PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006 Honda cbr 600rr karenaj takımı aranıyor.

S3cond
12 Aralık 2016, 10:07
Merhabalar öncelikle konu bölüm olarak dogru yerimi açtım emin degilim mod arkadaş uygun yere taşırsa sevinirim.

Baslıktada belirttigim gibi 600rr için komple 2.el yada 0 karenaj seti + mona kapak temin edebileceğim (uygun fiyatlı) kişi yada firma arıyorum.boya durumunun önemi yoktur tırnaklar saglam olsun yeterli.

Malum kıs geldi motor askıda bu dönemde motor karenaj aksamında bir kaç değişiklik yapıp airbrush yada geçici dövme üstü vernik,seramik kaplama yapmayı düşünüyorum.(orjinalleri bozmamak için.)

AliExpress ve benzeri sitelerde baya araştırma yaptım fiyat olarak 350 dolardan baslıyor fakat kargo /güven/gümrük vergi/yanlış üründe iade yapılmasının zorlugu gözümü korkutuyor.

Tr içinde bulunan açgözlü büyük firmalar 2 bin'den kapı acıyor,bu nedenle küçük motor işletmelerinde cıtır hasarlı uygun fiyatlı vb. Ürün satışı yapan yerleri paylaşabilirseniz sevinirim.

R3dBull
12 Aralık 2016, 10:18
Banada lazım olabilir uygun fiyattan satan varsa yazsın

bikerboi
12 Aralık 2016, 10:41
Umarım bu başlık yüzünden birilerinin canı yanmaz. Siz haklı olarak uygun fiyatlı parça arıyorsunuz ancak kansız hırsızlar öyle bir sistemle çalışıyor ki maalesef talep doğrultusunda motor çalıyorlar.

aera34
16 Aralık 2016, 11:03
600f için geçen hafta grenajım geldi böylece yamyamlardan kurtulmuş oldum 2000 tl eden kapı açıyorlar dediğin gibi hiç gerek yok yazık günah toplamda malzeme 1400 geldi vergi falan takıldı çünkü ama Ama vidası seti her şey dahil beraber geldi montajımı da yaptım kız gibi oldu makina onuniçin tavsiyem sıfır alman ucuz etin yahnisi iyi olmaz derler bence ikinci el le uğraşma

ardacik
16 Aralık 2016, 11:23
Fairingmaster.com burdan alabilirssin

S3cond
16 Aralık 2016, 11:56
Aera hocam rica etsem alışveriş yaptığınız satıcının linkini paylasabilirmisiniz?

Birde ali ekspresden alırsak satış süreci nasıl geçiyor.vergiden dolayı gümrük takıldığı anda ne gibi prosedürler işliyor vergiyi nasıl ödüyoruz, vaktin olunca biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Hocam çok teşekkürler cennet gibi bir site 750 800 TL'ye full set ve cesit bollugu

velizrsln
01 Temmuz 2018, 01:29
Fairingmaster.com burdan alabilirssin

mrb siz daha önce almışmıydınız?