22
ah be kardeşlim be yarın sabah gel adalı ekmek fırınına bir çay ısmarlayayım böle forum larda mı tanışacağız valla helal bize :P

havalar düzeliyor inşallah beraberde gezeriz :) ama yukardaki söylediğimde ciddiyim şu an gece vardiyasındayım yani gündüz yokum ...

abi okul olmasa emin ol gelirdim , carsida baglarin tam caprazinda ali sarkuteri tekel bayii var bizim olur abi orasi ben aksam ustu 5 ten gece 12:30 a kadar oradayim pek vaktim olmuyor , ama c.tesi gunleri 2-2.5 saat cikip koylerde dolasiyorum.
arasira sabah 7-7.30 gibi forumdan okkanla cikip dolasiyoruz hafta sonlari .

tr100a
09 Mayıs 2011, 22:23
nekadar güzel bütün aile motorcu annen hariç iki kız kardeşim kullanabiliyor eşim bisiklet kullanmasını bilmediğinden motorda kullanamıyor ve öğrenemedi de seni yakından tanımayı isterdim inşallah bu yaz oraları gezmeye giderim

sideprensi07
09 Mayıs 2011, 22:44
çok güzel kareler bunlar:)ailecek motorcu olmuşsunuz:)

41 plakayı görünce aklıma geldi,
sabah haberlerinde kocaeli ve sakaryaspor un maçından bir görüntü gösterdiler:)

sakarya 4 atmış kocaeli 1,skor tabelasında 41 gözüküyor:) hal böyle iken seyirciler dalga geçiyorlar:) 41 kere maşallah diye,buna sinirlenen kocaelili futbolcu topu kendi kalesine götürüp atıyor skoru 5 1 yapıyor:) seyircinin tezarüatın dan kurtulmak için:queen:

tutku1982
09 Mayıs 2011, 22:49

sakarya 4 atmış kocaeli 1,skor tabelasında 41 gözüküyor:) hal böyle iken seyirciler dalga geçiyorlar:) 41 kere maşallah diye,buna sinirlenen kocaelili futbolcu topu kendi kalesine götürüp atıyor skoru 5 1 yapıyor:) seyircinin tezarüatın dan kurtulmak için:queen:

:queen::queen::queen:

AmonRA34
09 Mayıs 2011, 22:50
Maşallah süper bir aile.Allah kaza bela vermesin.

mınçıka_35
09 Mayıs 2011, 22:51
Abi Allah saadetinizi bozmasın,çok güzel bir görüntü:)Aile denince akan sular durur:wiinkk:Bu arada ailece motor gezileri yapıyor musunuz:mrgreen::)

Şeyh Şamil
09 Mayıs 2011, 22:55
Değerli kardeşim, motosikletlerinizi; ailece, güle güle ve

kazasız belasız kullanmanızı dilerim.. :cat:

Hepinizin tekeri düz bassın ve yolunuz açık olsun..

F54
09 Mayıs 2011, 22:56

gerçekten güzel kareler:cat: ben sakarya lıyım ve maçta güvenlik olarak görev yapmaktayım tam sakarya yedek kulibesi yanındaydım ve kocaeli teknik direktörü kendi kalesine gol atması için topçulara bagırıyordu topçu da aldı kendi kalesine attı ne zevkli idi maç 4 1 olsa çok zoruna giderdi adamların taraftarlar 80. dakikada da çıktı gitti 40 yeseler zoruna gitmez ama plaka yazmak adamarın zoruna gitti:salut::salut:

umtglsr
09 Mayıs 2011, 22:58
benim babamla abim değil motosiklet almak, bakkala gitmek için arkama bile binmez...

Aynen bizdede durum böyle bana deli gözüyle bakıyolar:) çekirdek aileyi geçtim sülalece bazı toplanmalar oluyo teyzemler,ablamlar eniştem, amcamlar falan hepsinin dediği canına kastınmı var oğlum satalım sunu araba alalım diyolar. Bi desem araba alıcam satıyorum motoru destekleyin araba beleşe gelicek o derece :mrgreen:

Ofelya
09 Mayıs 2011, 23:12
süper bir aile tablosu ya tebrik ederim gerçekten :)

mezit
09 Mayıs 2011, 23:15
bi aneyy eksik... :mrgreen:

extrem_015
09 Mayıs 2011, 23:19
allah kaza bela vermesin, maaşallah...

