PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBR250 Titreşim debriyaj balatası

FORSA78
13 Mayıs 2016, 16:04
Merhaba arkadaşlar,geçen hafta bir kaza yaptım.Arkadan arabanın altına girdim motorun kasayı topladık ama bir titreşimdir gidiyor. 5000 devirden sonra iyice deliriyo servistekiler çözemedi bizim usta debriyaj balatsının bittiğini,düşmeyle bir alakası olmadığını söyledi.Bu normalmidir,bitik debriyaj baltası titreşim yaparmı,yardımcı olursanız sevinirim
Ustaya niye güvenmedin bize soruyorsun derseniz fahiş fiyat:sunny:

mterayes26
13 Mayıs 2016, 18:32
Merhaba arkadaşlar,geçen hafta bir kaza yaptım.Arkadan arabanın altına girdim motorun kasayı topladık ama bir titreşimdir gidiyor. 5000 devirden sonra iyice deliriyo servistekiler çözemedi bizim usta debriyaj balatsının bittiğini,düşmeyle bir alakası olmadığını söyledi.Bu normalmidir,bitik debriyaj baltası titreşim yaparmı,yardımcı olursanız sevinirim
Ustaya niye güvenmedin bize soruyorsun derseniz fahiş fiyat:sunny:

Balata ile titreşim alakalı değil bütün heryeri kontrol edin

Shurima
29 Temmuz 2016, 11:08
Merhaba, aynı sorun bende de var ama kaza düşme vs yok. 5000 dd den sonra giderek artan bir titreşim söz konusu. Motoru 2. el aldım şuan 5000 km de. Daha önce debriyaj balatası değişmiş bi sorundan ötürü. Bağlantılı olabilir mi acaba diye düşünmedim değil açıkçası.

yxl
01 Ağustos 2016, 21:24
daha yeni motor sahibiyim ama alıcam diye baya bir incelediğim için biraz ukalalık yaparak ön çatal yamulma yada direksiyon bilyelerinde dağılma diye fikir atsam. ?

hattoi
01 Ağustos 2016, 22:35
Usta Honda servisi mi? İyi sallamış. Tabi ki kazayla alakası var. Balata tekila shot gibi bitmezki tam o ana denk gelsin, önden sinyal verir. Başka servise git.