PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj boxer, honda spacy&fizy ve sizin öneriniz ?

SerkanGng
10 Nisan 2016, 20:51
Arkadaşlar merhaba
Bu modeller arasinda kaldim şuan biliyorum biri vitesli digerleri otomatik scooter. Benim amacım işe gidip gelmek için ve ayda 2 defa falanda avcilar-kadikoy arasi gezmek için işimi görecek, sağlam yolda birakmayacak, 2. Eli iyi ve az yakması tercihim. Yaşım 23 ve 20 yaş altı yorum istemiyorum abilerim den ve bilgili kişiler trollemeksizin yardımcı olursalar çok sevinirim..
Not: bu modeller dışında sizin önerilerinizede açığım bütçe 3 en fazla 4 bin tl. Teşşekürler..

okay kömür
10 Nisan 2016, 21:11
20 yaş altı yorum altı yorum istemiyorum derken? Eğer 20 yaşından küçükleri istemiyorsanız öyle bir site bulun.

Bthndmrl
10 Nisan 2016, 21:16
Öneri yazcaktım ama Madem 20 altı yok. Hadi eyvallah.

Bartas3010
10 Nisan 2016, 21:19
Boxer ön kampanalı bu bir eksi spacy ön disk ama lastikler küçük eksiler bunlar ama 19 yaşındayım beni kaale alma 21 yaşındakiler daha iyi viraja giriyor

Berkec.
10 Nisan 2016, 22:04
18 yaşındayım 2 yıldır Spacy kullanıyorum yorumumu önemsemeyecekseniz siz bilirsiniz
Babam yarım depoyla (15 liraya) İstanbul dan Bursa ya getirdi o kadar az yakıyo
E-5 de yokuş inerken sorun yok ama yokuş çıkarken yavaşlıyo, mahalle, köy yokuşlarında tek kişiysen çıkamayacağı yokuş yok, çok iyi tork var
Motoru hiç son hızını öğrenecek kadar zorlamadım ama 80 e 90 a rahatlıkla çıkıyo
Amortisörleri çok iyi ne sert ne de yumuşak ama tekerlekleri çok küçük en ufak çukuru bile aşırı derecede hissettiriyo
Aynaları çok iyi hiç denecek kadar omuz göstermiyo
parçaları çok ucuz hava filtresi 15 TL Bujisi 20 TL ön farı, her bir grenaj parçası 100-120 lira (Honda servisinde daha pahalı tabi bu benim saydıklarım mağzalarda bulunan orjinal parçalar)
Şimdi benim yorumumu önemsemeyecekseniz eyvallah

SerkanGng
10 Nisan 2016, 23:03
20 yaş altı yorum altı yorum istemiyorum derken? Eğer 20 yaşından küçükleri istemiyorsanız öyle bir site bulun.

işte bak çocukca konuşuyosun ya böyle sıkıntı burda.. Önemsememek değil tabiki, benden büyüklerim yazarsa tecrübelerinden dolayı iyi olur manasında dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

spacy kulandım 120 gösteriyor ama ben 140 yaptım gibi muhabbetler yapanlar çok olduğu için bu lafım onlara tabi.. ve büyüklerim daha tecrübeli oluşundan öyle birşey yazma gereği duydum. değerli yorumlarınız için teşşekürler..

seta34
10 Nisan 2016, 23:32
18'im motosiklet uzerinde 3. Yilim
Kendi motorum cbr 250 dukkanin motoru fizy herkesi ayni kefeye koyma 15 yasindaki 35 yasindaki adamdan fazla seyler bilir konu motosiklet olunca.
Spacy enjeksiyon fizy karburatorlu boxeri yolda bile gormedim.
Fizy biraz fazla yakar spacy al bak keyfine. tabi kurye gozuyle bakilmaya hazirsan.