PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SYM GTS 250 i EVO KAPALI GARAJ MOTORU FORUMA GİDECEK TEMİZLİKTE

darnglove
04 Kasım 2016, 16:10
FİYAT DÜŞTÜ 9600

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-sahibinden-tertemiz-garaj-motoru-uygun-fiyata-model-degisikligi-353192230/detay/

selamlar forumdaki dostlara gidecek temiz kazasız yatmasız olan motorumu değişiklik sebebiyle satmaya karar verdim , motosiklet kapalı garajda brandayla muhafaza edilmektedir.Km Güneye iniş seyahatlarinde yapılmıştır.ufak bir pazarlık sünnettir

2013 model motorumu 2000 kmde aldim 10 yildan fazladir motor kullaniyorum bu yuzden ozenli dikkatli ve bilincli bir kullaniciyim.Kesinlikle herhangi bir yatma soz konusu degildir kazasi ve degiseni yoktur istediginiz ustaya gosterebilirsiniz.Bakimlari defterinde isli ve kaseli sekilde tamamen yetkili serviste yaptirilmistir.Motorda ekstralar mevcuttur.
-michelin city grip lastikler yenidir 550 tl
- ayarlanabilir on cam yukseltme, ruzgar onleyici 250 tl
-sislerde , uzun ve kisada led beyaz ampuller orjinal japon. 250 tl
- kappa k46 canta 430 tl , sirt dayama 120 tl , givi canta apaati 200 tl
- gps ve telefon tutucu aparat
- dikiz aynada olu nokta aynası
- motorun orjinal sisi barini da verecegim paketli sekilde tum aparatlariyla durmaktadir.Saydigim aparatlarla birlikte 1800 tl civarinda ekstra aparat ve aksesuar mevcuttur bu yuzden bos motorla kiyaslarken dikkate alalim lutfen