PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yaıştırıcı öneri ?

ozgurfs
01 Mayıs 2016, 22:42
merhaba arkadaşlar benzin bbompası çıkışında olan demir boru çıktı ikisi de demir öyle bir yapıştırıcı lazım ki hem tutacak hem benzin kaçırmayacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

http://www.yukleresim.com/images/2016/05/01/47f6cb9cf00e14475c9a767c068fe885.jpg

MazhaRR
01 Mayıs 2016, 22:52
Sunfix işini görür.

metinkilic
01 Mayıs 2016, 23:00
Benzine maruz kalacağından kolay kolay hiç bir yapıştırıcı uzun vadeli olmaz. Bir hafta sonra sızıntı başlar. Parça alüminyum'a benziyor. Alüminyum kaynak yapan bir yere gidip kaynak yaptırabilirsiniz. Çok da sağlam olur. Sanayiler de esnafa sorsanız size mutlaka gösterirler. üç beş verirsiniz halledilir. Yapıştırıcılara vereceğiniz paradan daha ucuza da gelir.

oyunageldim
01 Mayıs 2016, 23:40
Berner ve würthün bizim japon tabir ettiğimiz türden kuvvetli yapıştırıcıları var onlardan kullanmalısın
LSunfix te olur fakat pozisyon biraz ters gibi
Kaynak olmaz,biri demir biri alüminyum,sarı kaynak denenebilir egzoscularda bulunur,ama malzeme ısınacağı için risk

ozgurfs
02 Mayıs 2016, 00:00
turuncu köpük gibi birşey vardı sıvı contayla kapatırım ama haraket etsin istemiyorum sağlam taş gibi olsun diye neyse yarın ustama bi götürüm bi beyaz silindir kutulu bişey sıkıyodu bakalım ondan mı sürer ne yapar

kadango
02 Mayıs 2016, 00:20
turuncu köpük gibi birşey vardı sıvı contayla kapatırım ama haraket etsin istemiyorum sağlam taş gibi olsun diye neyse yarın ustama bi götürüm bi beyaz silindir kutulu bişey sıkıyodu bakalım ondan mı sürer ne yapar

Kaynak önerisi gelmiş bak, kaynak yaptır uğraşmak istemiyorsan.

ozgurfs
02 Mayıs 2016, 00:56
kaynak zarar verebilir ve çirkin durur sakıza benzeyen yapışkan var silindir kutuda adıbı bilmityorum ustam yağ kaçagında kullanmıştı regulatorden kablo gelen yerde kaçak vardı hemen kuruyo ve sert o iş görür ama adını bilmiyorum