PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motovlog kanalım için destek

Ros1n2
12 Nisan 2016, 00:57
'Seyyah olup şu âlemi gezerim . Bir dost bulamadım gün akşam oldu...' PİR SULTAN ABDAL

Kanal ismi: Seyyah

Herkese merhaba uzun zamandır düşündüğüm motovloggerlığa ilk adımımı attım :) Şuan kameram olmadığı için başka vloglardan bikaç alıntı yaparak edit yapmaya çalıştım. Bu ilk denememdi umarım beğenirsiniz :) Desteklerinizi esirgemeyinki iştahımız artsın ::sos:::bestmt::thumleft: Tekerinize taş değmesin. İyi sürüşler

Youtube linki:
https://www.youtube.com/channel/UCU39FJUeVD2fZOQ-DSm5OxA
Facebbok sayfası:
https://www.facebook.com/Seyyah-1679873895634712/

oluroyle
12 Nisan 2016, 01:01
Merhaba...

Bu seyyahlarin chopper ile alakasi var mi . Hayırlı olsun..

halo1925
12 Nisan 2016, 01:03
keşke bi video çektikten sonra paylaşsaymışsın. hayırlısı olsun

Ros1n2
12 Nisan 2016, 01:15
Merhaba...

Bu seyyahlarin chopper ile alakasi var mi . Hayırlı olsun..

Benim bilidiğim yok. En azından benim yok :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

keşke bi video çektikten sonra paylaşsaymışsın. hayırlısı olsun

Teşekkürler. Video editledikçe paylaşırım problem olacağını sanmıyorum

oluroyle
12 Nisan 2016, 01:16
Merhaba

Grup var , onlardansin sandım da .değilmişim hayırlı olsunn

SenC_an
12 Nisan 2016, 01:18
Hayırlı olsun dostum , yeni başlayanlar için , hevesli için ders niteliğinde eğlenceli öğretici videolar koy ki hayırlı olsun. Bu anlamda illa kendi kayıtlarını koyman şart değil , derleme videoların üstüne bir mikrofon kaydı da iş görür. Burada konu senin anlatım tarzın ve mutlaka sıcaklığın benden lan bu adam diyecek izleyen yaşı kaç olursa olsun ve sakın eğlenceyi ihmal etmeyesin. İleri düzey video editörü olarak herhangi bir yardıma ihtiyacı olan tüm vloggerlara kapım açık bilgin olsun.

Ros1n2
12 Nisan 2016, 01:32
Hayırlı olsun dostum , yeni başlayanlar için , hevesli için ders niteliğinde eğlenceli öğretici videolar koy ki hayırlı olsun. Bu anlamda illa kendi kayıtlarını koyman şart değil , derleme videoların üstüne bir mikrofon kaydı da iş görür. Burada konu senin anlatım tarzın ve mutlaka sıcaklığın benden lan bu adam diyecek izleyen yaşı kaç olursa olsun ve sakın eğlenceyi ihmal etmeyesin. İleri düzey video editörü olarak herhangi bir yardıma ihtiyacı olan tüm vloggerlara kapım açık bilgin olsun.

eyvallah teşekkür ederim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Tavsiyeleriniz için çok sağolun. Zaten kişiliğim gereği eylenceli videolar, editler hazırlayacağım.

bbatuhann
12 Nisan 2016, 01:43
inş sonuna manzaralı bir şeyler koymuştur dedim koymuşsun tebrikler :)

Ros1n2
12 Nisan 2016, 10:00
Begenmenize sevindim :) teşekkürler