PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seleye sigara basmışlar...

CanKarsiyaka
09 Nisan 2016, 12:39
Merhaba arkadaşlar motorum kapali garajda durduğu halde biri sigara basmış henüz yakalayamadim bu selenin aynisini kaplatabilirmiyiz yoksa yeni sele mi almaliyim aynisi olmasi için teşekkürler
mobil oldugum için linke çeviremedim fotografi.

http://i.hizliresim.com/ZkR6OV.jpg

berk_cglr
09 Nisan 2016, 12:52

macremmm
09 Nisan 2016, 12:58
vay arkadaş memleket nasıl bir hale gelmiş ya hocam sigara basıldığına eminmisiniz peki yani bazen görüyorum mesela adam evin balkonunda içiyor sallıyor izmariti dışarı bakıyorum arabaların üstüne geliyor adamın umrund bile olmuyor yani başka bir yerde bu şekilde olmuş olmasın diye düşünüyorum yada sigara basıldığına kendimi inandırmak istemediğim içindir belkide bizim insanımız bu hallere ne zaaman geldi aklım almıyor.

ehil
09 Nisan 2016, 13:01
geçmiş olsun. üzme kendini
espirili bişey yapıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=TV8cANnEn2s&nohtml5=False

gorkemerden
09 Nisan 2016, 13:03
http://www.motosay.com

İstanbul/Şirinevlerde bi konuş istersen.

CanKarsiyaka
09 Nisan 2016, 13:10
hocam sigara basılmış bildiğin ya yok yani acıklamasi başka... erimiş hatta orjinal sele alicaz artik döşemeciler malzemesi özel anca kumaş değişir dedi... :(

biyeybaraküs
09 Nisan 2016, 13:12
Merhaba arkadaşlar motorum kapali garajda durduğu halde biri sigara basmış henüz yakalayamadim bu selenin aynisini kaplatabilirmiyiz yoksa yeni sele mi almaliyim aynisi olmasi için teşekkürler
mobil oldugum için linke çeviremedim fotografi.

geçmiş olsun yapandan çıkar emin ol ,ben döşemecilerde o özellikte bir malzeme bulacağını çok sanmıyorum su geçirmez malzeme bulman lazım selenin orjinali de pahalıdır tahminim belki üstteki döşemeyi söküp yanık yerin üstüne mavi serit logo vs dikilerek hem motorla uyumluda gösterilir ve göze batmaz , veya sele altına su geçirmeyecek şekilde bir şey yapıştırılıp döşemedeki sünger bozulmasın diye geçici bir çözüm olabilir

BarisC
09 Nisan 2016, 13:34
Eğer kıskançlık, fesat için yaptıysa binlerce katı ondan çıkar. Bu tip insanlarla aynı havayı solumak üzücü. Geçmiş olsun.

hfz61
09 Nisan 2016, 13:37
boyle kullansan? sonra degistirsen eskiyince vs? titiz biriysen anlarim tabii. her gordugunde garip hissedebilirsin.

beko12345
09 Nisan 2016, 13:37
Böyle insanlarla aynı havayı solumak okadar üzücüki.

kordinaryus
09 Nisan 2016, 13:41
üstüne bir şey yapıştırın, masrafa girmeyin derim. balkondan atılan izmaritin durabileceği bir yer değil, eğimli. tam çukurda olsa belki diyeceğim ama kansızın biri yapmış demek ki. umarım yakalarsınız yapan kişiyi.

DKN
09 Nisan 2016, 13:42
malzemesi özel. ıslanınca suyuda geçirmez zaten ordan anlaşılır. sele değişecek yada böyle kullanmaya devam

serkani
09 Nisan 2016, 14:07
Adam evladının yapacağı işler değil bu işler, seleye sigara basan, arabayı çizen... Bu tip hareketler kahpelikten öte birşey değil...

Geçmiş olsun. Bence bu şekilde kullanmaya belli bir süre devam et, tanıdığın bir karaktersiz ise yenilediğini görünce aynı soysuzluğu yine yapabilir.

Bu arada avatar altında motosiklet Honda CBR 250R ve Mondial Drift125mh olarak görünüyor ama fotoğrafta bir yamaha var, modelini çıkaramadım, 07 yahut 09 gibi sanırsam...

Carbondioxid
09 Nisan 2016, 14:13
Eğer kıskançlık, fesat için yaptıysa binlerce katı ondan çıkar. Bu tip insanlarla aynı havayı solumak üzücü. Geçmiş olsun.

