PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alkolle imtihan

SenC_an
12 Nisan 2016, 01:50
Pazartesi gecesi kuşadası saat 23:45 , sakin sakin evime gidiyorum hızım en fazla 65 , aynadan bir gördüm ki amcam yapıştırmış ayağı gaza bir geliyorki rahat yüzün üstünde ve park etmiş arabalardan kaçacak alan yok mecburen gaz kökle vites art , gaz kökle dedim ki tamam artık arkamdaki arabadan hızlıyım öldürmez beni : derken resmen ayna dirseğe arabanın arkasıda gidona sürterek geçti solumdan amcamın hız nerden baksan 150 nfs aq.. Arkadaş şehir içi ya hani şehir dediğimde sen daha 200e çıkmadan biter zaten öyle ufak, üst yolda çevre yolu var köprülü falan mis basacaksan çık orda bas , bastığın ve mecburen bana bastırdığın yerde solda okul var 2 tümsek , (sen hiç 150lik çin motorunun müthiş kaliteli süspansiyonlarıyla 115le tümsekten geçtinmi? geçme bas frene bas...) sağa bir viraj var o nası patlamadan döndü anlamadım , bende motor var öyle alamam o virajı ....hiiiç korna falan çalmadım , arkasından bastım tapagaz zaten 1 dakika geçmedi şehir bitti çevre yoluna bağlanan ışıklar yakaladım , çektim motoru arabanın önüne kask var koruma var el yeterince ağır allah ne verdiyse girecem.. Amcam zil en az 15 yaş var arada benim yaş 36 , zaten adamın özür dileyecek kadar dili dönmüyo ama çaba o yönde onu anlıyoruz.sakinleşiyorum tamam bu dövülmez şimdi e ne yapacağız? zorla çektirdim adamın arabasını sağa dedim ara seni gelip alacaklar burdan bide tavrını bozmaya çalışıyo ara ara ama herifi bir oturttum ki o kaldırıma legen kemiği göçmüştür o an istesem cüzdanı falan çıkaracak . neyse oğlu geldi bi 10 dakika sonra önce bi dövmeye geldiler resmen sonra konuştukça bide babanın halini gördükten sonra beni bırakıp aldılar babalarını gittiler.. sonuç? sonuç bu işte bu hikayede her an herhangi bir yerinden bir şeyler daha ters gidebilir di ve güme giden her türlü ben olurdum bu sonuç...

istanbu_gezg
12 Nisan 2016, 09:39
niye gelip alıcaklar diyorsun ? hırsını alana kadar vur topukla git sana çarpsa kaçıp giderdi hayattaysan alçılarla kendi kendine dövünürdün

smiles
12 Nisan 2016, 10:27
Polise teslim etmeliydiniz.

something123
12 Nisan 2016, 10:29
bi paragraf falan açsaydın okuyamadım.. :silent:

ZümeR
12 Nisan 2016, 10:57
Aynadan süratle gelen 2 far gördüğüm çok nadir olur.
Farkettiğim anda aynadan kaybolurlar.

Darkcity2000
12 Nisan 2016, 11:40
Detaya girmissin :) sarhos dovmek zevklidir derler ancak neden dayak yedigini hatirlamaz pek ise yaramaz, polis cagirsaydiniz karakolda ayiltirlardi..

Olcay Avşar
12 Nisan 2016, 12:09
keşke polise verdeydin, aynısını tekrar yapacak.

feti_can
12 Nisan 2016, 12:19
Emeğine sağlık : )
Bayağı risk almışsın.

Ben de trafikte bulaşmamak lazım diyorum ama
başıma benzer şeyler gelince dayanamayıp arkasından basıyorum
Daha 2 hafta önce yapmışlığım var. Anladıkları kadar laf anlatmaya çalışıyorum