PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Akü Sorunu

vahitcekenel
30 Haziran 2016, 14:52
Hayırlı ramazanlar, 2.5 - 3 hafta önce YAMAHA YBR 125 ESD Modelini aldım. 2 gün önce marş basarken ses geliyordu çalışmıyordu servise götürdüm aküyü şarj edicez dedi şarj etti ve bugun tekrar aynı sorunu veriyor, akü değişimi istiyorum çünkü 3 haftalık motor hiçbir şekilde kontak açık kalmadı akünün bitmesinin gerektiricek hiç bişey olmadı servisi akü garanti kapmasına girmiyor değiştiremeyiz biz diyor. Ben motora hiçbi şekilde bi hasar verecek bişey yapmadım 3 hafta içinde akü bitti yardımlarınızı bekliyorum.

Levent
30 Haziran 2016, 15:03
Aptala yatmak doğru olan.

Bu motosikleti yeni mi aldım ? Evet.
Bu motor çalışmıyor.

Götür servise form açtır ve bir kopyasını al. Yok değiştirip motoru çalışır hale getirmiyorlar ise, tüketici mahkemesine veriyorum diyerek al motoru çık. Mecbur değiştirecekler. Ne demek akü garantiye girmiyo. Beni bağlamaz ki motorun aküsü, veya marş motoru bozuk.. Ben yeni aldım sürmek istiyorum çalışmıyo, bunu çalıştırın...

Bazen salakça davranmak lazim.

vahitcekenel
30 Haziran 2016, 15:12
Aptala yatmak doğru olan.

Bu motosikleti yeni mi aldım ? Evet.
Bu motor çalışmıyor.

Götür servise form açtır ve bir kopyasını al. Yok değiştirip motoru çalışır hale getirmiyorlar ise, tüketici mahkemesine veriyorum diyerek al motoru çık. Mecbur değiştirecekler. Ne demek akü garantiye girmiyo. Beni bağlamaz ki motorun aküsü, veya marş motoru bozuk.. Ben yeni aldım sürmek istiyorum çalışmıyo, bunu çalıştırın...

Bazen salakça davranmak lazim.

Zaten En sonunda böyle olucak sonu. Bugun bidaha gidicem sonuç ne olucak bakalım. Acaba düşündüm benden kaynaklanan bir sorunmu oldu diye bendede hiçbi sorun olmadı.