PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : elcik manet hangi ölçülere göre uyum sağlıyor?

velizrsln
30 Temmuz 2016, 03:53
7/8" 22mm yazıyordu kendi motorum için arattığımda çıkan ilanın birinde, o yüzden bende öyle aratıyorum daha ucuza daha çok çeşit bulabilmek için evrensel sonuçta bu ürünler :) peki sadece bu ölçüler yetiyor mu acaba??

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:46 ----------

bu verdiğim ölçü sadece elcik için

Olcay Avşar
30 Temmuz 2016, 10:35
Yeter, bir de 28 mm olan gidon kalınlığı var. Aslında yarı çapı desek daha doğru.

velizrsln
30 Temmuz 2016, 14:42
Yeter, bir de 28 mm olan gidon kalınlığı var. Aslında yarı çapı desek daha doğru.

anladım o 7/8" inch de muhtemelen sağlı sollu elcik uzunlukları, birde manet işi var onlarda bir ölçü yok sanırım, bir full set olanlar var birde sadece o kolları satanlar var nasıl almalıyız full set mi? ben teli falanda değiştirmek istiyorum daha yumuşak bir gaz fren için falan

velizrsln
11 Ağustos 2016, 16:09

hocam manet de alıcam debriyaj fren ama orjinal almak istemiyorum daha güzel bir şey almak istiyorum ama uyum sağlayıp sağlamamasını nasıl anlicaz

Olcay Avşar
11 Ağustos 2016, 21:38
hocam manet de alıcam debriyaj fren ama orjinal almak istemiyorum daha güzel bir şey almak istiyorum ama uyum sağlayıp sağlamamasını nasıl anlicaz

Kendi giden ölçüye göre dikkat edeceksin