PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moto itiraf

Sayfa : [1] 2 3 4 5

enginer6
09 Mayıs 2011, 01:24
İtiraf-1
Tamam iki teker sevdalısıyız falan ama chooper tarzı motorlara acayip ayar oluyorum. Sesleri, oturma şekilleri ve dizaynları beni fazlasıyla uyuz ediyor :)

İtiraf-2
Ne kadar efendi ağırbaşlı bi adam olsam da kırmızı ışıkta yanımda ara gaz verilince asi ruhum depreşiyor ve red line yapmadan duramıyorum. 'İsteyene hakkını vermek' lazım diyip asılıyorum gaza...

Şimdilik aklıma gelenler bunlar...:)
Sizin de buna benzer motosikletle ilgili kendinize bile itiraf etmeye çekindiğiniz konular varsa buradan paylaşabilirsiniz...
Merakla bekliyorum :)

Şeyh Şamil
09 Mayıs 2011, 02:11
Chopper'cılara uyuz olanlara, uyuz olurum.. :cherry:

kanucan
09 Mayıs 2011, 02:18
İtiraf 1: Apaçilere aşırı şekilde sinir oluyorum.
İtiraf 2: Motosikletine onca para bayılıp kafelerde kız tavlamaya çalışanlara da sinir oluyorum.

enginer6
09 Mayıs 2011, 02:26
Chopper'cılara uyuz olanlara, uyuz olurum.. :cherry:

Valla ben chooper'lara uyuz oluyorum, chooper'cılara değil :P

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:23 ----------

İtiraf 2: Motosikletine onca para bayılıp kafelerde kız tavlamaya çalışanlara da sinir oluyorum.

BUnları ben de listeme ekleyebilirim.

nedenamaya
09 Mayıs 2011, 02:45
Yolun ortasında duran arabaya arkadan gelen motosikletin korna çalarak geçmeye çalışmasının ardından vayy sen misin bana korna çalan diyerek arabayı motorsikletin üzerine süren ve bariz motoru devirmeye çalışan adama sinir oluyorum ve vites topuzunun bazen farklı işe yaradığını da ona göstermek istiyorum.

sysroot
09 Mayıs 2011, 03:44
3 kuruşluk arabasına bakmadan beni geçmeye çalışan 4 tekercilere uyuz oluyorm :D Her seferinde derslerini versemde yine de geçme çabasına uyuz oluyorum :mrgreen:

Şeyh Şamil
09 Mayıs 2011, 03:56
Valla ben chooper'lara uyuz oluyorum, chooper'cılara değil :P

BUnları ben de listeme ekleyebilirim.

Tamam anlaştık o zaman !..
Chooper'lere uyuz olabilirsiniz. Ben , chopper'lere uyuz oluyorsunuz zannetmiştim .. :P

srknbdm
09 Mayıs 2011, 04:13
ben kırmızı ışıkta gaza getirdiğim araba şoförünün sarı ışık yandığında gazlayıp giderken, birinci viteste yavasca kalkıp arkadan onun bu gazla ne kadar gideceğini seyretmeye bayılıyorum :queen:

KBC
09 Mayıs 2011, 04:18

avatarındaki böceğe çok sinir oluyorummm :queen: :queen: :queen: :pr:

srknbdm
09 Mayıs 2011, 04:38

::plus1:::queen:

AmonRA34
09 Mayıs 2011, 04:49

Harbiden ya şu avatarının değiştirsene.İçim gıcıklanıyo resmen :queen:

Slayerrr
09 Mayıs 2011, 05:50

Kim bilir kaç kişinin monitörünü yenilemesine sebep oldu o böcek. :queen:

enginer6
09 Mayıs 2011, 05:59
Tamam anlaştık o zaman !..
Chooper'lere uyuz olabilirsiniz. Ben , chopper'lere uyuz oluyorsunuz zannetmiştim .. :P

