PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hem suçlu hem güçlü

_kaan_
11 Nisan 2016, 13:54
Şehir içinde bu tür şahıslara dikkat :farao: Belki sağdan kaçış alanım var ama araç birden çıkıyor, mecbur frenlere asılıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=DmXoYmuM_50

egemen1800bz
11 Nisan 2016, 13:57
35 YJ 9082 bu tür durumlarda biraz da üzerimdeki ekipmana (kask ceket eldiven) güvenerek kaba kuvvete baş vuruyorum hacı.

istanbu_gezg
11 Nisan 2016, 14:16
ben o aracın soldan geldiğini daha kaza gerçekleşmeden görebildim , size tavsiye kaza videolarını bol bol izleyip öngörünüzü artırmanız , çarpacaksınız diye çok endişelendim neyseki aracınız fazla hızlı değilmiş

okoca
11 Nisan 2016, 14:24
çakacakdın ön kaputa motoru görücekdi.. hayatında motor sürmemiş araba gibi sanıyor..

_kaan_
11 Nisan 2016, 14:29
ben o aracın soldan geldiğini daha kaza gerçekleşmeden görebildim , size tavsiye kaza videolarını bol bol izleyip öngörünüzü artırmanız , çarpacaksınız diye çok endişelendim neyseki aracınız fazla hızlı değilmiş

Aslında çok fazla kaza videoları izliyorum, hatta kardeşim bu kadar video izleyip nasıl hala biniyorsun diyor. Gerçektende videoları öngörü geliştirmek ve riskli durumları görebilmek için izliyorum. Burada kamera açısı belki yanıltıcı olabilir, sonuçta kamerayla gözlerim aynı açıyla yola bakmıyor. Ama tabii ki görüş açımı biraz genişletseydim daha erken görebilirdim.

planet58
11 Nisan 2016, 14:45
Biraz daha dikkat ve geniş görüş tavsiye ederim. Bu tür karşılaşmalar çok sık yaşanıyor maalesef hep biz iki teker kullanıcıları mağdur oluyoruz.

nines
11 Nisan 2016, 14:55
bir annesi belli olup babası belli olmayan veledi zina daha.

kuzan14
11 Nisan 2016, 14:55
Böyle adamların kafasına kafasına kaskla vuracan, laftan anlamaz cahil adamlar bunlar