PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön farlar hariç hiçbir elektronik aksam çalışmıyor

istanbul_
19 Eylül 2016, 03:41
Selamun aleyküm yaklaşık 15 gün önce r25 alarak aranıza katıldım lakin neyin nereden geleceği belli olmuyor bir taksicinin boş yolda sinyalsiz bir şekilde durması üzerine araca vurup zararı ziyanı ikiye katlamamak adına motordan atlayıp yan yatmasını sağladım bir 7 8 metre kadar sürüklendi haliyle bende tabi bu arada hatalı taksici bir şeyin bile var mı demeden basıp kaçtı her neyse bunun üstüne korna,sinyaller çalışmıyor bayram dolasıyla servise gidemedim bayram sonrasına yoğunluk yüzünden gidemeyeceğim tamircidede yaptırmak istemiyorum garanti bozulur diye sorup soruşturmam sonucunda sigorta artmıştır sözünü fazla duydum ama bu iş benim bir hayli kafamı kurcalıyor sizdende yorum almak istedim...

kursaa
19 Eylül 2016, 06:37
Hocam korna sinyal tarafları sert bir darbe alıp kırılmadıysa büyük ihtimalle yattığında kablolarda aksaklık olmuştur gibime geliyor fakat en iyisi bir servise götürün burada herkesin yazacağı şey sadece tahmin olur.

gadd
19 Eylül 2016, 07:27
Sigortaların yerini bulup hepsini kontak kapalıyken yerine tam oturduğuna emin ol ve sonra tekrar dene..

shooter1
19 Eylül 2016, 08:18
Sadece farlarin çalıştığı durum arabada başıma geldi şarj dinamosunun şase kablosunda sıkıntı çıktı belki yardımcı olur