İmza.

Hasidin iza hased felak nas süreleri, böyle yaratıklar için inmiş, tabii aynı sertlikle beddua yerine ıslahı için temenni edilmeli yaptığının bedelini başaına gelip anlaması ıslah olması temenni edilmeli en iyisi.

Tİme_shİft42
09 Nisan 2016, 14:44
Her gördüğünde moralin bozulacak akla gelmedik küfürler edebilirsin :pl:

kordinaryus
09 Nisan 2016, 15:05
aklıma şu geldi, zamanında bi ayakkabımın arka tarafı açılmıştı. tamirciye verdim, bi parça yapıştırmış. olmaz bu falan diye düşünürken o parça ayakkabının kendisinden 3 kat dayanıklı çıktı. deri gibi bir şeydi. ne olduğunu neyle yapıştırdığını bilmiyorum ama hem ince hem sağlamdı. öyle bir çözüm olabilir. sadece o noktaya değil de şerit şeklinde olabilir yine siyah ince deri bir parça. simetri de bozulmaz öyle olunca. sağlam da olur. zaten çok mekanik yıpranmaya maruz kalacak bir yer değil.

Yasin D
09 Nisan 2016, 16:14
Seleyi napabilirsin bilemem ama yapanı bulup yüzünde sigara söndürebilirsin :pr:

__bakteri__
09 Nisan 2016, 18:19
Ne hasta beyinli insanlar var yaa.. Çıldırıcam artık. Lan onun bunun çocuğu ne istiyosun milletin malından. Ya bunun gibi olaylarda polis suçluyu yakalayıp, zarara uğrayan kişiye teslim etmeli bence. Keşke böyle bi yasa olsa :jocolor:

sonalp
09 Nisan 2016, 18:47
her model motosiklet sele koltuk döşeme adres kargo teslim kaplanır tel 0536 8387677 adres atatürk oto sanayi sitesi 52. Sokak NO 28 maslak sarıyer istanbul. Adnan Çoban

https://www.facebook.com/sariyerliadnan?fref=nf&post_id=1700535890209870

RedCBR125
09 Nisan 2016, 20:24
İçim acıdı...

Merdo
09 Nisan 2016, 20:35
Dua ederek seleyi eski haline getirebilirsin

yürekçe
09 Nisan 2016, 20:35
Offf içim acidi, üzüldüm insanlık ne hale gelmiş diye. Üstüne de seleye acidim. Oraya minik bir şey yapıştır. Böylece içine yağmur yahut yıkanınca su girip curutmez. Sonra oraya kuşak attir ince bir şekilde. Orijinalini hemen değiştirme. Değiştirince yine olmayacağı garanti değil. Sakin ve sabırlı ol. Motorunun da senin de başına çok şey gelir. Gecen yıllarda, bizim MT den birinin aelesine içki şişesi koymuşlardı ve sahibi tartışınca bicaklamislardi. Sakin kimseyle tartışma. Mala gelsin.. Tekrar geçmiş olsun güzel kardeşim..

erreguay
09 Nisan 2016, 21:30
Geçmiş olsun

Şimdi bu resimle karakola filan gitsek kundaklama tebeşşüs filan desek bi işe yararmı yoksa he he diğip kapı dışarı mı ediliriz

TurboTastic
09 Nisan 2016, 21:58
Dua ederek seleyi eski haline getirebilirsin

Ne içiyonuz siz bilmiyorum ama bu forumda artık bazı yazışmalardan miğdem bulanmaya başladı..

Sele için dostum geçmiş olsun. avrupa yakasında birkaç yer var sele yapan işcilikleride güzel aslında. tercihen ben olsam yazda geliyor üzerine güzel bir file konfor kılıf alır bir nebze gizlemiş kapatmış olarak devam ederdim.şayet fiyatı uygunsa orjinalin al, yada para sıkıntın yoksa. ama öncesinde hangi kansız yapıyor onu bulmak lazım. bunu yapan normal bir insan olamaz.

AhmetCan1903
09 Nisan 2016, 22:08
Ne beyinsiz insanlar var su dunyada utaniyorum sunlarla ayni dunyada yaşadigima bana sorarsaniz masrafa girme ufak bisey yapistir siyah devam et. Yapani bulursan dovme orjinal sele aldirt almazsa dov :)