PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2015 Yamaha MT-07 + Akrapovic Titanium + Pirelli Diablo Rosso Corsa + Aksesuarlar

niterider
24 Ekim 2016, 13:49
Merhabalar;

- Fiyatı düşürdüm.
22 Ağustos 2015 trafik çıkışlı,ABS'siz 5850 km'de, çiziksiz, yana yatması olmayan, sıfırdan farksız motorumu satıyorum. Daytona Motor'dan satın alınmıştır.
Aksesuarları;
Lastikler Pirelli Diablo Rosso Corsa'dır. (1200 TL) - Eski lastikleri (Battlax GT023) ayrıca yanında verilecektir.
Egzoz: Akrapovic Titanium Full Exhaust (4200 TL) - Orijinal egzozu yanında vereceğim.
Koruma: Original Yamaha Sliders (700 TL)
Ön Sinyaller: Original Yamaha Led Blinker (150 TL) - Orijinal Sinyallerini yanında vereceğim.
Kısa Plakalık - Orijinal Radyator Kapagi (150 TL) Oxford Motor Brandasi ve Paddock Standi hediye edecegim. (350 TL degerinde)
Motoru benden başka kimse kullanmamıştır. Yıkaması ve yağ temizliği (her 250 kmde bir) benim tarafımdan titizlikle yapılmıştır. Lütfen takas teklif etmeyiniz. Aksesuarlar ayrıca satılık değildir. Motorla beraber verilecektir.

Sahibinden Link:
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-acil-yamaha-mt-07-plusakrapovic-titanium-plusrosso-corsa-plusaksesuar-355076400/detay/