PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ehliyet sistemi değişir mi ?

mert helin
08 Mayıs 2011, 11:41
MOTED Başkanı Sayın Ali Karakoç'un açıklaması vardı.Ehliyet sisteminin AB'deki gibi olmasını istiyoruz ve bununla ilgili çalışmalar başlattık diye.
Sizce öyle olur mu ? Olursa ne kadar zamanda olur ?

Ante
08 Mayıs 2011, 12:08
Belki torunum ömrü yeter görmeye. Ehliyet sistemi bu işten bu kadar sebeplenen kişi varken kolay kolay değişmez. Moted başkanı sanırım medyada ismim duyulsun demiş.

bassturbin
09 Mayıs 2011, 00:01
Değişmez ama yeni birşeyler her an yumurtlayabilirler.Mesela ehliyet pvc kaplama vergisi gibi.

mete_han
09 Mayıs 2011, 00:07
değişir ama biz görmeyiz...:P

kral recep
09 Mayıs 2011, 15:27
seçimleri bi atlatalım değişecek heralde.ehliyet alma süreci daha uzun ve daha zor olacak.hemen seneye olur demiyorum ama 1-2 sene içinde gerçekleşir diye düşünüyorum(ehliyet kursu böyle demişti.)tam olarak eğitim verilecekmiş felan filan ama türkiye gibi bir yerde AB standartlarını uygulamak nasıl olur orası muamma..

mert helin
09 Mayıs 2011, 15:54
seçimleri bi atlatalım değişecek heralde.ehliyet alma süreci daha uzun ve daha zor olacak.hemen seneye olur demiyorum ama 1-2 sene içinde gerçekleşir diye düşünüyorum(ehliyet kursu böyle demişti.)tam olarak eğitim verilecekmiş felan filan ama türkiye gibi bir yerde AB standartlarını uygulamak nasıl olur orası muamma..
1-2 seneye değişecekse değişmesin yahu benim işime yaramıyor o zaman bir buçuk sene sonra zaten ehliyetimi alıyordum ben :P

BurakASLAN
09 Mayıs 2011, 16:12
Belki torunum ömrü yeter görmeye. Ehliyet sistemi bu işten bu kadar sebeplenen kişi varken kolay kolay değişmez. Moted başkanı sanırım medyada ismim duyulsun demiş.

Tamamen haklısın. :D

ahmet93
09 Mayıs 2011, 16:16
2 Temmuz sınavına en son 8 haziran 1993 doğumlular girebiliyormuş. Bende 8 haziran doğumluyum şanslıyım bu sene.(B sıınıfı ehliyet için)
Geçen sene 3 Temmuz sınavına en son 7 haziran doğumlular girebiliyodu. Ne saydırmıştım bu sisteme:) (a2 için)

ceyceypad
10 Kasım 2013, 02:00
http://youtu.be/XQlo477-_yI

sınavı yapabilirsan böyle yap

furkanesen
10 Kasım 2013, 12:36
kendimi bildim bileli ehliyette ab standartı yok stajyer ehliyet yok cipli