serimotorcu
10 Mayıs 2011, 03:33
Ailenin kanında var motosiklet aşkı.Allah herkesin ailesine motosikleti böylesine sevmeyi nasip etsin. :)
Kimi aileler destek olurken kimi köstek olabiliyor.
Kazasız sürüşler,kucak dolusu sevgiler :rendeer:

acayüp
10 Mayıs 2011, 03:42
Sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar :)

Moral düzeltici bir paylaşım olmuş. Teşekkürler . Böyle aileler görmek hoş oluyor. Resmi anneme ve kardeşlerimede gösterimde feyz alsınlar biraz :)

_pLay_06
10 Mayıs 2011, 03:45
süper bir aileniz var =)) bir evde 4 motor çok harika bir şey =)))

Arjantinli69
10 Mayıs 2011, 03:49
güzel bir resim Allah kaza bela vermesin motorcu dostlara.

piyanist_irf
10 Mayıs 2011, 11:12
nekadar güzel bütün aile motorcu annen hariç iki kız kardeşim kullanabiliyor eşim bisiklet kullanmasını bilmediğinden motorda kullanamıyor ve öğrenemedi de seni yakından tanımayı isterdim inşallah bu yaz oraları gezmeye giderim

sevgilki arkadaşım öncelikle yorumundan ötürü teşekkürlerimi iletiyorum , elbette günün birinde kocaeli ye yolunuz düşerse sen ve tüm mt dostlarıma açık kapım her zaman vardır başım üzerine her zaman beklerim , bu arada sevgili anneciğimde motor tekniğinden anlamaz ancak yaşı ve kilosu itibari ilede asla motosiklete soğuk bakmaz :)
bakmayın öyle duruşuna hadi dedimmiydi hooppp artçı oluverir hemen ,motorun yakışıklısını da bilir hani, çok kilometresi vardır artçı olarak :)

http://ressim.net/s/upload/f4570dab.jpg (http://www.ressim.net)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:43 ----------

Abi Allah saadetinizi bozmasın,çok güzel bir görüntü:)Aile denince akan sular durur:wiinkk:Bu arada ailece motor gezileri yapıyor musunuz:mrgreen::)

teşekkür edrim yorum için öyle hususi olarak toplanamıyoruz ancak bulunduğumuz muhitten yaklaşık 60 km kadar bir çok kez yolculuğumuz olmuştur :)

o yüzden önüme bakarken gözümün biride her daim aynada diğer aile ferdini gözetmek oluyor bu hepimiz için aynı tabiki :)

anne ördek ve yavrularını düşünün :cherry:

inancalio
10 Mayıs 2011, 13:43
Fevkalade yahu :)
Ne güzel maşallah.
Kazasız belasız inşallah. Kardeşlerimin gözlerinden, abimle ablamın ellerinden öpüyorum.

Maxima
10 Mayıs 2011, 14:49
Çok Şanslısın Ben Babama Motor Aldırana Kadar Canım Çıktı Senin Küçük Yaştan İtibaren Motorun Vardı Galiba .d

WOLF 81
10 Mayıs 2011, 18:47
allah cümlemize nasip etsin inşallah.:mrgreen:

M.e.t.i.n
10 Mayıs 2011, 21:31
Vay kardeşim,desene motorculuk genlerde var...:) Bu pazar Karamürsel'den geçtik,Başdeğirmen'e kahvaltıya gittik...:)

piyanist_irf
10 Mayıs 2011, 21:41
Çok Şanslısın Ben Babama Motor Aldırana Kadar Canım Çıktı Senin Küçük Yaştan İtibaren Motorun Vardı Galiba .d

babam sıfır aldığı mobiletini sırf kilometre yapsın ,açılsın ,diye bana veriyordu yanlış hatırlamıyorsam yaşım 12 filandı :) tabi her zaman alamıyordum ancak kontrollü binebiliyordum :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 ----------

Vay kardeşim,desene motorculuk genlerde var...:) Bu pazar Karamürsel'den geçtik,Başdeğirmen'e kahvaltıya gittik...:)

aşkolsun metin abi valla alacağın olsun insan karamürselden geçerde uğramazmı yavvv:cherry:

