PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet ramork yapacağım

byinfaz.42
31 Mart 2017, 20:55
slm arkadaşlar motosikletime ramork yapacağım motorum celik cg 100 cc den 150 cc yukselttim kafama takılan bir kaç sorun var jant lastik seçimi el arabasının lastiği olmazı ve amasör şartmı

Carbondioxid
31 Mart 2017, 21:00
slm arkadaşlar motosikletime ramork yapacağım motorum celik cg 100 cc den 150 cc yukselttim kafama takılan bir kaç sorun var jant lastik seçimi el arabasının lastiği olmazı ve amasör şartmı

Aslm .

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/112475-motosiklet-romorku.html

byinfaz.42
31 Mart 2017, 22:18
okudum o konuyu da jant lastigi internette bulmadim

bberksan
01 Nisan 2017, 22:21
Çok ucuza 2.el adam gibi romork bulabilirsin. Ben tavsiye etmem . Haaa desen ki çeki demiri üzerine ray koyucam motoru da onun üzerinde tasiycam o olabilir.
Bir kere amortisör şart. En güzeli torsiyonlu dingil tabi. Adam gibi bir coupling şart olmaz ise olmaz. Işıklandırma bence şart. Bunlar sıkı para tutar. Bir de üzerine lastik jant galvaniz şase rampa park krikosu çamurluk derken zaten sana 2.el adam gibi römorkdan pahalıya gelir.

serkanADH13
02 Nisan 2017, 00:55
Scooter jant ve lastıgı bulabılırsın arastırırsan,

byinfaz.42
02 Nisan 2017, 08:22
ustam ben köyde kaynakciyim gaz altı kaynak makinası var demir doğrama işini yapıyorum köyde olduğum için jant lastik amasör bulamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:14 ----------

coupling nedir ve torsiyonlu dingil enleri 1.5 metre bende araba için ramork var ilerde onu makasa cevirecem çünkü yolda çok sekiyor