PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rolantide min devirde max sesi veren en iyi egzos hangisidir?

velizrsln
21 Mart 2017, 02:53
anlatamadıysam şu şekilde diyim;
rolantide ısıtırken kimseyi rahatsız etmek istemiyorum

yolda giderken yüksek ses ile fark edilmek istiyorum

shooter1
21 Mart 2017, 15:49
youtubede bakarken kısa tüp twobrothers rölantide sessiz çalışıyordu

Levent
21 Mart 2017, 16:26
Akrapovic üst devir egzozudur şeklinde konusuluyor. Tabi bu bağlantı şekli ile de cok orantılı bir durum. Kat iptal edip, susturucusuz birşey takılırsa ne takarsan tak, böğre böğre ısınır. Kat iptal etmezsen 10 numero.

Arda19
21 Mart 2017, 16:58
dostum ona egzoz aparati takılıyo.Sessiz çikmasini istiyorsan dügmeye basiyorsun db killer devreye giriyo.Ses çiksin diyorsan birdaha basiyorsun db killeri yerinden oynatiyo egzoz açiliyo.Bunu türkiyede görmüstüm r25 için yapmişlardı ama nere oldugunu hatirlamiyorum.istersen bulirum

velizrsln
24 Mart 2017, 11:23
dostum ona egzoz aparati takılıyo.Sessiz çikmasini istiyorsan dügmeye basiyorsun db killer devreye giriyo.Ses çiksin diyorsan birdaha basiyorsun db killeri yerinden oynatiyo egzoz açiliyo.Bunu türkiyede görmüstüm r25 için yapmişlardı ama nere oldugunu hatirlamiyorum.istersen bulirum

o çok basit bir sistem doğan şahinlerde hep var warex falan deniyor sanırım egzozun altındaki deliği açıyor kapatıyor ama öyle bir sistem istemiyorum, eğer öyle yapıcak olursam orjinal egzoz alır takarım ama hayır istemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

youtubede bakarken kısa tüp twobrothers rölantide sessiz çalışıyordu

evet kısa tüpler sanırım bu konular için ama türkiyede bir bilgi arşivi yokki herşeyi kendim deneyerek yapmaktan sıkıldım

Alonedark93
24 Mart 2017, 11:44
Two brothers black serisi..

ramcixx
24 Mart 2017, 11:47
mivv & ixil. NOKTA!

Metehan07-70
24 Mart 2017, 12:00
Bence her egsoz (eksoz, egzost,...), her motorda aynı sesi vermez, buna inceleyerek, ve varsa imkanın üstüne takıp deneyerek karar vermelisin. Misal ben Mt09 da akrapoviç in üstüne bilmem, fakat honda nın bir çok öne eğimli sıralı silindir modelinde leo vince in daha çok yakıştığını düşünüyorum.

velizrsln
24 Mart 2017, 12:07
mivv & ixil. NOKTA!

mivv hiç öyle bir egzoz değil şuan mivv takılı bende uydurmak ne kadar güzel birde nokta koymuşssun ...

velizrsln
25 Mart 2017, 17:27
Akrapovic üst devir egzozudur şeklinde konusuluyor. Tabi bu bağlantı şekli ile de cok orantılı bir durum. Kat iptal edip, susturucusuz birşey takılırsa ne takarsan tak, böğre böğre ısınır. Kat iptal etmezsen 10 numero.

akrapovic sevmiyorum ama gp olanlar falan olabilir çok yakın yoksa sesi