PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki er-5,gpz500,en500,kle500 motor parçaları

ColdhearteD
06 Şubat 2011, 00:07
kawasaki 500 serisinin motor parçaları elektrik tesisatı parçaları ve gpz500 yürüyen aksam parçaları mevcut ve cok uygun uygun fiyatlara verilecektir . ödeme kapıda kargoya yaparsınızz eğer gönderdiğim parça çalışmıyor dersenız iade alırım .motor dan cok iyi anlamıyorum ama parcalar yeni toplanmıs bir makıneye aittir topladıktan sonra en fazla 100 km gitti satın aldığım kişiden ruhsatını üzerime alamadığım için zararımı kurtarmak amacıyla parçaladım , daha sonra araya askerlik girdi ve 2 yıldır yatıyor motor .başka hicbiyerde parayı hesaba yatırmadan parça gondermezler.istedığınız parcaların detaylı fotografını cekerek gosterebılırım . eğer ihtiyacınız varsa darkinnight@hotmail.com yada 05415046480 arayarak bana ulasabılırsınız adım tolga 10-25 şubat 2011 tarıhlerı arasında askerlık nedenıyle ulasamayabılırsınız.

elimde volan ve devirdaim hariç butun motor parçaları mevcut ,radyatörün durumu iyi deıl ama fanı sağlam , krank taşlanmış yataklar yeni yapılmış ,krankı yataklarıyla bırlıkte son fıyat 200e bırakırım . beyin tek soketli ve sorunsuz onuda en son 175 e bırakcam her tarafda 400e satıyorlar . statörü 250 ye aldık son fıyat 150 ye vercem . diğer ne oldugunu pek bılmedıgım elektrık parcaları var konjektor vs .piyasada neyse yarı fıyatına verırım . 2 piston koluyla beraber 150 tl . silindir 150 tl üst kapak 150 tl marş motoru 150 tl ,şanzıman 150 tl , jantların durumu cok iyi 100 er tl ye vercem .bunlar aklıma gelen parcalar diğerleri için arayın anlasırız

admınlerden ricam diğer acdıgım konuda iletişim adresi bırakmamışım onu silersenız sevınırım