PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki Egzoz ve Sissy Bar

misfits39
10 Mayıs 2016, 11:41
Arkadaşlar merhaba,

Suzuki VL 250 kullanıcısıyım. Motorumdan gayet memnunum bir çok konuda.

Yalnız egzozuma bir kaç delik açtırmak istiyorum sesi biraz tatmin etmemeye başladı, nerede yaptırabilirim ?

Birde sissy bar yaptırmak istiyorum fakat çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum sissy bar için bir yol gösterebilir misiniz ?

HAZZILHAR
10 Mayıs 2016, 12:02
Şehirden de bahsederseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Levent
10 Mayıs 2016, 12:06
Sissy bar alternatif çözüm :queen:

http://www.ventura-bike.com/content/images/thumbs/0004429.jpeg

misfits39
10 Mayıs 2016, 12:34
Özür dilerim şehir İstanbul :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Levent hocam bende artçıda oluyor zaman zaman :)

HAZZILHAR
10 Mayıs 2016, 13:17
Sissy Bar'ı demir doğramacılarda, paslanmazcılarda tarife uygun olarak yaptırmanız mümkün. Daha sonrasında ise döşemecilerden suni deri ve sünger alıp sırt kısmına çaktıracaksınız.

Egzost için de madem uygun yollu bir şey arıyorsunuz; o vakit Fenerbahçe stadından Nautilusa doğru giderken sağda Aşkın Jeep'i göreceksiniz. Onun tam karşısında Birlik Egzost var. Susturucuları çıkarttırabilir veya punch ile deldirebilirsiniz. Cüzi bir işçilik bedeli isterler.

misfits39
10 Mayıs 2016, 13:43
Hocam sizce punch ile deldirmek mi daha mantıklı susturucuları çıkarttırmak mı ? Yani siz hangisini tavsiye edersiniz ?

HAZZILHAR
10 Mayıs 2016, 17:02
Hocam sizce punch ile deldirmek mi daha mantıklı susturucuları çıkarttırmak mı ? Yani siz hangisini tavsiye edersiniz ?

Hiçbirini. Yeni full sistem egzost alıp, yanına da güzel bir K&N hava filtresi alıp yetkili serviste karbüratör hava/yakıt karışım ayarları yaptırmak her zaman için daha doğrudur.

Levent
10 Mayıs 2016, 17:25
Özür dilerim şehir İstanbul :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Levent hocam bende artçıda oluyor zaman zaman :)

Şaka yaptım canım :)