PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu hangi parça?

torun-h
19 Nisan 2017, 15:40
Merhabalar. Forumda yeniyim, motosikletten pek de anlamam. Sorun şu ; marş basıyor ama motor çalışmıyor. Şu parçadan garip sesler geliyor. Bu parça nedir abiler, arkadaşlar?
http://i.hizliresim.com/QaNzOy.jpg (http://hizliresim.com/QaNzOy)

ahmet.58
19 Nisan 2017, 15:45
Bu parça marş rolesi eger ses geliyorsa ya akü zayıf yada ömrünü tamamlamış

TamGazDevam
19 Nisan 2017, 15:47
role bu kanka

Carbondioxid
19 Nisan 2017, 16:03
Forumdaşlar cevaplamış , ancak bu motosiklet modeli nedir ? röleye sigorta ile gelmekte , evvela sigortaları aynı değerleri ile değişin yahut yerinden ayırıp yanık / kırık / oksitli olup olmadığına bakın .

Motor modelini yazın , işçiliği fena değil çinli bişey değil yahut , en iyi çinli ?

torun-h
19 Nisan 2017, 16:19
Cevaplarınız için herkese teşekkürler. Motorum 2015 Kawasaki z250sl. Parçayı değiştireyim mi? Ya da önce şarj yapıp motoru çalıştırıp rolenin 2. Denemede çalışıp çalışmadığını mı test edeyim?

Carbondioxid
19 Nisan 2017, 16:29
Cevaplarınız için herkese teşekkürler. Motorum 2015 Kawasaki z250sl. Parçayı değiştireyim mi? Ya da önce şarj yapıp motoru çalıştırıp rolenin 2. Denemede çalışıp çalışmadığını mı test edeyim?

Yazdığım gibi , evvela üstünde bulunan sigortaları kontrol edin " yeşil şeyler " onlar yerlerinden ayrılıp takılabiliniyor , sigortalar sağlam ise sorun röledir , aynı model bi motordan parçayı satın almadan rica edip kontrol amaçlı 3-5 dakikalığına test etme imkanınız varsa tam tesbit yapardınız.

Önerim , mutlaka orjinal parça kullanmanız , işçiliği tanırım buna benzer sigortalı röle görmemiştim doğrusu ve belli etmişti bu yüzden sordum.

AKÜ ZAYIF İSE EVVELA AKÜYÜ TAM ŞARJ EDİP DENEYİN .

torun-h
19 Nisan 2017, 16:39
Yazdığım gibi , evvela üstünde bulunan sigortaları kontrol edin " yeşil şeyler " onlar yerlerinden ayrılıp takılabiliniyor , sigortalar sağlam ise sorun röledir , aynı model bi motordan parçayı satın almadan rica edip kontrol amaçlı 3-5 dakikalığına test etme imkanınız varsa tam tesbit yapardınız.

Önerim , mutlaka orjinal parça kullanmanız , işçiliği tanırım buna benzer sigortalı röle görmemiştim doğrusu ve belli etmişti bu yüzden sordum.

AKÜ ZAYIF İSE EVVELA AKÜYÜ TAM ŞARJ EDİP DENEYİN .

Çok teşekkür ediyorum.

kdiner
19 Nisan 2017, 17:08
sigortayı kontrol edin sağlam ise alyen başlı vidayı sıkın, gevşemeden dolayı temas sıkıntısı varsa oda çalışmasını engelleyebilir, marş motoru üzerinde de bir kablo var onu da sıkın, kutup başlarını sıkın.