PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Sahibinden Yamaha Crypton

cenkyenmez
02 Mart 2017, 09:21
Merhabalar,
Sıfır aldığım motorumu yükseltmek için satmayı düşünüyorum. Açıklama biraz sahibinden işi oldu ancak kopyala yapıştır yaptım kusura bakmayın. Umarım iyi bir arkadaşa gider.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ilk-sahibinden-hatasiz-yamaha-406062741/detay/

İletişim için:
Cenk Yenmez
0 507 153 91 66

12 Nisan 2016 Trafiğe çıkışlıdır.
(model yılı:2015)
Yamaha Kızılkayalar'dan sıfır olarak alınmıştır. Tüm evrakları tamdır.
(Kitapçıkları, faturası, yedek anahtarı, vergileri, plakası ve ruhsatı)
Borcu harcı yoktur. Aynı gün satış verilebilir.
(Trafik sigortasından dolayı annemin üzerinedir.)
Yaklaşık 10500km'dedir. Rodajı itina ile yapılıp bütün bakımları Yamaha İzmoto'da (yetkili servis) yapılmıştır.
(Aktif kullanılmaktadır, 10000 bakımı yapılmıştır. Yağ, Hava Filtresi, Ön Fren Balatası, Buji değişmiş zincir ayarı yapılmıştır.)
Kazası yoktur.
(Kaza, boya, değişen, düşme, yıkarken kayma, çocuklar devirdi, yattı, kalktı vs. yoktur.)
110cc 5,8kW'dır.
(Torku gayet yeterlidir, yokuşlarda iki kişi bile zorlanmadan çıkabilir.)
Zincirinde motul marka yağ kullanılmaktadır.
(Zinciri kapalı sistemdir.)
Alındığı günden itibaren sele kılıfı ile kullanılmıştır.
(Kedi köpek pisliğine yada güneşe maruz kalmamıştır.)
Lastikleri sıfır gibidir.
(Ön 70/90 17" - Arka 89/90 17" İstenirse sadece sibop değiştirerek tubeless'a çevrilebiliyor.)
Orası burası ellenmiş, pıstırılmış Çin işi cup değil orjinal Japon ve ellenmemiş Yamaha cub dır.
(Apaçi motoru değildir.)
Selesi, titreşimi, malzeme kalitesi, yakıtı ve frenleri çinlilerle karıştırılmamalıdır.
(Japon kalitesi kendini belli etmektedir. Ön hidrolik disk frendir.)
Biraz daha yüksel cc ve debriyajlı bir motor almak için satıyorum. Düşük km'li yüksek model YBR, CBF, Pulsar gibi motorlar ile takas olabilir.
(Üzerine ödeyerek daha yüksek cc'li ve tercihen vitesli bir motor istiyorum.)
İzmir Basmane'de çalışıyor, Karşıyaka Mavişehir'de oturuyorum.
(Gündüz Basmane'de akşam ve hafta sonları Karşıyaka'da bakabilir, baktırabilirsiniz.)
Öldürmemek kaydıyla küçük bir pazarlık payı vardır.
(Pazarlık araç başında olur.)

NOT:
İlk tescil tarihi 12-04-2016'dır, araç plakasında 21-09-2015, 25-03-2015 ve 26-07-2015 tarihlerinde kazalar görünmektedir. Plakayı benden önce kullanan arabanın kayıtlarıdır. Motorumun en ufak bir kazası yada kaydı yoktur.

Şase no:LL8KE14B00B305414 ile daha detaylı sorgulanabilir.
Alacak arkadaş ruhsat çıkartırken bu kayıtları sildirebilir yada plaka değiştirebilir

---

Motosiklet satılmıştır, moderatörler konuyu silebilirse sevinirim.