PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benelli TNT 25 İyi Bakım - İyi Kondisyon ( Mitas Sport Force )

oialdemir
09 Nisan 2018, 11:10
Merhaba arkadaşlar TNT 25 i Benelli Leoncino almak için satıyorum. İyi satışlar.

Merhaba,

Motorumu İstanbul Vale Moto' dan 2016 Nisan ayında aldım. Motorumu aldığımda motosiklet kullanmayı biliyordum.

Acemi elinde ziyan edilmemiştir. Her zaman zamanından önce bakım yapılmıştır. Normal Bakım aralığı 6000 km olmasına rağmen her 3500-4000 km de bir yağ ve yağ filtresi birlikte değişmiştir. Her 7500 de bujisi değişmiştir.

Bakımlarda,

- 3500 ve 4000 km de bir yüksek kaliteli yağ konmuştur. ( Motul, Eni, Putoline )

( Son bakımda Putoline Ester Tech konmuştur. Litresi 65 TL dir. )

- Şuan Üzerinde D.I.D 520 VX2 Gold zincir vardır.

( Fiyatı 400 TL dir. Ön Dişli ile birlikte değişmiştir. Takılalı 100 km olmadı. )

-7500 km de bir bujisi değişmiştir.

( NGK dışında buji kullanılmamıştır. )

- Bütün Bakımlarını yine Vale Moto' dan Mehmet Usta yapmıştır.

( Vale Moto Mehmet Ustayı Benelli sahibi olan herkes tanır. Kendisi eski Honda servisidir. En aklı başında doğru iş yapan servis ve usta kendisidir. )

Artıları,

- Mitas S​port Force 110/70 ZR17 - 150/60 ZR17 ( Mayıs 2017 de takıldı. 2017 üretimi ve bir sezon daha ömrü var. )

( 2018 üretimi 1200 TL civarıdır.)

-Yan Koruma Takozları

- Philips H7 uzun kısa ampuller ve Parklar

- Akrapovic GP ( 1. Sınıf Replica Egzos ) - İstenirse motor ile verilebilir. Orjinal Egzos durmaktadır.

Motor ile ilgili öğlen 12:00 - 14:00 arasında akşamları 18:00 dan sonra mesaj ve arama ile ulaşabilirsiniz.

Yeni motosiklet alacağım için satılıktır. Lütfen telefonda pazarlık ve takas teklifleri yapmayın. Gelin motoru görün karar verin.

İyi satışlar arkadaşlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-benelli-benelli-tnt-25-iyi-bakim-iyi-kondisyon-mitas-sport-force-550815377/detay