PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha xt 125 CDI Sıkıntısı

zafylmz
14 Temmuz 2016, 11:16
Merhabalar, Forumları araştırmalarım sonucu bayağı parça sıkıntısı olan bir motosiklet aldığımı fark ettim. Aldıgımda full akülü oldugu ıcın sıkıntı yoktu akü bitmeye başladığında sıkıntılar tek tek geldi.Akü zayıflayınca marş basmamaya başladı ayak marşına yöneldim öyle bir kaç gün kullandım deviri yükseltince göstergeyi yaktım (digital olan kısmı komple yok oldu). Sonra 3. gün yolda kaldım. Arkadaşım sağolsun geldi bişeyler yaptı calıstı oda pek anlamadı ne yaptığını :) Yarını beklemedik rahat battı bize konjektörü kurcalamaya başladık neden şarj etmiyodur diye fazla kurcalayamadan beyni elimize aldık. ertesi gün yeni konjektör ve ybr 125 beyni bağlayıp çalıştırdık fakat tekleyerek calısıyor. fıtı fıtı fıtı fıtı değilde fıtı fıtı fıt fıt gibi. Beyin cok pahalı emin olmak için konuyu açtım kesin beyin demidir sorun ? bobinlerde veya tetikleme de sıkıntı olabilir mi ? Savaş Bey 6 sene önce cok cekmiş bu aletten ona ulaşamadım inş bu konuyu görür. Tecrübeli arkaşlardan yardım bekliyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

mterayes26
14 Temmuz 2016, 14:10
Patlama da oluyor mu arada pıt şeklinde, beyinin avansı tutmazsa düzgün çalışmaz

zafylmz
14 Temmuz 2016, 21:04
patlama olmuyor sadece düzensiz çalışıyor. para bekliyorum beyin konjektör akü alacağım taktıktan sonra düzelir inş.

zafylmz
08 Ağustos 2016, 18:19
Xt 125 beyin sıkıntısı yaşayanlar bana ulaşsın kardeşler otoda sıfırı 800 lira orjinal. Ben usta buldum konjektör akü beyin 650 hallettim. 05468063418