PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Hyosung GT-650 Naked

shi_bumi
26 Şubat 2011, 11:55
Motosikletin teknik verileri çok özet olmakla beraber;

Motor : V2, 4 zamanlı

Güç : 76.43 HP (55.8 kW)) @ 9000 RPM

Tork : 68.00 Nm (6.9 kgf-m or 50.2 ft.lbs) @ 7000 RPM

Karbüratörlü

Ön lastik :120/60-ZR17

Arka lastik : 160/60-ZR17

Yağ, Yağ filtresi, hava filtresi, buji gibi bakımlarından hiç söz etmek bile istemiyorum. Zaten bunlar motosiklet bakımının olmazsa olmazı özellik diye yazmak ayıp olur.

Lastikler ile daha 500 km. yapılmadı. Arka Maxxis Supermaxx, ön Metzeler M3. Lastiklerin faturaları mevcuttur. Gelip görülünce hakikaten yol yapmadığı belli olur zaten. Öyle ki ön lastiği Almanya'dan getirttim ama takmaya zaman bulamadığım için depomda duruyor. 650 cc naked bir motosikletin ön-arka lastik fiyatının toplam en az 700-800 TL olduğunu belirtmek isterim.

Rox Gidon yükseltme aparatı (http://www.roxspeedfx.com/cart/pics/125485792554730.jpg)

Dijital kilometre saati.

Voltmetre

Loobman Zincir yağlayıcı

Yedek bir çift fren balatası, konjektör, yağ filtresi, ön dişli ve debriyaj balata takımı.

Kilometresi 34.000 civarında.

Bu motosikletin tek kronik hastalığı olan konjektör arızası, yeni bir konjektör ve dikkatle revize ettiğim elektrik sistemi sayesinde giderilmiştir.

Motosikletimin muadillerinin arasında en temizi olduğunu iddia ediyorum. Motorunda, yürüründe, elektrik ve yakıt sisteminde en küçük bir arıza yoktur. İsteyen arkadaşlar bulabildiği en iyi usta ile gelip bakabilir.

Ayrıca Hyosung GT650'nin gerçekten inanılmaz torklu ve performanslı bir motosiklet olduğunu ve yeni başlayacaklar için uygun bir motosiklet olmadığını belirteyim.

Vergisi, muayenesi, evrakları tamdır diye bir özellik belirtmek istemiyorum ancak maalesef bunlar bile bu ülkede bir özellik olarak yazılıyor. Evet arkadaşlar motosikletin aklınıza gelebilecek tüm bürokratik işlemleri tamdır. Alacak arkadaşa da noter satışı ile beraber devredilecektir. Vekalet ile satışı lütfen aklınızdan bile geçirmeyin.

Şu şehre bu şehre getirir misin gibi teklifleri de lütfen yapmayın. Maalesef İstanbul, Ankara veya İzmir'de oturmuyorum. Malatya'da çalışıyorum. Ben taaaa İstanbul'dan alıp getirdim motosikletimi.

Neden mi satıyorum ? Gerçekten üzerine titrediğim, bir gece bile brandasız dışarıda bırakmadığım motosikletimi bir süre yurt dışına çıkacağım ve yeni bir işe başlamayı planladığım için satıyorum. 1-1.5 yıl içerisinde işlerimi yoluna koyunca alacağım motosiklet yine GT650 olacaktır. Hatta motosikletimi satın alacak arkadaşla anlaşıp bir süre sonra onu geri bile alabilirim. Çok ciddiyim.

Daha detaylı resimlerini kısa bir süre sonra koyacağım.

Fiyatta küçük bir pazarlık payı vardır. Ama lütfen 4000 liram var tarzı öldürücü tekliflerde bulunup hem benim akıl sağlığımı bozmayın hem de benim söyleyeceklerim ile kendinizi boşuna yıpratmayın. 4000 liranız varsa 4000 liralık motosikletlere bakın. 6000 TL peşin geri kalanı kısa bir vade olabilir. Bunun dışında çek, senet veya takas teklif etmeyin.

Umarım herkes bu camiadaki üçkağıtçılara yem olmadan hayalindeki motora kavuşur. Saygılar.

Telefon Numaram: 0.539.3187378

http://img30.imageshack.us/img30/1417/20110120bikepics2135173.jpg (http://img30.imageshack.us/i/20110120bikepics2135173.jpg/)