PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda 600RR Benzin Pompası & Sayaç çalışmıyor.

Mercer
09 Haziran 2016, 17:22
Merhaba 2006 model 600rr motorumda 1 hafta oncesine kadar kontagı acıp motor calıstırma dugmesıne bastıgımda depodan gelen 2-3 sn suren benzın sayma sesi dııııt sesi gelmıyordu benzınlıgı deposunun grenajını cıkarıp altındakı kablolara baktım oynadıgımda calısıyordu sonra arada bır gıdıyordu onu bantla hallettım bırbırıne baglayıp fakat suan hıcbı sekılde benzın deposu calısmıyor benzını okumuyor o dııııt seıs gelmıyor 2-3 yere gosterdım sinyal sigortalarına bıle bakan oldu dedim abi siz bırakın çinlere bakmaya devam edin... elletmedim hiçbirine hepsi atıp tutuyor para almak için gerçekten bu tur motorlardan anlayan biri varmı onercegınız butun elektrık aksamı calısıyor ama bıyerde kopukluk var sanırım detaya inmek gerek yükseliş hondaya goturmek ıstemıyorum cok uzun surede yapıyorlar 1-2 hafta süre verıyorlar toplu yaptıkları icin.motorum suan calısmıyor sanayide tanıdıgım bir abının dukkanında yatıyor tasıtcam motoru yada yerinde tamir ettiricem para onemli değil.

İzmirde oturuyorum ss tamirinden anlıyan sağlam bir motor servisi veya kişi lazım teşekkürler iyi forumlar...

biyeybaraküs
09 Haziran 2016, 18:03
honda yükseliş servisine gidip mustafa ustayı bulacaksın

Mercer
09 Haziran 2016, 18:14
honda yükseliş servisine gidip mustafa ustayı bulacaksın

kim gönderdi diyim referans lazım her mustafa usta diyene bakmaz sanırım :D

Karalı
09 Haziran 2016, 19:22
Benzin pompasinin motoru bozulmuş geçmiş olsun

Mercer
09 Haziran 2016, 19:28
Benzin pompasinin motoru bozulmuş geçmiş olsun

sağol neyse en iyisi yükseliş hondaya taşıtıyım motoru sakata gelmesin

biyeybaraküs
09 Haziran 2016, 21:05
kim gönderdi diyim referans lazım her mustafa usta diyene bakmaz sanırım :D

sonuçta yetkili serviste orijinal parçalarla garantili hizmet alacaksın aramama gerek yok aslında her işlerine kefilim

Mercer
09 Haziran 2016, 21:12
sonuçta yetkili serviste orijinal parçalarla garantili hizmet alacaksın aramama gerek yok aslında her işlerine kefilim

haklısın en iyisi yükseliş geç olsun güç olmasın

biyeybaraküs
09 Haziran 2016, 21:16
haklısın en iyisi yükseliş geç olsun güç olmasın

not aradım ulaşamadım geleceğini söyleyeceğim ,elektrik tesisatı kontrol edilecekse eğer tüm grenaj sökülecek yaklaşık 18 ve 24 pin olan bağlantı kablolarının her ucu tek tek kontrol edilecek bu işlem en az 2 gün sürüyor bilgin olsun

aradım bilgin olsun servis kabulde ümit seni yarın ve ilerleyen günlerde bekliyor olacak

Mercer
09 Haziran 2016, 21:23
not aradım ulaşamadım geleceğini söyleyeceğim ,elektrik tesisatı kontrol edilecekse eğer tüm grenaj sökülecek yaklaşık 18 ve 24 pin olan bağlantı kablolarının her ucu tek tek kontrol edilecek bu işlem en az 2 gün sürüyor bilgin olsun

yarın sabah gidip konusucam tekrar zaten en kötu cumartesi taşıtcam özel motobulans şirketiyle orda usta olarak 2 kısı var bırı genc 26-30 arası bırıde baya buyuk bi abi 35 den fazla onlardan bırıdır dediğin kişi dıgerlerı hep kucuk eleman 20-23 arası teknik ve muhasebe işlerine bakan ümit bey var bide genç o genelde o yardımcı oluyordu eskı motorlarımda ümit beyle görüşüp dediğin kişiye danışcam yönlendirildiğimi söylücem teşekkür ederim.bu arada söylediğinde motoru repsol dersen daha iyi olur akılda kalıcı :D

biyeybaraküs
09 Haziran 2016, 21:28
yarın sabah gidip konusucam tekrar zaten en kötu cumartesi taşıtcam özel motobulans şirketiyle orda usta olarak 2 kısı var bırı genc 26-30 arası bırıde baya buyuk bi abi 35 den fazla onlardan bırıdır dediğin kişi dıgerlerı hep kucuk eleman 20-23 arası teknik ve muhasebe işlerine bakan ümit bey var bide genç o genelde o yardımcı oluyordu eskı motorlarımda ümit beyle görüşüp dediğin kişiye danışcam yönlendirildiğimi söylücem teşekkür ederim.bu arada söylediğinde motoru repsol dersen daha iyi olur akılda kalıcı :D

motor izmir içindeyse araçları var gidip alıyorlar diye biliyorum

Mercer
09 Haziran 2016, 21:30
motor izmir içindeyse araçları var gidip alıyorlar diye biliyorum

öyleyse daha iyi olur sabah detaylıca konusurum artık onlarla sağol ilgilendiğin için