Bak şimdi fark ettim. Yanlış yazmışım. Nası uyuz oluyosam artık, doğrusunu yazamıyorum bile :)

erimozel
09 Mayıs 2011, 06:36
İtiraf 1:
SS kullanıcılarının alayına kıl oluyorum, hele hele o egzos taktırıp anadolu yakası sahil yolu ve bağdat caddesi civarlarında kulağı sağır eden o akrapoviç midir ne b.ksa o egzosdan takılı motorlarıyla tektekere kalkan artist kılıklı özentileri pompalı tüfekle vurasım geliyor. SS motor pistte kullanılır, bu tıpkı formula 1 arabasıyla işe gidip gelmeye benziyor o araçların yeri sokaklar değil! ::angry2::
İtiraf 2:
İbremde 300-500 gördüm diye palavra sıkanlar yada gerçekten görenlerin hepsine kazıklı voyvodanın yöntemlerini uygulamak istiyorum. Motosikletin bir hız makinası olarak algılanmasının yegane sebebi bu adamlardır. Onlar yüzünden ben aileme kabul ettiremiyorum bu işi. Adam gibi hız sınırlarına uyarak kullanın şunu. İsterse onbinmilyon cc motosikletiniz olsun, bu size hız sınırlarını geçme yetkisini yada sevdiklerinizi ağlatmanız için yetki vermez...

Kişisel almasın kimse, itiraf topicine genel itiraflarımı yazdım :)

KBC
09 Mayıs 2011, 10:02
Kim bilir kaç kişinin monitörünü yenilemesine sebep oldu o böcek. :queen:

ilk gördüğümde saliselik bi an gerçek sandım elim bi kıpırdadı kovmak için :))) hehehehe :queen::queen::queen::pr::pr:

Acil112
09 Mayıs 2011, 10:12
Motosiklet alacak arkadaşların:
""İlk motorumu alacağım, 2500TL param var, sıfır olsun benden başka kimse kullanmamış olsun (örn)Kanuni ile Mondial arasında kaldım hangisini alayım??"" Şeklinde yardım istediğinde ısrarla:

"Bırak o motorları git ikinci el ybr al, yada başka bir japon..." diyerek üzerinden kaç apaçi geçmiş belli olmayan motorları önerenlere sinir oluyorum:farao:

semihg
09 Mayıs 2011, 10:22
""İlk motorumu alacağım, 2500TL param var, sıfır olsun benden başka kimse kullanmamış olsun (örn)Kanuni ile Mondial arasında kaldım hangisini alayım??"" Şeklinde yardım istediğinde ısrarla:

"Bırak o motorları git ikinci el ybr al, yada başka bir japon..." diyerek üzerinden kaç apaçi geçmiş belli olmayan motorları önerenlere sinir oluyorum:farao:

:cat::cat::cat:

chopperrider
09 Mayıs 2011, 10:42
dostlar alışverişte görsün diye motosiklet satın alıp kapalı garajında kendisinin ve eşinin arabasının arasına koyan, hava 20 derecenin altında iken asla garajdan çıkartmayan, en cicili bicili kaskları kıyafetleri satın alıp haftasonu 1 saat kullanıp gerisin geriye garaja sokan, sordukları zamanda internetten okuduklarıyla hem ileri seviye sürücü hem de easy rider modunda motosiklet filozofu rollerini kimseye kaptırmayan yapay karakterlilere uyuzum ben de :)

piyanist_irf
09 Mayıs 2011, 10:58
itiraf (1)- kırmızı ışıkta en önde bekleme yaparken yeşil yandığında ,arkamdaki kamyonun yürüsene lan der gibi gemi kornası gibi kornasını kulaklarımın dibinde bağırtmasına !

(2)tc karayollarında motosikletin adam yerine konmamasına !

(3) bende motosiklet sürücüsüyüm bende motorcuyum deyip kıç kadar motosikletine , karısını,çoluğunu çocuğunu yükleyip kasksız,korumasız ,tehlikeye açık bir vaziyette karayolunda yol almasına !

