PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda hornet benzin pompasi

shinigami
06 Mart 2017, 14:51
iyi günler arkadaşlar ben kıbrıstan 2008 model honda cb600f hornet kullanicisiyim motorum 60000 km civarinda benim sorum benzin pompasi hakkinda olacakti burdaki benzin kalitesi hem kötü hemde kirli bu yuzden pompa filtresi tikandi söküp temizledim ama tam temizlenmedi filteresini bulamadim komple pompada pahali simdi üzerindeki pompa zaman asimindan ve kötü benzinden dolayi eskimis güçten düşmüş olabilirmi böyle bir durum yoksa filtresini turkiyede bulabilirmiyim

Mamba09
06 Mart 2017, 15:40
iyi günler arkadaşlar ben kıbrıstan 2008 model honda cb600f hornet kullanicisiyim motorum 60000 km civarinda benim sorum benzin pompasi hakkinda olacakti burdaki benzin kalitesi hem kötü hemde kirli bu yuzden pompa filtresi tikandi söküp temizledim ama tam temizlenmedi filteresini bulamadim komple pompada pahali simdi üzerindeki pompa zaman asimindan ve kötü benzinden dolayi eskimis güçten düşmüş olabilirmi böyle bir durum yoksa filtresini turkiyede bulabilirmiyim

sahibinden.com'da falan araştır eğer türkiye bulursan alıp göndermede falan yardımcı olurum.

shinigami
06 Mart 2017, 16:15
bayagi bir arastirdim ama sonuc alamadim ebay dan bakacam birde en cok merak ettigin benzin pompasi bahsettigim unsurlardan dolayi pompada asinma performans kaybi vb durum olusmusmudur

TanImsIz
06 Mart 2017, 17:13
Pompayı söküp, sanayide japon yedek parcacılarına göster, otomobillerinki kısmen uyuyor. Misal Suzuki DL 1000 in benzin pompasına, Hyundai nin kini takmıstık. Zehir gibide olmustu.

astrofizik
06 Mart 2017, 17:27
Benzin pompasını zorlayan şey; benzini sonuna kadar bitirmektir,
Motor ışık yakmaya yakın benzin almakta büyük fayda var.