PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R25 yağ kaçak sorunu yaşayan var mı?

hkncoban26
15 Mart 2017, 22:04
Geçen hafta 1700 km olan R25 imde ön dişlinin bağlı bulunduğu milin etrafındaki keçe den veya conta dan yağ kaçağı tespit edildi tabi bu birkaç sefer bakmadan sonra oldu tespiti. hep ön disliden zincir yağı attığı için dediler ama değildi sonunda bulundu fakat bu keçe değişti garantiden ve bugün akşam motoru teslim aldım yaklaşık 5 gün servis de kaldı iki günde yapıldı 3 gün kontrol ettiler hep calistirmislar güya serviste kaldı yani hep. Bugün motoru aldım eve geldim ve aynı şekilde yağ kaçağı vardı hafif olarak yani eskisi gibi daha önceden başına bu şekilde birşey gelen var mı başka bir yerden olabilir mi acaba arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

MazhaRR
15 Mart 2017, 22:36
Buralar karışır önlerden rez.

aliberkgngr
15 Mart 2017, 23:11
Ne sorunlu makineymiş bu r25 ya sorununuza gelirsek eğer azaldıysa bence contayı değiştirdikleri yer olabilir

IRau
15 Mart 2017, 23:17
akbank tan kredi çek o parayla japonya ya gidip motoru yamaha fabrikasının önünde yak

r1 alıp gelirsin

zekeriyaimam
15 Mart 2017, 23:33
R25 çöp abi

diablof
16 Mart 2017, 14:23
vites kolunu bir yere vurmuş olabilir misiniz? yoksa keçe bu kadar yeni bir makinada yağ kaçırması biraz enteresan.

en iyisi servisine tekrar götürüp, tekrar tamir edilmesini talep etmek.

kolay gelsin.

Salurbey
16 Mart 2017, 15:10
kontak ve depo braketi sorunu için servise gidince bir sormanı öneririm,benim başıma böyle bir sorun gelmedi :) temennim üçüncü büyük bir üretim hatası çıkmaması.

Akhunturk
16 Mart 2017, 16:09
akbank tan kredi çek o parayla japonya ya gidip motoru yamaha fabrikasının önünde yak

r1 alıp gelirsin

Aman arkadaşı yanlış adrese gönderme. Endonezya ya gitmesi lazım..

IRau
16 Mart 2017, 17:18
Aman arkadaşı yanlış adrese gönderme. Endonezya ya gitmesi lazım..

yok direk japonya daha sağlam olur

valla ceo harakiri yapar sorunu görünce

detone33
26 Haziran 2017, 18:59
sorun ne durumda....

matrax33
26 Haziran 2017, 20:16
Geçen hafta 1700 km olan R25 imde ön dişlinin bağlı bulunduğu milin etrafındaki keçe den veya conta dan yağ kaçağı tespit edildi tabi bu birkaç sefer bakmadan sonra oldu tespiti. hep ön disliden zincir yağı attığı için dediler ama değildi sonunda bulundu fakat bu keçe değişti garantiden ve bugün akşam motoru teslim aldım yaklaşık 5 gün servis de kaldı iki günde yapıldı 3 gün kontrol ettiler hep calistirmislar güya serviste kaldı yani hep. Bugün motoru aldım eve geldim ve aynı şekilde yağ kaçağı vardı hafif olarak yani eskisi gibi daha önceden başına bu şekilde birşey gelen var mı başka bir yerden olabilir mi acaba arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

yağ kaçağı alt tapadan büyük ihtimalle. Aynı sorun yüzünden motorbloğuna kadar parçalayıp hem marş tarafından hem dişli tarafından keçeleri yeniledim çözüm olmadı.

Meğerse kaçak alttaki yağ tapasındanmış gözlemlenemiyecek kadar yavaş aktığı için keçenin ordan kaçırdığını düşünmüştüm.