(4) boş alanlar ,müsait platformlar varken , yaya ve araç tarafiğinde ,hareketli bir caddede karı kızı,görünce, teker yapma çabasına girip kıçını yerden kaldıramayan motosikletiyle artistik hareketler sergileme çabalarına girmesine ve girene !

(5)150 cc lik motosikletimle giderken arkamdan gelen 1000 lik makinanın bana hareket çekip hadi geç bakalım der gibi ara gazı verip yanımdan sıvışmasına , oda ne oluyorsa ? sanki yarış pistindeyiz :) sanki o motosiklet sürücüsü değil , sanki onun 5 tane tekeri var :)

(6) dikkatsiz ,tedbirsiz ,tehlikeli motosiklet kullanan herkese

daha sayayımmı yoksa bu kadar yetermi :) ?????

tarcan
09 Mayıs 2011, 11:32
dostlar alışverişte görsün diye motosiklet satın alıp kapalı garajında kendisinin ve eşinin arabasının arasına koyan, hava 20 derecenin altında iken asla garajdan çıkartmayan, en cicili bicili kaskları kıyafetleri satın alıp haftasonu 1 saat kullanıp gerisin geriye garaja sokan, sordukları zamanda internetten okuduklarıyla hem ileri seviye sürücü hem de easy rider modunda motosiklet filozofu rollerini kimseye kaptırmayan yapay karakterlilere uyuzum ben de :)

+1 diyorum aynen dostum :cat:

emre_tnl
09 Mayıs 2011, 12:02
abimin apaçi gibi motor kullanmasına ve motosikletimi bağırtmasına uyuz oluyorum

-unnamed-
09 Mayıs 2011, 12:14
ben son günlerde paketçilere uyuz olmaya başladım...
insanların yürüdüğü kalabalık kaldırımlarda sırf trafik dolu diye kaldırıma çıkıp insanları rahatsız etmelerini ve buna bağlı motor düşmanlığının arttığına kanaat getirdim...
ikincisi motoru değiştirdiktren sonra sattığı motora eskiden laf söyletmeyip daha sonraları onu yerin dibine sokan kullanıcılara gıcık oluyorum...

Sergeant
09 Mayıs 2011, 12:25
ben alkollu kullanmayı seviyorum, hatta dahada iyi kullandıgımı düşünüyorum.

emre_tnl
09 Mayıs 2011, 12:27

OOOO fenaa:cyclopsan

blacklord
09 Mayıs 2011, 12:44
iyice fight cluba benzemişsiniz

"siz dünyanın şarkı söyleyip dans eden pisliklerisiniz" Tyler Durdan :mrgreen:

AmonRA34
09 Mayıs 2011, 12:59

Ben de buna sinir oluyorum.Zaten geçen bi akrabam alkollü motosiklet kullanırken rahmetli oldu.Kask da takmamış.Surat paramparça.Çocuklarına göstermediler cenazeyi.Allah akıl fikir versin.

Sergeant
09 Mayıs 2011, 13:04
Ben de buna sinir oluyorum.Zaten geçen bi akrabam alkollü motosiklet kullanırken rahmetli oldu.Kask da takmamış.Surat paramparça.Çocuklarına göstermediler cenazeyi.Allah akıl fikir versin.

:) sağol..

Farukxtm
09 Mayıs 2011, 13:50

niye sinir oluyon adam ne güzel evcil böcük besliyo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

ben beni geçeni sevmem uyuz olurum altımdaki makine iyi degil ama sonuçta götürüyor beni her yere bide park sorunu var tabiki geçen pazar günü sabah motorumu bi sokaga park ettim gidiyorum kırmızı huyundaı getz korna çalıyo döndüm baktım adam bana laf koyar gibi motorunu çek kaldırıma, dedim sen çek dedi benim devamlı park ettigim yer senin motorunun oldugu yer dedim git işine babanın malımı sokak sende vergi ödüyorsun bende benim aracım 2 teker diye adam yerinemi koymuyosun dedim adam hala bana laf koyuyor bende motoru çalıştırdım adama bi güzel sövdüm gittim ::ranntign::ranntign

