PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tam donanım temiz CBF 150 - 3500 TL

metanecho
22 Kasım 2010, 17:04
Motorun ilk sahibiyim, öğretim görevlisiyim. -kurye motoru değildir, km genelde uzun yolda yapılmıştır.

yağ,buji gibi standart değişimler haricinde değişen bir parçası yoktur. ön gidon yağlamak için sökülmüştür onun haricinde sökülen takılan bir parçasıda yoktur. 20bin bakımına kadar istanbulda 2000 km de bir d&b honda servisine bakıma girmiştir. karabüke taşınmam sebebi ile bakımlarını sonrasında kendim aksatmadan yaptım. 20bin km'ye kadar tüm servis geçmişimi d&b den kontrol edebilirsiniz.

olduğu yerde veya düşük hızda devrilme haricinde ciddi bir kazası yoktur. bu düşmelerden birinde sol grenajın köşesinde ufak bir zedelenme oluşmuştur. -fotosu mevcuttur. -

motorda herhangi bir sorun yoktur -ustanın bana söylediği bu şekilde-

1000 liraya yakın üstünde ekstralara para harcanmıştır.

- kappa k35 topcase

- topcase led ışık sistemi, stop ve fren için ayrı hat.

- topcase için portbagaj demiri

- Kappa K21 yan çantalar

- Yan çanta demirleri

- motor Koruma demiri

- keiti tankpad,

- jantlarda keiti reflektif şerit.

- ybr125 aynalar

- 04.10.2010 tarihi lastikler michelin ile değişti, daha 2000 km yol yapmadı.

- üstünde kitapçıkta belirtilen cpr9ea-9 kodlu uzun yol bujisi takılıdır. yanında 2 adet uzun yol bujisi ve bir adet normal bujisi yedek olarak durmaktadır.

- bugün itibari ile 32700 km'de.

Motorumdan memnunum, f650mi buldum motorum satılırsa onu alacağım takas veya pazarlık teklif etmeyiniz. sezon ölü diye temiz motorumu ölü fiyata satamam tekliflerinizi bu kıstasta yapınız.

2009 model, 32700 km

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbf-150-tam-donanim-temiz-cbf-150-35070154/detay