PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Michelin pilot street mi yoksa metzeller me22 mi ?

yasinborlu
10 Nisan 2016, 20:35
İyi akşamlar arkadaşlar. 2015 ybr kullanıcısıyım motorda acemi sayılırım hala daha. motorumu 1.5 ay önce sıfır aldım ve orjinal lastikleriyle 4500 km yaptım. ama iyice bozmaya başladı kendini. bende araştırmalarım sonucu Michelin pilot street ve metzeller me22 arasında kaldım. canım biraz tatlıdır ve sürekli artçı ile kullanıyorum :) ara sıra daga kampa çıkıyoruz. benim için hangisinin en iyi olduguna karar veremedim sizlerinde değerli fikirlerini almak istedim.şimdiden herkese teşekkür ederim.

hfz61
10 Nisan 2016, 20:39
pilot street. farki goreceksin.

bilirkişi
10 Nisan 2016, 20:59
Benim de Ybr metzeler var bir sıkıntı yaşamadım. Pilot street kullanan arkadaşım yağmurda kaydığını söylemişti. Ben hiç yağmurda kullanmadım metzeleri ama kuruda zor anlar yaşatmadı...Otobüsle 30 dkda gittiğim okuluma Ybr ile 12 dk da gidiyorum :queen: güvenmesem o kadar hızlı gitmem

okay kömür
10 Nisan 2016, 21:06
İlk 100 km de cst lastikle düşüp gidip hemen pilot street taktırdım gayet memnunum kışıda atlattık şimdiye kadar görevlerini güzel yaptılar tavsiye ederim eksta olarak pirellinin Dura traction lastiğini de düşünebilirsiniz.

onur455
12 Nisan 2017, 20:09
Hortlama yapmış olucam ama bende aynı durumdayım iki lastik arasında kaldım YBR 125 için hangisini almalıyım

uzay gemisi
12 Nisan 2017, 20:17
Mişlen iyidir iyi :)

BatuhanK
12 Nisan 2017, 20:38
Ben ve çevrem michelini hiç sevmiyor, pirelli öneriyorum :mrgreen:

Capitao_3
12 Nisan 2017, 21:38
Tvs motorumda metzeller benellide micellen kullaniyorum kisisel gorusum ikiside cok iyi lastik. Hangisi daha uygunsa onu alin..

remomax
12 Nisan 2017, 22:14
Bende ybr 125 kullanıcısıyım anlas capra taktım lastiğin tasarımı güzel arazi de iyi tutuşu var kuru asfalta iyi tutuyor ama ıslak zeminde pek başarılı degil.

ayzek
12 Nisan 2017, 22:40
Kesinlikle me22 michelinden 1 tık daha iyi olduğu kanatindeyim kullanım ömrü olarak,viraj olarak,ıslak zemin performansı olarak benim gözümde me22 bir adım daha öndedir ikiside kötü değildir hangisini alırsan al pişman etmez seni me22 lerin fiyatı daha uygundu ben alırken ama en fazla 45 50 falan oynar aralarında birde en önemlisi üretim yılı da çok önemli lastiğin rafta ömrü 5 yıl takıldıktan sonra kullanım ömrü 2 yıldır lastiğin dişleri arasında bitip bitmediğini göreceğin bir çıkındı var oraya ladar aşınıncada ömrünü tamamlamış oluyor taktırdıkdan sonra hangisi önce biterse aklında bulunsun