emre_tnl
09 Mayıs 2011, 14:11
niye sinir oluyon adam ne güzel evcil böcük besliyo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

ben beni geçeni sevmem uyuz olurum altımdaki makine iyi degil ama sonuçta götürüyor beni her yere bide park sorunu var tabiki geçen pazar günü sabah motorumu bi sokaga park ettim gidiyorum kırmızı huyundaı getz korna çalıyo döndüm baktım adam bana laf koyar gibi motorunu çek kaldırıma, dedim sen çek dedi benim devamlı park ettigim yer senin motorunun oldugu yer dedim git işine babanın malımı sokak sende vergi ödüyorsun bende benim aracım 2 teker diye adam yerinemi koymuyosun dedim adam hala bana laf koyuyor bende motoru çalıştırdım adama bi güzel sövdüm gittim ::ranntign::ranntign

gitmeseydin keşke!

Acil112
09 Mayıs 2011, 14:23
yarım bırakmışsın... birgüzel sövdükten sonra direk gireceksin!

sedici
09 Mayıs 2011, 14:29
motoru bisiklet gibi çekeleyip yer değiştirmeye çalışanlar, motorun tepesinde çok tehlikeli abi bunlar bıtbıtbıt konuşanlar, babasının motoru gibi oturup muhabbet eden fotoğraf çekinen tipler, tehlikeli-dikkatsiz araç kullananlar... çekip vurasım geliyo bunları, şimdilik aklıma gelen bunlar

kanucan
09 Mayıs 2011, 14:49
Böceğime neler demişsiniz öyle. :cyclopsan

O kadar mı rahatsız etti yaaa! :mrgreen:

airhead
09 Mayıs 2011, 15:00
'Gardaş motoru bi alıviier.Araba çekeceeez de' diyerekten beyaz şahinin yarısı içinde yarısı dışında el kol hareketleri yapan tipleri öldüresim geliyor.

ramizan83
09 Mayıs 2011, 15:17
benim de geçen sene hiç motordan anlamama rağmen gidip adamın lafına inanıp motor aldığım için kendime , bana motoru satan adamın benim motorum temiz ben ecza deposunda kuryeyim her gün motorumun bakımı yapılır ben arkamdam sövdürmem diyen(denyoya çok kızıyorum) adama hala kızıyorum onun yüzüne ikinci el almamaya karar verdim

ozturkkaan
09 Mayıs 2011, 15:39
Şu anda motosikletim yok .:pr:

Okmeydanı-Avcılar arası araba ile gidip gelirken özelliklede havalar ısınmışken hepinize uyuz oluyorum :cyclopsan :queen:

Ama hepinize fırsat olduğunda millete göstere göstere yol veriyorum :cherry:

ramizan83
09 Mayıs 2011, 16:18
UYUZ ilacı alsak b u konuda fayda edermi acaba indirimli anlaşalım uyuz olanlara satarız,sürümden köşelik oluruk bakalım bunada uyuz olan olurmu,;;=???;:))

Gökhan
09 Mayıs 2011, 16:24
UYUZ ilacı alsak b u konuda fayda edermi acaba indirimli anlaşalım uyuz olanlara satarız,sürümden köşelik oluruk bakalım bunada uyuz olan olurmu,;;=???;:))

50'li rakamlarda %7.5 iskonto yaparız:P

COQ
09 Mayıs 2011, 16:34
Ben sakin ve edepli bir sürücüyüm bu nedenle otobanda 250km/h asla geçmem. Ama yine de beni geçen olursa,sinir oluyorum.Insan gibi gitseler olmaz sanki!!!!
Parmak arasi terliklerim vites degistirirken arasira takiliyor.Daha fenasi fren pedalinin ustunde de kayiyor.Uyuz oluyorum.!!!
Sortumun ruzgarda parasut gibi havalanip,bacaklarimdan siyrilmasina ifrit oluyorum.
Rüzgarin saçlarimi bozmasina gicik oluyorum. Biz bozulmasin diye kask bile takmiyoruz,bu sefer ruzgar bozuyor.Nerde bu devlet!!!!
Motosikletin aynalarina da sardim. Ne o öyle essek kulagi gibi.Neyseki söktüm de kurtuldum.

