PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yaşadığımız keyifli anlar derlemesi :)

Mamba09
11 Nisan 2016, 20:55
dün "viraja giremeyiş" (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/162928-viraja-giremeyis.html) adlı videoyu yüklemiştim. tepkileri sevince diğer yaşadıklarımızı da derleme yapıp yükleyeyim dedim. buyrunuz. diğer kısımları da upload ediyorum beklemede kalın :)

https://www.youtube.com/watch?v=AnF3txneba4&feature=youtu.be

dipnot: küfür vardır.

superboycu
11 Nisan 2016, 21:01
Aranızda nasıl bir ilişki var dostlukdan öte :)

Başarılı videoların devamını bekliyorum.

BlackNaked
11 Nisan 2016, 21:19
Motora noldu hocam Öyle ya 😨

Mamba09
11 Nisan 2016, 22:11
Motora noldu hocam Öyle ya ��

hocam viraja giremeyip o araziye girdiğimde çok sarsıldı alet. baya baya tümsekler vardı. o sırada motorun karbüratöründeki iğnelerden biri problem çıkarmış. motoru iterek tamirciye götürdük zaten. itme sahneleri birazdan geliyor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Arkadaşlar part 2 geldi :)

https://www.youtube.com/watch?v=lz729L0t9XU&feature=youtu.be

Carbondioxid
11 Nisan 2016, 22:16
Motorun içe 3 harfli kaçmış , bu durumun karbüratör iğnesi ile alakası yok, tesisatta ciddi sıkıntı var, aman dikkat.

Sokollu
11 Nisan 2016, 22:40
Motor calismiyorken daha iyi viraj aliyon panpa ::koop::::winkwink

Zuzuuw
11 Nisan 2016, 22:48
Bu motoru sana satan kişiye dava açmış miydin?

Yada parasini aldın mi ?

anilalgu
11 Nisan 2016, 22:53
tarlaya dalınca bastım kahkahayı:mrgreen: aman dikkat:cat:

freewill
11 Nisan 2016, 23:43
hocam sen ne yaptın yahu motora yahu sanki eski hali daha iyiydi. Bir de o marş olayı sanki iğne değil de bir yerden şase yapıyor gibi geldi bana kabloları bir kontrol edin derim. Video eğlenceli ama ana bacı küfretmeseydi daha iyi olurdu sanki :)

DamienRice
11 Nisan 2016, 23:53
koptum ya :flower:

caglar48
11 Nisan 2016, 23:54
Çaresizce "Lan yardım et " demesi ahahahah

OğuzÖztürk
11 Nisan 2016, 23:59
Yalnız mavi motorlu arkadaş çok fazla tehlikeli sürüyor motoru. Özgüven aşırı yükselmiş gibi geldi bana. Diğeri daha dikkatli. Motor her zaman böyle oyunlara gelmez. Aman hocam dikkatli olun.

caglar48
12 Nisan 2016, 00:27
Yalnız mavi motorlu arkadaş çok fazla tehlikeli sürüyor motoru. Özgüven aşırı yükselmiş gibi geldi bana. Diğeri daha dikkatli. Motor her zaman böyle oyunlara gelmez. Aman hocam dikkatli olun.

Mavi motorlu çok acemi ya lanet olsun haziranda izmire aydına gidicem bi eğitim veririm :P

EmreKocyigit
12 Nisan 2016, 00:28
Batu verim benim bilgisayarı ver gs i :D

OğuzÖztürk
12 Nisan 2016, 00:37
Mavi motorlu çok acemi ya lanet olsun haziranda izmire aydına gidicem bi eğitim veririm :P

Kesinlikle acemi değil :) Ama fazla risk alıp sürüyor. Pirincin taşını ayıklama işini hep sona bırakıyor. Bence mavi motorlu arkadaş gayet tecrübeli ve iyi bir motosiklet sürücüsü. Sadece risk algısı sürüşüyle paralel gitmiyor.

Mesela o tarlaya sürme hareketi ani karar verme yeteneğinin ulaştığı seviyeninde göstergesi. Bu öyle bir kaç binle olacak iş değil. Gayet başarılı. Yanlış ya da doğru yapmış olması değil orada konu. Bir kararı milisaniyelerle verip tehlikeyi fark etmek, alternatif seçenekler üretmek, karar vermek ve o kararı uygulayabilmek. Helal walla...

Sadece dediğim gibi risk alma konusunda fazla cesur buldum :)

oluroyle
12 Nisan 2016, 00:54
Hahaha cok iyi yaaa

caglar48
12 Nisan 2016, 02:13
Kesinlikle acemi değil :) Ama fazla risk alıp sürüyor. Pirincin taşını ayıklama işini hep sona bırakıyor. Bence mavi motorlu arkadaş gayet tecrübeli ve iyi bir motosiklet sürücüsü. Sadece risk algısı sürüşüyle paralel gitmiyor.

Mesela o tarlaya sürme hareketi ani karar verme yeteneğinin ulaştığı seviyeninde göstergesi. Bu öyle bir kaç binle olacak iş değil. Gayet başarılı. Yanlış ya da doğru yapmış olması değil orada konu. Bir kararı milisaniyelerle verip tehlikeyi fark etmek, alternatif seçenekler üretmek, karar vermek ve o kararı uygulayabilmek. Helal walla...

Sadece dediğim gibi risk alma konusunda fazla cesur buldum :)

2 dakika trolletmedın :(

Mamba09
12 Nisan 2016, 09:33
part 3 gençler :) bu son haberiniz olsun :)

https://www.youtube.com/watch?v=sjFRm4rr7OY&feature=youtu.be