PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12V 20A Röle

ÜmitAtay
08 Mayıs 2016, 14:34
arkadaşlar gt250r ım için yakıt pompası rölesine ihtiyacım var. internette birkaç araba için röle buldum 4 ayaklı 12V 20A röle
alıcam ama uyum sağlarmı ? röleler aynı işimi görüyor?

kahraman1
08 Mayıs 2016, 15:05
Sorunun benzin rolesi olduğunu nerden anladin?

ÜmitAtay
08 Mayıs 2016, 15:16
röleyi söktük düz olarak rölesiz bağladık. Eskiden kontağı açınca enjeksiyonlardan ses gelmiyordu yakıp pompalama sesi (tiiizzzz) şimdi düz bağladık rölesiz kontağı açtığımda enjeksiyonlar sürekli pompalıyor yani o ses hiç durmuyor, pistonlara fazladan benzin atıyor. Bu arada elektirik kaçağından dolayı kısa devre sonucu yandı önce sigorta attı tekrar bağlayıp diretince orayı yakmış. (kablolar birbirine değmiş)

kahraman1
08 Mayıs 2016, 15:31
12v 30a diye hatirliyorum ben birde ayaklar farklı olabiliyor elinde örnekle beraber oto sanayiden vs bulabilirsin.O sesin benzin pompasindan geldiğine eminmisin peki? Rölanti sensoru olmasin?

ÜmitAtay
08 Mayıs 2016, 16:20
12v 30a diye hatirliyorum ben birde ayaklar farklı olabiliyor elinde örnekle beraber oto sanayiden vs bulabilirsin.O sesin benzin pompasindan geldiğine eminmisin peki? Rölanti sensoru olmasin?

2010 önecsi 30A bunlar 20A hocam evet eminim rölanti sensörünün sesi daha farklı ayrıca o bozuk olduğu için şuanda devre dışı fişi takılı değil. Ses enjeksiyonların sesi EFI li motorların kontak açtığında gelen ses

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

bendeki parça tam olarak bu;
http://i.hizliresim.com/YkYQlZ.jpg

kahraman1
04 Haziran 2016, 16:34
Naptin bulabildin mi? Banada lazim oldu,oto sanayidekilerle uyumlu oluyor fakat benzin pompasini riske atmayin dediler orjinal varsa alalimm.