PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu yakası en ucuz trafik sigorta şirketi hangisi arkadaşlar

victorist
12 Ocak 2009, 12:43
Arkadaşlar en ucuz sigorta şirketi hangisi şirketin biri 33 ytl istiyor sbn sigorta

ak sigorta ise 67 ytl istedi ak sigorta mahallemde var tuzla dayım hangisi bana daha uygun acaba?

sakinseytan
12 Ocak 2009, 13:03
ben koç alians a 45 vermiştim 5-10 için ugraştıgına degmez ama 50 ytl üzeride verme yani

NoVaRiX
12 Ocak 2009, 20:54
ben RAY sigortaya 29'a yaptırmıştım!..

Ramazan Can
12 Ocak 2009, 21:39
bende ak sikordatan 36 ytl ye yaptırdım...................pendik........

Gültekin
12 Ocak 2009, 21:41
Sigortacı arkadaşlar vardı sitemizde.

Bizler için standart bir fiyat belirleseler, hepimiz de zorunlu t.sigortalarımızı buradan yaptırsak, kapı kapı dolaşmasak, kazıklanmasak.

faks var, kargo var, banka var... küçük bir gurup değilizki. Kullanalım bu avantajımızı. :bounce:

mhyen
12 Ocak 2009, 21:58
2 sefer sbn'den 31 ve 33 ytl gibi fiyatlara yaptırmıştım.Eureka mıydı neydi bir şirket 70 ytl fiyat çekmişti:cyclopsan Pahalı olanlarda primler fazla oluyor diyorlar ama ben anlamıyorum açıkcası...

Ramazan Can
12 Ocak 2009, 22:20
evet üyeler içinde sikortacı olan yokmu...........

victorist
13 Ocak 2009, 16:53
Valla arkadaşlar şekerbank 2 şubesine gittim birinde kadın hasta gelmemiş dediler Tuzla daki

pendik deki şubeye gittim sistem çalışmıyor dediler bende sinirlendim ilk gördüğüm acenteye girdim axa sigorta 43 ytl dedi yaptırdım 3 taksit yaptı

bu pendik deki ak sigorta hangi acente bi dahaki sefere oraya yaptırırım

cousinecruis
13 Ocak 2009, 17:41
Konu açılmışken başka konu açmayayım sorayım dedim. Şimdi kaskoda yaptırmak lazım, en ucuz kaskoyu neresi yapıyor biliyormusunuz ?

WOLF 81
13 Ocak 2009, 18:49
kasko durumu biraz farklı bildim kadarıyla motor dışarıda çalınırsa karşılamıyo ve kapalı garaj istiyolar, biyerde böyle bişey okumuştum yanlış anlamadıysam.

cousinecruis
14 Ocak 2009, 10:02
Wolf81 bende öyle birşeyler hatırlıyorum, bizimki site dolayısıyla kapalı garaj denebilir. Diyelimki motoru yan yatırdık, yada geldi bir araba dokundu birşeyler oldu ozaman kasko öder mi? Yaptıran arkadaşlar anlatırlarsa çok makbule geçer.

mach1
14 Ocak 2009, 20:50
Axa Oyak 36 tl ye yaptırdım

Gültekin
15 Ocak 2009, 00:13
Sigortacı yok mu?
1994 mazda 626 ve 2006 ybr125 için zorunlu trafik sig. yaptırmam lazım.

evet kızlar, beyler; teklif verin bakem :wiinkk:

yaski
29 Ocak 2009, 11:13
Arkadaşlar Avrupa Yakasında Beylikdüzü bölgesinin en büyük acentesiyiz. 11 sigorta şirketiyle çalışıyoruz, Trafik ve Kasko için en uygun fiyatı verebiliriz, bilginiz olsun. Randevulaşabilir, görüşebiliriz. e-posta adresim: yasinbalci5@hotmail.com

crazyX
29 Ocak 2009, 11:50
bnde 2-3 sene oncesıne kadar sıgorta acentasında çalışıyo ıdım trafik sigortası sabıt degılmı yaa devlet belırlıyo fiyatları.

bide başak sigortada şu war net olarak bılmıyorum ama karşı tarafa carptınız normalde atıyorum 10,000e kadar karşılıyor ıse ek poliçe farkı ıle bunu yukseltme sansı war fazlada bişey tutmuyo olurda ferrari ye falan carparsak dıye

Gültekin
29 Ocak 2009, 15:30
Arkadaşlar Avrupa Yakasında Beylikdüzü bölgesinin en büyük acentesiyiz. 11 sigorta şirketiyle çalışıyoruz, Trafik ve Kasko için en uygun fiyatı verebiliriz, bilginiz olsun. Randevulaşabilir, görüşebiliriz. e-posta adresim: yasinbalci5@hotmail.com

Geç kaldın dostum.
Beylikdüzü Birmotta (fiat-tofaş) yaptırdım ikisini de.:bounce:

yaski
01 Şubat 2009, 00:14
canın sağolsun dostum problem değil.. Önemli olan yardımcı olmak..

denizsigorta
06 Şubat 2009, 16:54
A acente olduğumuzdant trafik sigortasında normal acentelere göre daha indirimli yapıyoruz. Fiyat yada bilgi almak isteyen varsa mesaj atabilir yada msn ile ulaşabilirsiniz. İstanbul dışına önce fax yada e-mail le kopya gönderimi 1 gün içinde de asıl ulaştırımı yapıyoruz (kargo dahil)

ennginn
06 Şubat 2009, 17:02
A acente olduğumuzdant trafik sigortasında normal acentelere göre daha indirimli yapıyoruz. Fiyat yada bilgi almak isteyen varsa mesaj atabilir yada msn ile ulaşabilirsiniz. İstanbul dışına önce fax yada e-mail le kopya gönderimi 1 gün içinde de asıl ulaştırımı yapıyoruz (kargo dahil)

Motosiklet kaskosu yapıyormusunuz. Hangi şirketin acentesisiniz. 2006 model Fazer 3.kerre sigorta yapılacak. İlk 2.kazasız. yazarsanız memnun olurum.

denizsigorta
07 Şubat 2009, 11:24
Motosiklet kaskosu yapıyormusunuz. Hangi şirketin acentesisiniz. 2006 model Fazer 3.kerre sigorta yapılacak. İlk 2.kazasız. yazarsanız memnun olurum.

Motosiklet kaskosu yapıyoruz. Euro Sigorta acentesiyiz ancak Anadolu ve İsviçre sigorta ile de anlaşmalıyız. Motosiklet için Euro ve İsviçre sigorta kasko yapıyor. Hasarsızlık indiriminiz olacaktır size net bir fiyat çıkarabilmemiz için plaka ve tc kimlik bilgisini vermeniz gerekiyor.

CERRAHI
07 Şubat 2009, 11:46
www.cagrisigorta.com.tr bu firmanın herseyine kefilim arkadaslar...

denizsigorta
09 Şubat 2009, 09:44
kasko durumu biraz farklı bildim kadarıyla motor dışarıda çalınırsa karşılamıyo ve kapalı garaj istiyolar, biyerde böyle bişey okumuştum yanlış anlamadıysam.

250cc 'nin üstündekilerde kilit altında yada garajda muhafaza edilme şartı yoktur.