PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor Daytona Soruları

TahaC
01 Nisan 2017, 19:09
Merhabalar. Ben yeni Regal Raptor Daytona aldım. 2. el aldığım için kitapçığı bende mevcut değil. İnternette baktım ama çok alakasız bir kitapçık buldum. (Belki de benim sorunlarıma cevap olmamış olabilir) Şimdi sorularım şunlar:

1-) Motorun fanı ne zaman çalışıyor? (Motoru kullandığım zamanlarda daha neredeyse hiç fanının döndüğünü bile görmedim)
2-) İlk çalıştıracağım zaman marşa bastığım zaman çalışmıyor. Yani 1-2 dakika boyunca marşa basılı tuttuğum zaman çalışmaya başlıyor. Bunun sebebi ne olabilir? (Bunu ilk bindiğim zaman yapıyor, kullanmaya başladıktan sonra durdurup, marşa bastığım gibi çalışıyor.)
3-) Keyless olayında anlamadığım bir şey var. İlki şu; keyless çalıştırmak için kullandığım o minik anahtar kırılır ya da kaybolursa kendi anahtarı ile çalıştıramayacak mıyım? Bir de mesela o küçük anahtarı yuvaya sokup çıkardıktan sonra, o butonu öne doğru ittirince de motor çalışıyor, arkaya doğru götürsem de çalışıyor. Aralarında ki fark nedir?

Sorularıma cevap veren herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Bir de elinde detaylı bir kullanma kılavuzu olan varsa link atabilirse çok sevinirim.