AmonRA34
09 Mayıs 2011, 16:48
Ben sakin ve edepli bir sürücüyüm bu nedenle otobanda 250km/h asla geçmem. Ama yine de beni geçen olursa,sinir oluyorum.Insan gibi gitseler olmaz sanki!!!!
Parmak arasi terliklerim vites degistirirken arasira takiliyor.Daha fenasi fren pedalinin ustunde de kayiyor.Uyuz oluyorum.!!!
Sortumun ruzgarda parasut gibi havalanip,bacaklarimdan siyrilmasina ifrit oluyorum.
Rüzgarin saçlarimi bozmasina gicik oluyorum. Biz bozulmasin diye kask bile takmiyoruz,bu sefer ruzgar bozuyor.Nerde bu devlet!!!!
Motosikletin aynalarina da sardim. Ne o öyle essek kulagi gibi.Neyseki söktüm de kurtuldum.

Oha yani.Bu başlık kapatılsın iyisi mi çocuklara kötü örnek olacak :queen:

ramizan83
09 Mayıs 2011, 16:48
50'li rakamlarda %7.5 iskonto yaparız:P

talebe bakmak lazım sürümden kazanırsak yaparız:queen::queen::queen::queen:

srknbdm
09 Mayıs 2011, 16:54

monitöre böcek ilacı sıkmayı bile düşündüm :queen:

AmonRA34
09 Mayıs 2011, 17:05

Bunun kebeleğinden yok mu?

ramcoo86
09 Mayıs 2011, 19:38

he ya bir de bunlar var. ::cekic::

cengaver29
09 Mayıs 2011, 19:51
racing tarzı hiç bir motoru sevmiyorum. eğilerek motor kullanmaktan nasıl bir zevk alıyorlar çözebilmiş değilim :D

RamonRojo
09 Mayıs 2011, 20:03
Aynasız motor görünce tekmeyi vurasım geliyor.
Kendini beğenmiş,kompleksli,alaycı ifadelerle konuşan büyük motoru olduğu için kendini benden daha motorcu görenlere kıl oluyorum ve onları dövesim geliyor.
Kasksız,korumasız gezenlere değer vermiyorum çünkü onların ederi asfalta öpüşene kadar.

cbr 125'm
09 Mayıs 2011, 20:03
Kırmızı ışıkta yanıma gelip kapışalım mı diyen apaçi motorculardan nefret ediyorum.
La zaten 125 cc motorum neyin derdindesin sen::eviiil::::cekic::::156::

MotorKafa
09 Mayıs 2011, 21:04
Işıklarda yanında durup selam verdiğimde bön bön bakan ya da karşı yönden gelirken selam verdiğimde, selam vermeyip devam eden motorcuya tekme atıp deviresim geliyor !

kanucan
09 Mayıs 2011, 22:38
Yoğun şikayet üstüne böcekli avatarımı kaldırdım. :P

Ofelya
09 Mayıs 2011, 23:08
tofaşla dolaşan tiplere(bizim buralarda tıstakçı denir) uyuz oluyorum,
o açtırdıkları egsoz borularına teneke bağlamak istiyorum.. :pr:

extrem_015
09 Mayıs 2011, 23:14
tofaşla dolaşan tiplere(bizim buralarda tıstakçı denir) uyuz oluyorum,
o açtırdıkları egsoz borularına teneke bağlamak istiyorum.. :pr:

demekki bunlar tüm türkiyeyi kaplamışlar aynı duyguları paylaşıyoruz,bıktım bu kuş serilerinden:pr: