PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAHİBİNDEN BAKIMLI CBR250, LASTİKLERİ, DEBRİYAJ BALATASI-TASI YENİ

JBR
23 Ağustos 2017, 12:06
Tüm bakımları 700km önce yapıldı, bu bakımda; Debriyaj Balatası (Newfren Marka), Debriyaj Tası (Orjinal Honda), Hava Filtresi, Yağ Filtresi, Motor Yağı (Motul Marka), Benzin Filtresi değiştirilmiştir. Fren balataları ihtiyaç görülmediğinden değiştirilmemiştir. Her 300 kmde zincir yağlanmıştır.
Lastikler Michelin Pilot Street orjinal ölçülerinde yenileri takılmıştır, durumu çok iyidir fotoğraflarda mevcuttur.
22/04/2019 a kadar muayenesi vardır, muayeneden kusursuz geçmiştir fotoğraflarda mevcuttur.
Yaklaşık 2 ay önce saatte 30km hız ile giderken sol tarafa yatırdım (köpeğe vurmamak için), sol karenajda küçük bölgede çizik vardır, fotoğraflarda mevcuttur.
Yedek anahtarı yoktur, bende bu şekilde aldım. Çalışmayan hiçbir fonksiyonu, yanmayan hiçbir lambası yoktur. Benden önceki sahibi tarafından arka kuyruk iptali, jant şeridi, led sinyal, turuncu park lambası, katlanır plakalık takılmıştır. Tarafımdan bagaja USB Şarj eklenmiştir.
Motorla birlikte "Alarmlı Disk Kilidi" ve "Padok Standı" da verilecektir.
Severek büyük hevesle satın aldığım, gözüm gibi baktığım motorumu üzülerek satıyorum. Motorla ilgili herşeyi anlatmaya çalıştım, pazarlık dışında sorularınızı mesaj ile bildiriniz. Pazarlık mesajlarına cevap verilmeyecektir. Takas Yoktur. Motor İkitelli'de kapalı yerde muhafaza edilmektedir,