M.e.t.i.n
10 Mayıs 2011, 21:45
Valla Karamürsel'de olduğunu bilseydim,seni de davet ederdim kardeşim...:)

piyanist_irf
10 Mayıs 2011, 21:51
allah cümlemize nasip etsin inşallah.:mrgreen:

aminnnnn :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

Valla Karamürsel'de olduğunu bilseydim,seni de davet ederdim kardeşim...:)

haklısın metin abicim benim profilimde iletişim bilgilerim mevcut bu sefer affettim fakat birdahaki sefere afettmem bak ona göre :):P:cherry:

güzel bir güzargah biliyorum gerçiii sizde yabancı değilsinizdir belki fakat güzel bir doğa gezisinin ardından, yeni yeşeren doğa taze çimen kokusu, eşliğinde, katışıksız ,saf ve organik ,köfte ziyafeti verbilirim :cherry:
şimdilik benden bu kadar valla ben olsam kaçırmazdım bak söyleyeyim :):cat:

ramcoo86
10 Mayıs 2011, 21:52
babam 14 yıl motosiklet kullanmış birisi olarak 2 tekere şiddetle karşı. Ne de olsa onca yıl sepetli motor kullanmış adam :mrgreen:
size 41 kere maşallah.Allah bize de nasip eder inşallah.

M.e.t.i.n
10 Mayıs 2011, 21:53
aminnnnn :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

haklısın metin abicim benim profilimde iletişim bilgilerim mevcut bu sefer affettim fakat birdahaki sefere afettmem bak ona göre :):P:cherry:

güzel bir güzargah biliyorum gerçiii sizde yabancı değilsinizdir belki fakat güzel bir doğa gezisinin ardından, yeni yeşeren doğa taze çimen kokusu, eşliğinde, katışıksız ,saf ve organik ,köfte ziyafeti verbilirim :cherry:
şimdilik benden bu kadar valla ben olsam kaçırmazdım bak söyleyeyim :):cat:

Söz alınmıştır...:)

piyanist_irf
10 Mayıs 2011, 22:04
babam 14 yıl motosiklet kullanmış birisi olarak 2 tekere şiddetle karşı. Ne de olsa onca yıl sepetli motor kullanmış adam :mrgreen:
size 41 kere maşallah.Allah bize de nasip eder inşallah.

amin cümlemize :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

Söz alınmıştır...:)

bundan mutluluk ve onur duyarım ...

Samet Ağır
10 Mayıs 2011, 22:11
rahmetli babamda motorcu olmasına rağmen bir kere bile artçı olmadı bana.....:pr:

annemi ise sadece 1 kez artçım olmaya ikna ettim...2 sene önce chopper motorda mecburen razı oldu....:cherry:

şimdi ise benim oğlanın elinden motor kurtarma derdindeyim....:queen::queen::queen:

piyanist_irf
10 Mayıs 2011, 22:16
rahmetli babamda motorcu olmasına rağmen bir kere bile artçı olmadı bana.....:pr:

annemi ise sadece 1 kez artçım olmaya ikna ettim...2 sene önce chopper motorda mecburen razı oldu....:cherry:

şimdi ise benim oğlanın elinden motor kurtarma derdindeyim....:queen::queen::queen:

eeeee bu işler böle yürüyor dostum dur hele biraz daha palazlansın sen o zaman gör anyayı gonyayı:cherry:

acaba nereye gitti bişey olmasa bari? aman oğlum yavaş sür diyeceğini şimdiden duyar gibiyim...:)

TutkuluAcemi
10 Mayıs 2011, 23:17
Benzinin fiyatının malum olduğu günlerde dizel bir araba daha ekonomik olurdu bence.

BİROL 78
10 Mayıs 2011, 23:51
Allah bozmasın bu gurur tablosunu.:cat:

Çok güzel, ailenin tamamı motosiklet kullanıcısı.:)

osmanba
11 Mayıs 2011, 00:15
Süper aile.:cat:Ben bu aileye şapka çıkartırım.:bounce:
Allah kaza bela vermesin. Bu mutlu tablonuz daima var olsun.:rendeer:

piyanist_irf
11 Mayıs 2011, 10:58
Süper aile.:cat:Ben bu aileye şapka çıkartırım.:bounce:
Allah kaza bela vermesin. Bu mutlu tablonuz daima var olsun.:rendeer:

teşekkür ederim sevgili osman abicim amin .... :):cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:55 ----------

Benzinin fiyatının malum olduğu günlerde dizel bir araba daha ekonomik olurdu bence.

evet sevgili abim haklısın ......

http://ressim.net/s/upload/c08ec6aa.jpg (http://www.ressim.net)