PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Tutkunu Gençler, Motosiklet Üstünde Dünyaevine Girdi

Sayfa : [1] 2

Erhan Erdil
27 Ağustos 2007, 01:09
http://www.motosiklet.net/images/motorcudugunu.jpg

Ankaralı motosiklet tutkunu genç çift, nikah törenleri için gelin arabası yerine gelin gibi süsledikleri motosiklete binmeyi tercih etti. Çift, nikah töreninin ardından onlarca motosikletin eşlik ettiği konvoyla caddelerde tur attı.

Motosiklet bayisi sahibi olan ve motosiklet eğitmenliği yapan Vehbi Ulusan, hayatını motosiklet eğitimi verirken tanıştığı Dilara Ersoy'la birleştirdi. Gelin ve damat, Türk-Japon Vakfı'ndaki nikah törenlerine, gelin arabası yerine gelin gibi süslenen motosikletle geldi. Nikah töreni öncesinde gelin ve damadın bineceği 33 bin YTL değerindeki Kavasaki ZZR-1400 model motosiklet, damadın arkadaşları tarafından pırıl pırıl yapıldı. Nikah törenine damadın arkadaşları da motosikletle geldi. Düğün salonunun büyük bölümünü ellerinde kasklarıyla motor tutkunları doldurdu. 26 yaşındaki Dilara Ersoy ve 30 yaşındaki Vehbi Ulusan, nikah defterine imza attıktan sonra arkadaşlarının tebriklerini kabul etti.

Damat Vehbi Ulusan, çocukluğundan beri motosiklete bindiğini belirterek, mesleği gereği hayatının motosiklet üzerinde geçtiğini söyledi. Bu nedenle düğün aracı olarak motosikleti tercih ettiğini belirten Ulusan, ilk kez kasksız motosiklet kullanacağını, ancak tüm motosiklet kullanıcılarının mutlaka kask takmaları gerektiğini dile getirdi. Ulusan, eşiyle de motosiklet eğitmenliği yaparken tanıştığını anlattı.

Gelin de motosiklete binmenin büyük keyif olduğunu belirterek, çok mutlu olduğunu ifade etti. Dilara Ersoy, kıyafetinden dolayı kask takamayacağını, bu yüzden herkesten özür dilediğini söyledi.

Damadın babası Akil ve annesi Seniha Ulusan ise, çocuklarının motosiklet tutkunu olduğunu belirterek, bunun kendilerine korku vermediğini söyledi.

Nikahın ardından gelin ve damat motosikletlerine binerek Ankara turuna çıktı. Gelin ve damada onlarca motosiklet de eşlik etti. Motosiklet konvoyu, Ankara caddelerini şölen alanına çevirdi.

http://resimler.haberler.com/haber/076/motor-tutkunu-gencler-motosiklet-ustunde-2_b.jpg

http://resimler.haberler.com/haber/076/motor-tutkunu-gencler-motosiklet-ustunde-4_b.jpg

http://resimler.haberler.com/haber/076/motor-tutkunu-gencler-motosiklet-ustunde-1_b.jpg

http://resimler.haberler.com/haber/076/motor-tutkunu-gencler-motosiklet-ustunde-3_b.jpg

Kaynak: İHA

KARAKIZ
27 Ağustos 2007, 01:17
hayalimdeki düğün yaaaaaa iinşallah bende böyle bişey yapabilirm

mhrrmkpnr
27 Ağustos 2007, 01:20
bence böle şeyler için goldwing kullanılmalı ama zzr-1400ede evlenebilirim:queen:

THE_LANCET
27 Ağustos 2007, 01:27
Helal olsun en güzelini yapmışlar... Bu aracın adıda Gelin Motoru :mrgreen:

motopirate
27 Ağustos 2007, 01:28
allah çiftimizi iki teker üstünde kocatsın.tebrik ederim.
keşke bende düğün konvoyuna kaltılsaydım.haberimiz yoktu bundan.neyse tekrar tebrikler.

readymehmet
27 Ağustos 2007, 02:03
Allah mesut etsin, insallah motosiklete binmeyi kabul edecek bir gelin bulurum::igne::

siyahlimuzin
27 Ağustos 2007, 02:31
Allah mesut etsin, insallah motosiklete binmeyi kabul edecek bir gelin bulurum::igne::

Mehmet arkadaşım sen gelini bul, konvoyu biz yaparız :thumleft:

melocann
27 Ağustos 2007, 02:33
bayraktar benim kimse sarkmasın sizde öyle bişey varmı bilmiyorum

Lucas
27 Ağustos 2007, 02:42
Allah mesut bahtiyar etsin.. Darisi bizim ba$imiza :)

siyahlimuzin
27 Ağustos 2007, 02:47
bayraktar benim kimse sarkmasın sizde öyle bişey varmı bilmiyorum

bizde ne var mı :silent:

:cherry:

Allah mesut bahtiyar etsin.. Darisi bizim ba$imiza :)

25 ve 25 in katları kere AMİNNNNNNNNNN :queen:

melocann
27 Ağustos 2007, 02:50
bayraktar olayı

bizde bayraktar vardır gelin almaya giderken motorlu biri bayrağı tutar ve konvoyun başında yer alır konvoydan onu kimse geçez bayraktar bayrağı başkasına kaptırırsa para vererek geri alır :P bayraktarlığın en gıcık tarafı budur

başka bayrak olmaz

siyahlimuzin
27 Ağustos 2007, 02:55
o zaman ben de rakip bayraktar olayım. para vererek geri alma olayını sevdim :cherry:

melocann
27 Ağustos 2007, 03:05
bayrak tektir ve bayraktar sorumludur bayrağa ne olursa olsun hesabını bayraktara sorarlar konvoy kızı aldımı bayraktar gelin arabasının yanına gider ve oğlanın babasından para alır (sebeb motor bozuldu veya benzini bitti) gecen sene yaptım 100 ytl aldım tam alanyaya gideceğimin arifesiydi benzini beleşe getirmiştim

siyahlimuzin
27 Ağustos 2007, 03:07
bundan sonra Eskişehirde de bu geleneğin sürdürülmesini sağlayacağım :mrgreen:

melocann
27 Ağustos 2007, 03:16
harika bişey hele o parayı alınca manyak oluyoooooo baskası gelip verse o kdar evinmezsin

siyahlimuzin
27 Ağustos 2007, 03:18
eee işin güzelliği o tabiki de :)

melocann
27 Ağustos 2007, 03:19
allah herkese o tadı alma imkanı versin

siyahlimuzin
27 Ağustos 2007, 03:21
amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn :queen:

belifeless
27 Ağustos 2007, 03:25
yaw bizde gelin arabasonın önünü keserlerrr
ama gelin motoru nasıl sıkıştırcazz

melocann
27 Ağustos 2007, 03:27
o zaten meşhur canım bi konvoyda en az 5 ila 10 kez kesilir kesmek kolay merak etme

barisozcetin
27 Ağustos 2007, 08:44
evleniyor da olsam kask takardım, evlenirken düşülmüyormu?

yeschim
27 Ağustos 2007, 10:05
beyaz atlı prens filan hikaye işte ben böyle rengi mühim değil :queen: motorlu prensimi bekliyorum :mrgreen: süper süper çiftimize ömür boyu mutluluklar.. :rendeer:

Marlboro Man
27 Ağustos 2007, 10:09
Darısı adminimizin başına...:cherry:

SilentScream
27 Ağustos 2007, 10:15
çok güzel gerçekten ya , motosiklet tutkusu başka nasıl ifade edilebilir ki :)

banavurma
27 Ağustos 2007, 10:20
motosikletlerle gözünüzü boyamaya, "korkulacak bir şey yok" demeye çalışıyorlar, kanmayın...

EVELENMEYİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN !!!!!!! ::surprise ::surprise ::surprise

readymehmet
27 Ağustos 2007, 13:06
motosikletlerle gözünüzü boyamaya, "korkulacak bir şey yok" demeye çalışıyorlar, kanmayın...

EVELENMEYİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN !!!!!!! ::surprise ::surprise ::surprise

nick'ine ve yazdıklarına bakılırsa sana sert vurmuslar. ne diyelim Allah yardımcın olsun

CenkKeskin
27 Ağustos 2007, 15:34
ZZR 1400 ve düğün konvoyu :silent: sürüş baya zorlu oldu sanırım :quuen:

tugcetugce
27 Ağustos 2007, 15:36
yaaa benide böyle evlendirin heheheh:mrgreen:

DARKDIAMOND
27 Ağustos 2007, 16:11
Düğün var,motor konvoyu var diyin,uçarak gelelim yahu:mrgreen:...

tugcetugce
27 Ağustos 2007, 16:12
o zaman benden böyle bişey çıkcak ilerde hazırlıklı olunnn....

asm
27 Ağustos 2007, 16:17
anaa Vehbi abi,Vehbi Ulusan

Ulusan Motor'un sahiplerinden :)

Allah mesut etsin,bir yastıkta kocatsın :)

tubis
27 Ağustos 2007, 16:30
Allahım bütün motorcu kullarına nasip eyle yarabbimmmm :mrgreen: Hadi bakalım bugün kandil, motorcu duası, bekar motorcuları bekliyoruz :queen:

tugcetugce
27 Ağustos 2007, 16:36
:mrgreen:
sen önden tubişcim...:) sonra işala ben :)

tubis
27 Ağustos 2007, 16:45
Daha çok be güzelim, ama hayırlısı olsun ne diyelim. :)

tugcetugce
27 Ağustos 2007, 16:51
hiç değilse umudun var senin hihi):
evlendircem işala ben snei hatta sizi:wiinkk:

ylmzzz
27 Ağustos 2007, 18:50
Benim de hayalimdeki düğün budur. Tabi buna uygun bir kız nasıl bulacağız ben de bilmiyorum:cherry:

PIERzig
27 Ağustos 2007, 19:37
Bende kız olsaydım böle ZZR si olanla evlenirdim:farao::queen:

genç kaptan
27 Ağustos 2007, 19:59
damat ve gelinin neden kaskı yok

sılwes
27 Ağustos 2007, 20:13
ah ah bende böle yapcam.tabı evlenırsem.allah mesut etsın.
motorla beraber.

Ramazan Can
27 Ağustos 2007, 21:01
helal olsun her insan yapamaz...cidden kızada erkegede helal olsun..ailelerinede....

APV41
27 Ağustos 2007, 22:35
bende GOLDWİNG i olan bir kız bulursam evlenirim neden olmasın

dorlion
27 Ağustos 2007, 22:54
çok romantik yaa :) beyaz motosiklet almak lazım desenize, beyaz motosikletli prens olmak için :P şimdiye kadar bırak motosiklet tepesinde evlenmeyi, normal evlenmeyi bile düşünmemişken, hep bir gelin konvoyunun en başında dörtlüleri yakarak büyük bir motosiklet ile dolaşmayı istemişimdir... bu arada cbr 125'te 4 lü flaşörler yanıyor mu? yanıyorsa nasıl yanıyor bilen var mı? ben henüz yakamadım da :queen:

bu arada abestle iştigal etmek istediğim bir nokta var: yaw bu motosikletin egzozu gelinin eteğini yakmıyor mu? hazır "gelin" demişken yaw dorlion bi "gidin" dediğinizi duyar gibiyim... :queen:

siyahlimuzin
27 Ağustos 2007, 22:58
yaw dorlion bi "gidin" :queen:

cross delisi
27 Ağustos 2007, 23:39
valla en güzelini yapmışlar helal olsun :cat:
Allah 2 teker üstünde kocatsın:)

demirgursel
28 Ağustos 2007, 06:01
abi biz böyle yapamadık.helal olsun kardeşlerime

seruvenci80
28 Ağustos 2007, 09:32
sakat bu işler..özenmeyin böyle şeylere yaf :)

rayjay
28 Ağustos 2007, 11:25
vehbi kardesime buradan tekrar hayirli olsun diyim :)

RALLICI HAFIZ ZEYNEP
28 Ağustos 2007, 18:04
:)işte bu benım vehbı abım harıkaaa,mutluluklar dılerım..ankara adventure :rendeer:

gittardando
28 Ağustos 2007, 20:45
Bütün kış artçı olarak iş arkadaşım olan, SAP tabir edilen bir bay taşıdıktan sonra bu konudaki tüm umudumu yitirmiş bulunmaktayım...

Tabii yine de bunlar olabilecek, hatta olursa mükemmle olabilecek şeyler...

Ama öyle hatunu biz nerden bulacağız?

super_meke
28 Ağustos 2007, 23:56
ALLAH bı yastıkta kocatsın