PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Custom Keeway ! proje yarım kaldı satılık !

mertun
05 Nisan 2011, 16:43
Arkadaşlar biraaz customvari ve yarıda kalmış projem olan keeway motorumu satıyorum ayrıntıları motosiklet.net üyelerine veriyorumki hepmiz motordan anlayan kişileriz kimse kimseyi kandırmasın..

Keeway supershadow önceki sahibi tarafından krank piston seramik kaplama ile değiştirilmiş motorun performansı artmıstır aldıgımda 20.000 di 18.000 de rektefiye ve motor değişimi yapılmıs su anda 29.000 de motor sorunsuz çalışmakta...

motorun bugüne kadar (bilmediğimizden dolayı) bobinleri değiştirildi buji kesme huyu vardı ustaların bilgisizliğinden dolayı 8 defa buji 2 defa bobin değişti ki sorun sadece 1 liralık karbüratör avans vidasındaymıs hava alamayan motor benzini bujilere atıp kestiriormus tornacıda karbüratör yenilendi şimdi sorunsuz çalışıyor

motor hafif custom proje devam edior alan arkadas 300 400 daha harcarsa süper bir motoru olur

arka çamurluk uzun 2 adet kücük çanta destekli ! gidon apehanger ve TT logolu hava filtresi war motora mat siyah boya atarsanız tadından yenmez farlar butik far egzostlar çift kafa çift cıkıs amyant sarılması gerekiyor daha iyi ses için..

motorun su anda tek sorunu arka lastik bitmek üzere yazı çıkartır ama kışın kesin değişmesi gerekir birde arka dişli saplamalarından tekinin somunu olmuyor 30 lira gibi bi ücretle full saplama değiştiriolarlar yani total 100 lirayla 1 sene daha arıza cıkartmıcak bi motordur

tüm bakımları sibop ayarı gibi ağır bakımlarını yaptırdım

ilan linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-sahibinden-custom-keeway-oldscool-46364097/detay

2500 lira istiyorum üyelere pazarlık vardır takas olarak CBF TVS veya MAXİ SCOOTer olabilir değerinde motorlarla takas düsünebilirim